Treść opublikowana przez spetsnaz
-
Ile oleju do skrzyni biegów audi a4 b6 silnik AWX MANUAL
Dobrze zrobił, nie masz się czym martwić.
-
Czy do Zmiany z 288mm na 312mm wystarczy nowa tarcza i jarzmo??
yhm, yhm bullshit.. yhm
-
Wymiana paska wielorowkowego
Nie trzeba
-
LED H6W z CAN
Ja montowałem dziś u siebie. Jest spoko, nawet mam wrażenie, że świecą ciut zbyt słabo. Barwa światła jest biała, na zdjęciach wpada w niebieski, ale tylko to tak wygląda..
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Powód?? http://img96.imageshack.us/img96/5576/dscf6458v.jpg Pozwolisz, że zacytuję.. "pierwsza świeciła się do czasu jazdy na krotkich dystansach, zjarała się po 6-cio godzinnej trasie. Druga wyglądała OK więc jej nie wymienialem. Nie minął tydzien, kolejna kilkugodzinna trasa i drugi led też się zjarał. Straty: -spalony (zwęglony led) - podtopiony klosz lampki oświetlającej tablicę rej. - spalony bezpiecznik "
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
a to jego wózek...Audi A6 Klub Polska :: [A6 C6] Tablica rejestracyjna LED sprawa jeszcze nie rozwiązana...jak się wyjaśni dam znać ale wykopałeś jeden użytkownik na 14 stron wątku ma problem. Reszta chłopaków z A6 chwali i nie miała problemów.. Taki sam problem miał w przesłanym wątku Slavi_A6 i poradził sobie w sposób jaki opisałem (odgięcie blaszek, żeby stykały).
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Na 100% nie masz racji bo sam jestem przykładem, że lewa lampka u mnie nie zaświeciła, dopiero po zmianie biegunów zaświeciła. Inne osoby też sygnalizowały ten problem A ja dalej się będę upierał.. U mnie też nie świeciła na początku prawa, a potem lewa... wystarczyło lekko odgiąć blaszki i w jednej i w drugiej ---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ---------- Jutro przyjdą to Ci dam znać.
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
No to będzie nowy wątek, bo w tamtym bałagan Na 100% nie trzeba zmieniać żadnych styków.. wszystko P&P Jeżeli w A6 C6 nie wywala błędu to w B7 też nie powinno..
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Witam! Poniżej krótki opis mini moda, na który mnie dziś natchnęło. Jest to alternatywa do montażu przedstawionego przez użytkownika P-U-M-A, zdecydowanie łatwiejsza i w 100% Plug&Play. Potrzebne części: Lampki LED - lewa i prawa, numery OE: 4H0 943 021 - 50zł 4H0 943 022 - 50zł Lampy posiadają styki w tych samych miejscach do zwykłe oprawki, więc nie ma problemu z koniecznością docinania czy dopasowywania. Zestaw jest dedykowany do modeli: Audi A3 po 2004r Audi A4 po 2001r Audi A6 4F Audi A5 Cabrio Audi Q7 Z tego co udało mi się ustalić współpracują z magistralą CAN i nie powodują błędu spalonej żarówki. Porównanie z wcześniejszą oprawką Porównanie z żarówką standardową Efekt końcowy
-
LED H6W z CAN
Widzisz, mnie najbardziej interesują postojówki martwię się, że barwa światła będzie niebieska
-
Jakie tarcze pod 312 ??
4B0615301C - Passat B5 FL V6 Najlepiej Otto Zimmermann oznaczenie 100 1242 20 lub Ferodo DDF1707
-
Rolka prowadząca SKF foto - czy tak ma wygladac ?
Prześlij sprzedawcy zdjęcie, może ktoś zwracał taki rozrząd do nich i wpakował w kartonik celowo lub przypadkiem starą rolkę.
-
Rolka prowadząca SKF foto - czy tak ma wygladac ?
Słabe zdjęcie, ale na pierwszy rzut oka była używana.
-
Zdzierający się nowy pasek rozrządu- co może być przyczyną?
ficjor, napisz co w temacie.. może się samo naprawiło?
-
turbo czerwone ciagnie od 2,5 tys duzo pali PB 1,8 AJL
15lolo opróżnij skrzynkę bo nie dochodzą do Ciebie PW
-
LED H6W z CAN
Witam! Czy ktoś z Was kupował "żarówki" ledowe H6W z Allegro? Wybór jest spoty i ciężko się zdecydować. Zależy mi na białej barwie światła i błaku błędu na FIS`ie. Czy ktoś z Was może polecić konkretny model?
-
Przepalające się żarówki pozycyjne przód
masz bixenon
-
Przepalające się żarówki pozycyjne przód
Możecie polecić jakieś ledowe pod H6W?? Zależy mi na białej barwie światła.
-
Zdzierający się nowy pasek rozrządu- co może być przyczyną?
Może to farba
-
Zdzierający się nowy pasek rozrządu- co może być przyczyną?
Fajne fotki, tylko nic na nich nie widać. Znowu się zacznie gdybanie. Foty zrób jak nie będzie przodu i wszystkich osłon.
-
Zdzierający się nowy pasek rozrządu- co może być przyczyną?
OK, zasuwaj z furą możliwie najszybciej do mechanika, żeby nie strzelił.
-
Zdzierający się nowy pasek rozrządu- co może być przyczyną?
Ooo.. czesc Robert, co tam w Wyszkowie slychac? A wiesz dlaczego nie chca "glupiego" uszczeniacza wymienic...? Bo robia to wszystko na znaki, kreski... a nie na blokady. I jak mu sie cos ruszy... to zacznie sie kłopot. A ile to dodatkowej pracy. Sama to przezyłam. Jeden mechanik przed wymiana rozrzadu u mnie, jak zapytalam czy zrobi mi simering na wale korbowym. To powiedzial ze nie, bo jak zdejmie kolo pasowe i to drugie. To prawdopodobnie bedzie musial koncówke walu frezowac. Wiec mu podziekowalam. Jeżeli wcześniej nie było luzu na klinie to nie miał się czym przejmować U kolegi ficjor ciężko zdiagnozować usterkę w chwili obecnej, dowiemy się jak zrzuci przód i osłony. Koło zębate na wałku rozrządu się nie obluzowało, bo już by było po rozrządzie bo tam nie ma klina.. Przy pompie raczej też nie było ruszane. Zostaje nam luz na kole zębatym wału lub problem z napinaczem. Będę wdzięczny jeżeli kolega da znać w czym był problem. ---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ---------- Możliwe, że zbyt słabo było dokręcone koło zębate na wale. Problemów z odpalaniem nie miałeś ostatnio?
-
Zdzierający się nowy pasek rozrządu- co może być przyczyną?
koniecznie... ślady na pasku o których pisał sotom mogą być z równie dobrze z resztek paska. Mechanik, który widzi wyciek z uszczelniacza za 20zł (czy to wałek, czy wał) i nie wymieni go, to partacz.. ale różnie bywa.
-
Zdzierający się nowy pasek rozrządu- co może być przyczyną?
To nie wygląda ani na wadę paska, ani na za mocne naciągnięcie. Pasek był skoszony ewidentnie, przy robocie będzie widać co było powodem.
-
Zdzierający się nowy pasek rozrządu- co może być przyczyną?
Przy wymianie będzie wiadomo cy było powodem. Powodem takiego uszkodzenia paska może być też zastosowanie złego napinacza lub złe zamocowanie czy też odkształcenie osłony akustycznej paska rozrządu. Co Cię natchnęło, żeby tam zajrzeć??