Treść opublikowana przez spetsnaz
-
Spotkania na drodze
Czarny sedan B5 WRA zaparkowany przy Puławskiej w piątek ok. 10:00.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja jebie :polew: :polew: :polew:- [B5 AFN] Po wymianie filtra paliwa - "zablokowany komputer sterujący"
Format c: a tak na serio to popuść przewody wysokiego ciśnienia z wtrysków przy odpalaniu (następnym razem).- [B6 AMB] Jakie tarcze ? - przód
wrzuć fotę wlepki z bagażnika (we wnęce koła zapasowego)- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a jaki masz kabel?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ma ktoś może gwintownik M12 x 1,50 ??- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
od kiedy, na jak długo i czy wróci cały? na jak długo..myślę że max 2 tyg. wróci cały masz materiał czy coś lepszego ? Naleśnik w czarnej szmacie.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
od kiedy, na jak długo i czy wróci cały?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzieki wszystkim- Spotkania na drodze
Również pozdrawiam, cisnąłem trochę żeby mi fura po myjni wyschła.. mało brakowało i bym się na laser wpakował, bo jak wyjeżdżałem to jeszcze nie stali- [B5 APU] Tarcze hamulcowe tył avant
Zrób zdjęcie tylnej belki i amorka. Coś mi się tu nie podoba. Na pierwszy rzut oka na zdjęciu widać amorek i zwrotnicę!!! a ona występowała w B5 tylko w quattro.- Spotkania na drodze
Wczoraj ok. 20:00 na Mokotowie wyhaczyłem szarą B6 w Avancie z czarnymi listwami s-line`owymi i listą płac na drzwiach. Pozdro dla kierownika- Spotkania na drodze
Również pozdrawiam, następnym razem trąb latam tą trasą codziennie do pracy.- [B5 1Z] Stan silnika w mojej a4
potwierdzam- [B5 AVG] Prosba o pomoc filtr Oleju Mann
Możesz montować.- [ALL B5] Zacisk hamulcowy A4 a A4 quattro
Patrz gdzie jest odpowietrznik. W pozycji roboczej zacisku zawsze ma być na górze.- [ALL B5] Upgrade hamulców B6 do B5
nie- [B5 AEB] Hamulec ręczny przestał działać
Akurat w przypadku tego rocznika problem nie jest w linkach tylko w zaciskach, często uszkadza się mechaniczny układ hamulca awaryjnego. Powodem jest zużycie, bądź nieumiejętne wciskanie tłoczka (zamiast wkręcania). Prawdopodobnie regeneracja zacisków nie będzie opłacalna. Poszukaj aluminiowych zacisków montowanych od rocznika 1997. Co jest potrzebne do swapa alu zacisków: 2 x jarzmo aluminiowego zacisku hamulcowego 8E0 615 425 w ostateczności mogą pozostać jarzma zacisków żeliwnych. zestaw klocków hamulcowych (są inne niż w przypadku zacisków żeliwnych) 8E0 698 451A - (TRW GDB1330, ATE 13.0460-2820.2) 2 x przewód hamulcowy 240mm dla zacisku aluminiowego 8D0 611 775J - (TRW LUC PHD543 lub ATE 24.5244-0240.3) Tarcze mogą zostać stare o ile nadają się jeszcze do użytku. Tu masz przykładową aukcję: http://allegro.pl/a4-b5-lift-99-01rok-zacisk-hamulcowy-lewy-tyl-i1725242215.html- [B5 AVG] Pęknięta miska olejowa, spawać czy wymieniać?
AVG ma aluminiową miskę.- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Będzie można je zobaczyć na aucie późną wiosną- [B5 1Z] Dziwne zachowanie podczas hamowania
Bo są inne i tarcze Ci nie wejdą.- [B5 1Z] Dziwne zachowanie podczas hamowania
najpierw kup zaciski z jarzmami- [B5 1Z] Dziwne zachowanie podczas hamowania
Toczenie nic nie da. Lite tarcze, które masz zamontowane (280x13) w swoim aucie są pomyłka inżynierów. Auto jest zbyt ciężkie do tego typu hamulców. Popieram to co napisał devastation, wymień hamulce na 288mm. Zrobiłem dawno temu to w swoim 1Z i od tamtej pory zero problemów z tarczami. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_jakie_zaciski_tarcze_klocki_do_mojej_a4-t37386.0.html;msg544370#msg544370 - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.