Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spetsnaz

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spetsnaz

  1. Adrian, nareszcie zrobiłeś coś co ma ręce i nogi GRATULACJE!!!!
  2. POLECAM!!! http://www.widelec.pl/widelec/1,111648,9796216,37_sposrod_najglupszych_artykulow__Faktu__i__Super.html
  3. POLECAM!! http://www.widelec.pl/widelec/1,111648,9796216,37_sposrod_najglupszych_artykulow__Faktu__i__Super.html
  4. Mam taką odmę, ale tylko w komplecie z całym słupkiem
  5. Sto lat Buba!!!!
  6. Czarne B6 Avant - na blachach WI XXXXX i z anteną CB na dachu, zaparkowany dziś na ulicy Płochocińskiej obok hurtowni części.
  7. Nie pękaj! Z tą flaszką to żartowali.
  8. które to auto sprzedane w ciągu roku?
  9. są już AWX`y nie tylko z 6-biegową skrzynią, ale i z quattro.
  10. Również pozdrawiam!! Mam nadzieję, że nie obudziłem trąbieniem pasażera z tyłu
  11. daj spokój.. chłopak z Krakowa
  12. Potrzebujesz 2 miedzianych uszczelek/podkładek. W ETCE nie widnieją jako oddzielna część. Podrzucę Ci w tygodniu.
  13. [br]Dopisany: 16 Maj 2011, 17:58_________________________________________________wolę wysyłać
  14. Przepływka mało waży. Zastanów się nad jej czyszczeniem.. nic innego nie rzuca się w oczy.
  15. nie jest źle... przepływka i ciśnienie w dolocie ok. kąt na bloku 004 wariuje nawet na jałowym. EGR martwy (003 na statycznych) Z temperaturą cholera wie o co chodzi.. raz pokazuje 106 stopni, raz dobrą. [br]Dopisany: 13 Maj 2011, 16:51_________________________________________________ tak
  16. W IC około 40zł za obie (w ASO ok. 50zł za sztukę)
  17. Panowie, ostasmarcinek z forum będzie na dniach zmieniał końcówki na s-line`owe. Podobnie jak ja, po przejściu na 1BE ma problemy z ustawieniem zbieżności. Ma dać znać jak będzie wyglądała sytuacja po zabiegu.
  18. a co Ci to da? Nie bardzo rozumiem założenia tego projektu
  19. Również pozdrawiam [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 09:25_________________________________________________Pozdrowienia dla kierownika ciemnoszarej A4 B6 zaparkowanej wczoraj pod Buma Square na Wadowickiej w Krakowie (KCH 3xxxx). Pozdrawiam również właściciela grafitowej B6 Avant 1.8T z rameczkami i naklejką klubową spotkanego dziś rano na Wisłostradzie.
  20. jeżeli masz ori zawias s-line to zmień na takie jakie były (bez tłumika)
  21. coś tam mówił, że we wtorek będzie P.S. modziłeś coś z hamulcami Nosfer?
  22. 845.92zł brutto za samo poszycie błotnika do lakierowania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.