Treść opublikowana przez spetsnaz
-
[B6 BEX] Tarcze + klocki/ tył / wymiana / jakie ?
czujnik światła stop.
-
Spotkania na drodze
Któryś już raz widzę czarne B6 Avant na WJ z ramkami parkujące przy Wisłostradzie pod mostem Poniatowskiego.
-
[B5 AJM] Wyciek z tyłu silnika
zazwyczaj szewc bez butów chodzi pamiętaj.. im dłużej nie grzebiesz przy aucie tym dłużej się ono nie psuje
-
[ALL B5] Zmiana zacisków żeliwnych na aluminiowe .... jak ?
Tu macie wszystko opisane http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=37386.msg544370#msg544370
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Warto obejrzeć przed weekendem http://byturen.com/
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
są dwa plutony [A4|] A4-klub.pl [A4pl] A4-klub.pl który nasz?
-
Spotkania na drodze
Dziś na Modlińskiej czarne B6 Avant na WND leciało buspasem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zakładaj gumę!!
-
[ALL B5] Skrzynia czy coś innego?
może nie ma samej tarczy, czujesz że te biegi "wchodzą" w skrzyni?
-
[ALL B5] Skrzynia czy coś innego?
co to za silnik i samochód?
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
a ile Ty będziesz żył?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Podobno gość się wkurwił, bo Rogal mu powiedział, że na starym filtrze paliwa mu nie zrobi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Darmowy PR Gościowi brakowało mocy przy ucieczce, więc zajechał na softa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ojtam ojtam, już zima.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie można [admin]można [/admin]
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
taraaaaaaaaa
-
[ALL B6] Wymiana tarcz (przód)
mają normalny gwint.
-
[B5 AJM] Czy można (i jak?) poprawić pasek wieloklinowy żeby nie piszczał?
Napięcie 12V na pracującym silniku to zdecydowanie za mało. Możliwe, że łożyska w alternatorze siadają.
-
Spotkania na drodze
Wczoraj wieczorkiem na Puławskiej zielony sedan B5 zaparkowany na poboczu numery chyba WJ i biała naklejka fat chicks. Kilometr dalej Srebrny/szary sedan B6 na numerach WL.
-
A6 po wypadku za ile go mozna sprzedac?
4 tysiące
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w ramki uzbrój..
-
[ALL B5] Problem z wymianą łożysk
eee.. no jak.. namocowałem się z nimi trochę, są na bank dwie tej samej długości na stronie w B5 ośce (w quattro mogą być dłuższe, bo idą przez zwrotnicę) w ośce jarzma są przykręcone bezpośrednio do płaszczyzny belki.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"no ale miał chwilę załamania"[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 15:37_________________________________________________ 0:35
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jebłem!! "no ale miał chwilę załamania"
-
Strefa Śmiechu
za***ista parodia cantony.. popłakałem się!