Treść opublikowana przez spetsnaz
-
[B6 AWX] Pompa paliwa
jeżeli puściło Ci uszczelnienie w pompie i cieknie paliwo, to te uszczelki Ci nic nie dadzą. Sprawdź przewody paliwa wyjściowe i wejściowe w pompie.
-
[B6 AWX] Pompa paliwa
W Twoim roczniku występował tylko jeden rodzaj pompy właśnie ten z literą N. Jak podasz im ten numer części, który Ci podałem (038198293) to będą wiedzieli o jakie uszczelki chodzi.
-
[B6 AWX] Pompa paliwa
gdzie się skrapla? Jeżeli masz pompę 038145209N to zestaw uszczelek o numerze 038198293 kupisz w każdym ASO VW, Skody lub Audi.
-
[B6 AWX] Pompa paliwa
spoko, rozkręcisz się tu masz namiary do Tomka http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=10464
-
[B6 AWX] Pompa paliwa
pompy tylko nowe
-
[B6 AWX] Pompa paliwa
gada się z Tobą jak z d...
-
[B6 AWX] Pompa paliwa
1000zł to cena dla człowieka z ulicy. Napisz np do Tom77 ma spore zniżki.
-
[B6 AWX] Pompa paliwa
ASO - serwis autoryzowany Audi/VW gdzie kupisz nową pompę pisałem wyżej.
-
[B6 AWX] Pompa paliwa
kosztują 32zł w ASO (dla pompy z końcówką N) a ta z blachą 27zł (dla pompy z końcówką E)
-
[B5 1Z] Spadł pasek rozrządu
jeżeli silnik pracował podczas kolizji to nie ma opcji, że wszystko jest ok.
-
[B6 AVF] wymiana kolplet wahaczy przod plus drazki i amory
Wszystko jest możliwe
-
[B6 AWX] Pompa paliwa
piszesz o pompie paliwa w baku a wysyłasz zdjęcie pompy tandemowej. Nową pompę najszybciej dostaniesz w IC
-
[B6 AVF] wymiana kolplet wahaczy przod plus drazki i amory
Jak dobrze poskładasz to nie. Możesz wymienić jeszcze drążki kierownicze.
-
5 urodziny klubu :)
najs
-
[B6 AVF] wymiana kolplet wahaczy przod plus drazki i amory
co jeszcze wymienić: końcówki drążków co jeszcze zrobić: zbieżność
-
[ALL B6] Końcówki drążków - zwykłe vs s-line/S4
Końcówki są ok, ale muszę zrobić zbieżność, więc przy okazji wymieniam końcówki i da spokoju oba drążki.
-
[ALL B6] Końcówki drążków - zwykłe vs s-line/S4
Na bank są inne, nawet cena Lemforderowych jest różna. Jutro będę miał 2 komplety więc sobie porównam 4F0498811 - zwykłe (1N1, 1N3) 4F0498811A - S4 (1BV, S4)
-
[ALL B6] Końcówki drążków - zwykłe vs s-line/S4
Witam! Czy montował ktoś z Was końcówki drążka kierowniczego z S4? Jaka jest różnica między tymi końcówkami? Z tego co wiem są wzmocnione, ale co jeszcze je różni.
-
[B5 AFN] Jaka skrzynia?
za dużo kombinacji..
-
[B6 BAU] Rozrząd - jakie części oryginalnie na pierwszy montaż
A co to za różnica? Wszystkie firmy, które wymieniłeś są ok.. jak coś się ma zesrać podczas użytkowania to się zesra. Ostatnio ciężko jest polecić konkretnego producenta, bo wszyscy tłuką buble masowo. Pada wszystko co może paść.. od pomp po rolki czy napinacze..
-
[B6 AVF] Przewody hamulcowe w oplocie
Specjalnie poleciałem zobaczyć do garażu i w AVG z 2000 roku na bank jest 6. Te brakujące 2 są nad belką, nie widać ich z kanału.
-
[B6 AVF] Przewody hamulcowe w oplocie
jest 6 i w ośce.. na 100% właśnie sprawdzałem 4 przy zaciskach i 2 dyndają się przy belce tylnej.
-
[B6 AVF] Przewody hamulcowe w oplocie
nie, w B5 jest 6 przewodów.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiem, że Ja. Wiem, że Ty i Pixi.. to już mam 6 kompletów zaklepanych.. ale spoko, jeszcze będzie 2 tura pewnie..
-
[B6 AVF] Przewody hamulcowe w oplocie
jasne, odbiór na spocie. Rezerwuję zestaw