Treść opublikowana przez spetsnaz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adrian, nareszcie zrobiłeś coś co ma ręce i nogi GRATULACJE!!!!
-
Strefa Śmiechu
POLECAM!!! http://www.widelec.pl/widelec/1,111648,9796216,37_sposrod_najglupszych_artykulow__Faktu__i__Super.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
POLECAM!! http://www.widelec.pl/widelec/1,111648,9796216,37_sposrod_najglupszych_artykulow__Faktu__i__Super.html
-
[ALL B6] Końcówki drążków - zwykłe vs s-line/S4
s-line`owe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mam taką odmę, ale tylko w komplecie z całym słupkiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sto lat Buba!!!!
-
Spotkania na drodze
Czarne B6 Avant - na blachach WI XXXXX i z anteną CB na dachu, zaparkowany dziś na ulicy Płochocińskiej obok hurtowni części.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie pękaj! Z tą flaszką to żartowali.
-
Sprzedaż auta a wydział komunikacji
które to auto sprzedane w ciągu roku?
-
[B6 AWX] Wykres 1,9 AWX po lekkiej modyfikacji
są już AWX`y nie tylko z 6-biegową skrzynią, ale i z quattro.
-
Spotkania na drodze
Również pozdrawiam!! Mam nadzieję, że nie obudziłem trąbieniem pasażera z tyłu
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
daj spokój.. chłopak z Krakowa
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Potrzebujesz 2 miedzianych uszczelek/podkładek. W ETCE nie widnieją jako oddzielna część. Podrzucę Ci w tygodniu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 17:58_________________________________________________wolę wysyłać
-
[B5 AVG] Proszę o analize logów.
Przepływka mało waży. Zastanów się nad jej czyszczeniem.. nic innego nie rzuca się w oczy.
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów
nie jest źle... przepływka i ciśnienie w dolocie ok. kąt na bloku 004 wariuje nawet na jałowym. EGR martwy (003 na statycznych) Z temperaturą cholera wie o co chodzi.. raz pokazuje 106 stopni, raz dobrą. [br]Dopisany: 13 Maj 2011, 16:51_________________________________________________ tak
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
W IC około 40zł za obie (w ASO ok. 50zł za sztukę)
-
[ALL B6] Końcówki drążków - zwykłe vs s-line/S4
Panowie, ostasmarcinek z forum będzie na dniach zmieniał końcówki na s-line`owe. Podobnie jak ja, po przejściu na 1BE ma problemy z ustawieniem zbieżności. Ma dać znać jak będzie wyglądała sytuacja po zabiegu.
-
Pomysł na złodzieja ?
a co Ci to da? Nie bardzo rozumiem założenia tego projektu
-
Spotkania na drodze
Również pozdrawiam [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 09:25_________________________________________________Pozdrowienia dla kierownika ciemnoszarej A4 B6 zaparkowanej wczoraj pod Buma Square na Wadowickiej w Krakowie (KCH 3xxxx). Pozdrawiam również właściciela grafitowej B6 Avant 1.8T z rameczkami i naklejką klubową spotkanego dziś rano na Wisłostradzie.
-
[ALL B6] Końcówki drążków - zwykłe vs s-line/S4
jeżeli masz ori zawias s-line to zmień na takie jakie były (bez tłumika)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ascona
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
coś tam mówił, że we wtorek będzie P.S. modziłeś coś z hamulcami Nosfer?
-
[ALL B5] Cena ORI przedniego lewego blotnika 99-01
845.92zł brutto za samo poszycie błotnika do lakierowania
-
[ALL B5] Cena ORI przedniego lewego blotnika 99-01
nowy, używka?