Treść opublikowana przez spetsnaz
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
już jest około 21
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Kiedy będą te pytania, bo od kompa nie odchodzę.. głodny jestem.. za potrzebą też muszę
-
[B7 BRB] Wymiana rozrządu w ASO Danelczyk w Lublinie
Z partaczami w ASO i celowym unikaniem wymiany filtrów potwierdzam. Miałem podobny przypadek w Skodzie teściowej. Na checkliście odznaczone filtr kabinowy i czyszczenie podszybia. Nie wymienili ani filtra (jest pod schowkiem pasażera od środka pojazdu) a podszybie tak samo jak przed serwisem zawalone starymi zgniłymi liśćmi.
-
[B6 AWX] Po wymianie turbo muł
jakie turbo założyłeś?
-
[B6 AVF] Wymiana popychaczy
Lepiej INA, ale skąd masz takie ceny? Napisz do Tom77 z forum i porównaj.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Bałbym się tego dotknąć, a co dopiero zakładać do swojego samochodu Potwierdzam
-
[B5 1Z] Różnice w popychaczach zaworowych w 1z i innych silnikach 1.9 TDI
Ma być INA 420 0022 10 i nic innego.
-
[B6 AWX] Pytanie o wymianę łożyska z przodu
Panowie, z wymianą łożysk przednich w B6 nie jest wcale tak wesoło. Bardzo często aluminium się utlenia i zbiera się w przetłoczeniu łożyska, przez co nawet na prasie czasem ciężko wychodzi. Moim zdaniem bez prasy nie ma nawet po co się zabierać.
-
[B7 BKN] Wymiana rozrządu.
z 3.0TDI różnie bywa, jeżeli ktoś latał na niesprawnych wtryskach to można trafić na wypalone tłoki już przy małym przebiegu. Lepiej naprawić swój silnik, na używce nie wiesz na co trafisz.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
coupe Q B3 swap z 2.3 na 2.2T?
-
[B6 AVF] Wałek rozrządu
Kwestia budżetu, zawsze lepiej nowy wałek. Jaką cenę podali Ci za panewki? komplet 5 czy 10 sztuk?
-
[B7 BKN] Wymiana rozrządu.
Tak, o tym. Nie jest rozbieralny, tyle kosztuje cały ślizg z napinaczem. Ten sam napinacz montowany jest w 4.2 V8.
-
[B7 BKN] Wymiana rozrządu.
Dolny 200 zł w ASO (netto)
-
Spotkania na drodze
Flyera paździoch zaparkowany na Domaniewskiej.
-
[ALL TDI] Pęknięty kapturek na świecy żarowej
- [B5 AVG] Chłodnica oleju i cieknący olej
028117070B- [ALL] Metaliczny pogłos podczas jazdy
Stawiam na krzywą piastę.- [B5 AVG] Chłodnica oleju i cieknący olej
Nie kombinuj z silikonem, zmień uszczelkę i tyle (lub cały filtr).- [B7 BRD] Problem z 2.0 TDI 170 km gaśnie w czasie jazdy
Uwalona pompa tandemowa.- [B7 BPW] Problem z autem
Płyny (olej i chłodzący), filtr, nowe uszczelki, śruby głowicy, głowica, rozrząd z pompą płynu. Parę złotych pęknie też za robociznę. Napierw odstaw furę i zdiagnozuj czy to na 100% głowica, może rozsadziło blok.- [B6 AVF] Jedno ozanczenie silnika i dwie długości świec żarowych?
Kupułeś świece do AFN`a- [B7 BPW] Problem z autem
To że płyn chłodzący zamarzł i rozsadził głowicę.- [B7 BPW] Problem z autem
czym był zalany? Sprawdzałeś przed zimą płyn refraktometrem?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak waha zamarzła to nic już nie zrobisz. Czekaj na ocieplenie.- Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
skąd i za ile można zadobyć graty do tego moda? - [B5 AVG] Chłodnica oleju i cieknący olej