Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spetsnaz

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spetsnaz

  1. długosci czy średnicy ???? 20mm długości, gwint tak jak napisałeś m10x1,25. Chodzi mi o śrubę mocującą jarzmo na belce.
  2. Nie no.. z tego co pisze kolega to zabrali się za wymianę łożysk z tyłu w ośce. Żeby zwalić tarczę muszą odkręcić zacisk i jarzmo przykręcone do belki na dwie śruby. Ta śruba (trzymająca jarzmo), którą mam na myśli ma 20mm. Chyba, że mnie się coś pokićkało..
  3. Młotek i przecinak tak jak pisze devastation, albo kątówka. Te śruby są dokręcone cholernie dużym momentem. Śruba ma 20mm.
  4. przed wymianą filtra było dobrze?
  5. do auta z opisu tak. Możesz zakładać SKF lub FAG.
  6. Sprawdź czy nie została uszczelka ze starego filtra.
  7. pamiętając o konieczności wymiany uszczelki pomiędzy głowicą a pompą
  8. Filtr trzeba zalać każdorazowo, jeżeli auto odpali i pociągnie paliwo z baku to ok, jednak jeżeli są problemy nie wolno obciążać pompy. Znacznie łatwiej jest sprężyć ciecz niż powietrze.
  9. spetsnaz odpowiedział(a) na Marcin_F temat w 1.9TDI
    Nie zdejmowałeś czasem ostanio przodu (Ty lub mechanik) Ja raz zapomniałem wyjąć szmatę z dolotu, którą zabezpieczyłem rurę, żeby nic się nie dostało do dolotu i dzięki Bogu zatrzymała się ona na intercoolerze.
  10. Nie ma reguły, ja się raz na filtrze paliwa MANN`a też przejechałem. Problem pojawił się już przy napełnianiu filtra paliwem.. nie przepuszczał/wciągał paliwa. Sprawdź jeszcze czy nie została stara uszczelka po wykręceniu wkładu filtra.
  11. spetsnaz odpowiedział(a) na rogja temat w Audi A4 B5
    Jedź do najbliższego zakładu, który wygląda na taki że mogą mieć prasę hydrauliczną. Jak zawieziesz im zwrotnice i łożyska to będą wiedzieli o co chodzi.. fajny komiks można by z z tego zrobić
  12. Taka prawda jak ch*j śliwkę zjadł... wszystko na temat pompy 11 jest na forum, wystarczy poszukać.
  13. co za turbinę włożyłeś do 1Z`ta?
  14. widocznie wymieniam w samych starych paździochach, lub nie umiem wymieniać.. ale tak.. w większości wypadków muszę luzować przewody ciśnieniowe wtrysków.
  15. cena czy ja pisałem do sprzedania, czy oddania?
  16. w 4 na 5 przypadków nie odpali od strzała, to nie PD z dodatkową pompą. Pompa vp nie przepchnie powietrza z przewodów wysokiego ciśnienia, stąd konieczność luzowania przewodów wtrysków.
  17. spetsnaz odpowiedział(a) na crash temat w Audi A4 B5
    Podaj oporność każdej ze świec żarowych.
  18. Wiesiu, wymieniałeś kiedyś filtr paliwa w VP? Musashi dał linka co trzeba zrobić. Klucz 17 w rękę, popuścić wszystkie przewody wysokiego ciśnienia, jedna osoba kręci a druga dokręca każdy kolejno przy pracującym rozruszniku.
  19. :facepalm: po trzykroć respect za pomysł podłączenia oddzielnego zasilania paliwem
  20. osłona ma być tylko montowana na dwóch nakrętkach 10 i wsuwce przy alternatorze. To że się trzęsie jest normalne. Masz jeszcze gąbkę pod osłoną?
  21. Chce ktoś jechać jutro na Monster Jam do Wrocławia? Mam 4 bilety do oddania. Zainteresowani dzwonić.
  22. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  23. damn! zawsze drugi
  24. Obecnie jest już możliwość adoptowania Greka za jedyne 500 Euro . Grek będzie robić za Ciebie wszystko, na co nie masz czasu. Spać za Ciebie do jedenastej. Chodzić za Ciebie na kawę oraz na papierosa. Odbywać poobiednią sjestę, a wieczorem siedzieć za Ciebie w knajpie lub przed telewizorem. Za dodatkową opłatą 50 Euro może też poopierdalać się za Ciebie na Facebooku Ja już adoptowałem i mam luz - mogę pracować od rana do wieczora! P.S. Wpłaty należy przekazywać za pośrednictwem Komisji Europejskiej!
  25. pomysł zerżnięty z reklamy golfa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.