Treść opublikowana przez spetsnaz
-
[B5 AHH] Awaria jaki silnik zastąpi AHH
Jeżeli powodem zatarcia był brak oleju to jest duże prawdopodobieństwo, że i turbo się niedługo posypie.
-
[B5 1Z] Skrzynia A4 96. Synchro 4 biegu.
wyszedłem [br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 21:25_________________________________________________ Ori synchro w serwisie to koszt średnio 130zł. Skrzynię oczywiście opłaca się naprawiać o ile znajdziesz ambitnego i mającego sporo czasu mechanika. Niestety, kupienie dobrej (nie zjeżdżonej) używanej skrzyni to ciężka sprawa.
-
[B5 AHH] Awaria jaki silnik zastąpi AHH
AVG też podejdzie. Sallas, poszło pw jak będziesz zainteresowany to daj znać. Co było powodem zatarcia silnika? Jak z turbiną?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ma ktoś z Was sprawdzoną firmę w W-wie która zmienia szyby (czołowa) u klienta? Dużo różnią się ceny w porównaniu do zwykłych zakładów?
-
[B5 AAH] AAH quattro, problem z czujnikiem ABS.
Trzeba wyjąć półoś. Koronka jest na przegubie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Śnieżna zima 1952. Leśniczówka Pranie nad jeziorem Nidzkim. W izbie oświetlonej płomyczkiem lampy naftowej, nastrojowy półmrok. Zza zamarzniętych szyb dochodzą groźne pomruki szalejącego wiatru. Przy biurku sam Mistrz pochylony nad kartką wyrwaną z notesu, skreśla kolejne wersy Kroniki Olsztyńskiej. Skrzypienie pióra potęguje tylko urok tego sielankowego obrazka. - Natalio? - przerywa ciszę głos mężczyzny. Siedząca w fotelu przy kominku kobieta podnosi oczy znad robótki ręcznej i pyta: - Co? - c**jów sto - odpowiada mezczyzna.
-
[B5 AAH] AAH quattro, problem z czujnikiem ABS.
Wcale nie musi teraz być to wina czujnika. Sprawdź stan koronki na przegubie w półosi.
-
[B5 AHU] Przewód ciśnieniowy - trudności w znalezieniu
Ta też jest od 110, więc nie podejdzie. Zadzwoniłem do kilku sprzedających z allegro, jeden ma mi jutro wysłać rurę.. koszt 80zł. Do AFN/AVG nowy zamiennik z roczną gwarancją kosztuje 90zł. Niestety, do 90 konnych (AHU/1Z) jeszcze nie robią
-
[B5 ARM] Wymiana klocków hamulcowych - jaki mam układ hamulcowy ?
musisz jednocześnie kręcić i bardzo mocno wciskać tłoczek
-
[B5 AHU] Przewód ciśnieniowy - trudności w znalezieniu
Dzięki Grześku za przeszukanie. W rurze jest dziura, jak duża będę wiedział jak przysiądę do roboty. Jeżeli tylko nie będzie na kolanku, to postaram się wstawić kawałek metalowej rurki w to miejsce i złapię opaskami.
-
[B5 AHU] Przewód ciśnieniowy - trudności w znalezieniu
Dziękuję za informację. Niestety, te są z AFN`a. Są krótsze od tych z AHU/1Z. W AHU turbo jest sporo wyżej przez co nie ma możliwości zamontowania tego przewodu
-
[B5 AHU] Przewód ciśnieniowy - trudności w znalezieniu
Allegro już przeszukałem, niestety nic nie znalazłem.. Nie ma takiego problemu z rurą do AFN`a, tego jest na pęczki. W szrocie też ciężko o szczelną, a kształt rury i różne średnice na końcach nie pomagają w dobraniu innego.
-
[B5 AHU] Przewód ciśnieniowy - trudności w znalezieniu
Witam!! Czy znacie miejsce gdzie mogę nabyć przewód ciśnieniowy do silnika 1Z/AHU. Chodzi o przewód najbliżej turbiny. Oznaczenie przewodu: Cena w ASO powala (273zł)
-
[B5 ADR] Jakie klocki?
masz rację niech robi foto
-
[B5 ADR] Jakie klocki?
Z tego co wiem w ADR`ach (1995) szły tylko 288x15. Oba rozmiary szły w ADP i AHL.
-
[B5 ADR] Jakie klocki?
Te klocki nie podejdą do ADR`a. Te z linka były montowane do tarczy 280x13. W ADR`ach montowana jest tarcza 288x15. Szukaj odpowiedników klocków TRW GDB1376 lub Ferodo FDB1167.
-
[INNE] VW Polo 1.3 dziwny cylinderek
.. to powiedz mu, że jak nie zrobi to będzie śmierdział trupem. nie dziaduj.. cylinderek kosztuje 20zł
-
1.9 TDI vs 2.0 TDI wasze odczucia po przesiadce
Podsumowując opinie kolegów: - nie idzie (mułowaty na niskich obrotach) - pali dużo więcej - telepie budą (w zakresie 1500-2200 obr) - zawsze któryś wtrysk był już wymianiany - "AVF po programie chodził lepiej"
-
[INNE] VW Polo 1.3 dziwny cylinderek
Kup nowy. Cylinderek musi mieć odpowietrznik. Może poprzedni właściciel urwał odpowietrznik i zaślepił go śrubą.
-
[ALL B5] Kontrolka klocków
Z tego co wynika z opisu masz AFN`a w poliftowej budzie. W zegarach z czerwonym podświetlaniem (bez fisa, 2 x po 3 kontrolki) za każdym razem po przekręceniu zapłonu wyświetla się zółta kontrolka. Szukaj winy w zegarach. Z tego co pamiętam to akurat w tych zegarach za kontrolkę zużycia okładzin odpowiada żarówka.
-
[ALL B5] Kontrolka klocków
Zacznę od zadania podstawowego pytania... Czy klocki miały czujniki (kable) ?
-
[B5 AJM] Czym ruzni sie EGR o nr 038 131 501 J od EGR o nr 038 131 501 G ??
Popraw tego byka w tytule wątku, bo się płakać chce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeżeli ktoś chętny na gadżety to zapraszam http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=210896.0
-
[ALL B7] Wymiana klocków i tarcz S-line 17 2.0 tdi
Wszystko powinno być ok, kupiłeś odpowiednie klocki do tarcz jakie masz zamontowane w samochodzie.
-
[ALL B7] Wymiana klocków i tarcz S-line 17 2.0 tdi
Klocki kupiłeś dobre, ale tarcze na przodzie masz 312mm a na tyle 255mm