Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spetsnaz

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spetsnaz

  1. Interpunkcja.. tego się nie da czytać. Daj jakieś foty, bo z Twojego opisu ciężko coś wywnioskować.
  2. Klocki szmelc.. jeżeli tak wygląda tarcza po 300km, to przy najbliższej wymianie klocków będziesz musiał liczyć się też z wymianą tarcz. ---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ---------- Potwierdzam, pomaga przy tego typu przypadłościach.
  3. spetsnaz odpowiedział(a) na Luke84 temat w Audi A4 B5
    Potwierdzam, nie ma problemu z wyjęciem alternatora bez ruszania przodu. Tu ładnie widać wycięcie we wsporniku http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/24/53/60/80/2453608031
  4. Chłodnica wspomagania. Ktoś założył nowszy przód przy ostatnim dzwonie nie podłączając chłodnicy wspomagania bo w Twoim 1Z`cie jej nie było.
  5. Można... w ABS nie pamiętam już na którym kanale jest pokazana prędkość dla każdego z kół w km/h. Ruszasz obserwując prędkość każdego z kół i zobaczysz, który czujnik mierzy inaczej.
  6. Audi 80 Klub Polska :: [ALL] Regeneracja tylnych zaciskw hamulcowych.
  7. 214 jest od podgrzewacza płynu w króćcu przy głowicy.
  8. Tommy, czytaj ze zrozumieniem.. jeżeli kolega chce zostać przy 15" felgach, to nie włoży nic mocniejszego.
  9. Mondeo jest jakiś zaczarowany, nie wiem jakim cudem, ale w większości tarcze są gładkie do końca swojego żywota, gdzie w A4 zastanawiam się nad wywaleniem po pierwszym komplecie klocków.
  10. wciskałeś tłoczki czy wkręcałeś?
  11. Tak, TEXTAR (TMD Friction, który jest producentem również PAGID`a) jest jednym z trzech producentów klocków, którzy produkują na pierwszy montaż. Pozostali producenci to JURID i Ferodo. Pamiętajcie o tym, że ATE, Bosch i TRW nie dostarczają klocków na pierwszy montaż. Firmy te są producentami układów hamulcowych.
  12. skrzynię musisz zmienić, a nie lewarek
  13. Czerwony Avant B5 na numerach WY XXXXX zaparkowany dziś na Domaniewskiej.
  14. no jasne że ja:wink: trza było podejść , zagadać Nie rób tego, raz we Władku do niego podszedłem, powiedziałem że ładne auto to z liścia wypłacił!
  15. Wklej je w wątku to już całkiem fajnie będzie
  16. jakiej przepustnicy?!?!?!? daj foto
  17. Już dawno montują... przykład: filtr paliwa z ASO do AWX`a. http://s3.postimage.org/9qjbhel6p/07072011005.jpg
  18. spetsnaz odpowiedział(a) na Debian27 temat w Audi A4 B5
    Niestety, mój przypadek nie jest odosobniony. Ewidentnie wyszła na rynek wadliwa partia materiałów. Łożyskowania pompy niestety nie widać gołym okiem. Wadliwa pompa leży w garażu, postaram się ją przeciąć i sprawdzić czyje łożysko siedzi w środku. Części zawsze kupuję z pewnego źródła. Jeżeli komuś zależy koniecznie na metalowym wirniku to z czystym sumieniem mogę polecić pompy HEPU. Czarnego PR`u dla SKF`a się nie wyprę.
  19. spetsnaz odpowiedział(a) na Debian27 temat w Audi A4 B5
    Wszystko zależy od partii i dostawcy części, niemniej do SKF`a się zraziłem. Na liście dostawców (producentów) łożysk dla produktów SKF są takie firmy jak: Wuxi Future Bearing Co. Ltd, Wenzhou Aumi Co. Ltd, Shanghai Oupan Bearing Co. Ltd, Shenzhen Youmeite Bearings Co. Ltd. w 2009 roku SKF otworzył fabrykę w Tianjin. Niestety, w dzisiejszych czasach koszty tnie większość firm, przez co w dużej części przypadków odbija się to na jakości i trwałości produktów. Płacąc jednak niemal dwukrotność ceny produktów konkurencyjnych, wymaga się też odpowiedniej jakości zakupionego produktu.
  20. spetsnaz odpowiedział(a) na Debian27 temat w Audi A4 B5
    Pompy wody SKF to kupa i to duża i śmierdząca. Padają jak muchy. Siada w nich łożyskowanie, pompa nie cieknie, ale okropnie hałasuje. U mnie SKF padł po śmiesznym przebiegu, podobnie u Flyera i Boberka. Ze swojego doświadczenia mogę polecić pompy HEPU.
  21. Dasz radę bez zdejmowania przodu. Będziesz musiał tylko najpierw zdjąć pasek od klimy. Do klimy dojście od dołu, do paska osprzętu od góry.
  22. Nie zmieniałeś sprzęgła od alternatora? Ile rowków ma koło na alternatorze??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.