Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spetsnaz

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spetsnaz

  1. już jest około 21
  2. Kiedy będą te pytania, bo od kompa nie odchodzę.. głodny jestem.. za potrzebą też muszę
  3. Z partaczami w ASO i celowym unikaniem wymiany filtrów potwierdzam. Miałem podobny przypadek w Skodzie teściowej. Na checkliście odznaczone filtr kabinowy i czyszczenie podszybia. Nie wymienili ani filtra (jest pod schowkiem pasażera od środka pojazdu) a podszybie tak samo jak przed serwisem zawalone starymi zgniłymi liśćmi.
  4. jakie turbo założyłeś?
  5. spetsnaz odpowiedział(a) na dadis82 temat w 1.9TDI
    Lepiej INA, ale skąd masz takie ceny? Napisz do Tom77 z forum i porównaj.
  6. Bałbym się tego dotknąć, a co dopiero zakładać do swojego samochodu Potwierdzam
  7. Ma być INA 420 0022 10 i nic innego.
  8. Panowie, z wymianą łożysk przednich w B6 nie jest wcale tak wesoło. Bardzo często aluminium się utlenia i zbiera się w przetłoczeniu łożyska, przez co nawet na prasie czasem ciężko wychodzi. Moim zdaniem bez prasy nie ma nawet po co się zabierać.
  9. z 3.0TDI różnie bywa, jeżeli ktoś latał na niesprawnych wtryskach to można trafić na wypalone tłoki już przy małym przebiegu. Lepiej naprawić swój silnik, na używce nie wiesz na co trafisz.
  10. coupe Q B3 swap z 2.3 na 2.2T?
  11. spetsnaz odpowiedział(a) na bastor1 temat w 1.9TDI
    Kwestia budżetu, zawsze lepiej nowy wałek. Jaką cenę podali Ci za panewki? komplet 5 czy 10 sztuk?
  12. Tak, o tym. Nie jest rozbieralny, tyle kosztuje cały ślizg z napinaczem. Ten sam napinacz montowany jest w 4.2 V8.
  13. Dolny 200 zł w ASO (netto)
  14. Flyera paździoch zaparkowany na Domaniewskiej.
  15. Stawiam na krzywą piastę.
  16. Nie kombinuj z silikonem, zmień uszczelkę i tyle (lub cały filtr).
  17. Uwalona pompa tandemowa.
  18. Płyny (olej i chłodzący), filtr, nowe uszczelki, śruby głowicy, głowica, rozrząd z pompą płynu. Parę złotych pęknie też za robociznę. Napierw odstaw furę i zdiagnozuj czy to na 100% głowica, może rozsadziło blok.
  19. To że płyn chłodzący zamarzł i rozsadził głowicę.
  20. czym był zalany? Sprawdzałeś przed zimą płyn refraktometrem?
  21. Jak waha zamarzła to nic już nie zrobisz. Czekaj na ocieplenie.
  22. skąd i za ile można zadobyć graty do tego moda?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.