Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spetsnaz

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spetsnaz

  1. nie będzie, składaj
  2. nie, ale na spoty w lato tam jeździ
  3. Okrąglaki montowali już parę miesięcy później na chwilę obecną zostaną fabryczne.. no chyba, że się jakaś pieruńska okazja trafi Rocznik 99 i późniejszy różnił się już tylko zderzakami. W moim roczniku fabryka zdążyła już zamontować soczewki, nową dechę, zegary, scyzoryk itp. od rocznika 2000 różnią ją tylko zderzaki. Mnie też bardziej się podobają okrąglaki, szczególnie z racji mniejszej szpary pomiędzy zderzakiem a nadwoziem, ale ceny samych zderzaków i oświetlenia niestety powalają na kolana. Pożyjemy, zobaczymy..
  4. No właśnie problem w tym, że felg 4x108 jest bardzo mało
  5. Felg nie zmieniam, jeżeli juz to jedynie oryginalny Ronal Bolero wchodzi w grę
  6. Jako, że na forum pojawiło się ostatnio kilka nowych bezdachowców postanowiłem i ja wrzucić kilka zdjęć swojego auta. Cabriolet jest w moich rękach już od roku. Niestety, na polskim rynku ciężko było o egzemplarz, który oparł się "tuningowi", auta musiałem szukać u naszych zachodnich sąsiadów. Zależało mi na 100% oryginale, bez jakichkolwiek pozafabrycznych modyfikacji. Wybór padł na Audi Cabriolet z 1998 roku z powszechnie znanym z A4 silnikiem ADR (1.8 20V) i manualną skrzynią biegów. Wyposażenie: - standard dla cabrio, czyli elektryczne szyby i lusterka - fotele podgrzewane skórzane - dach składany elektrycznie - fabryczny centralny zamek + alarm (kluczyk scyzoryk) - kierownica s-line Zrobione: - rozrząd - nowe koła ATS DTM i opony - zakup i montaż oryginalnej instalacji audio (wiązka, radio Audi Gamma - kaseciak , głośniki+subwoofer Nokia) - zawieszenie H&R - nowy schowek pasażera - mnóstwo drobnych zaślepek, plastików i innych elementów. Plany.. te najbliższe: - hamulce 276x25 + Girling 60 - pompa hamulcowa 25,4mm - wymiana uszkodzonej anteny elektrycznej I trochę zdjęć z lata
  7. Będziesz miał chwilę to cyknij fotkę Montowali w 2.8 dwu i jednotłoczkowe. Spokoju CI teraz z tym autem nie dam Stop na klapie mocno zmatowiały? Wyświetlacz MFA jest?
  8. Jaki w niej zacisk siedzi?
  9. Witamy wśród właścicieli bezdachowców Daj foty środka
  10. Fajnie! Cieszę się, że się udało. Ciekaw jednak jestem bardziej niż Twojego pisma, pisma o decyzji zwrotu kosztów. Będę bardzo wdzięczny, jeżeli je zamieścisz.
  11. Dziś na Niepodległości niebieski Avant B6 na WWE, jechałem z przeciwka. Pozdrawiam
  12. Czarny sedan b6 na WL z ramka klubowa wczoraj popołudniem toruńskiej. Pozdrawiam kierownika.
  13. Na policji dostaniesz odmowę wszczęcia ponieważ czyn nie zawiera znamion czynu zabronionego. POK Allegro nie pomoże Ci bez wszczęcia.
  14. Zaparkowane niebieskie B6 w sedanie na WWL dziś na Niepodległości.
  15. Śruby AFN, AWX są tej samej długości, przy jednomasie (1Z) są krótsze.
  16. ok, dzięki za pomoc.
  17. Wiem, że dwumas pasuje, ale jak z resztą? Tarcza i docisk też? Kupując komplet od AWX`a mogę go zamontować, czy trzeba coś kombinować?
  18. Dziś rano w Zegrzu srebrny avant B6 ze zderzakim przednim s-line i tyłem na dwie rury.
  19. Zakładał ktoś z Was kompletne sprzęgło z dwumasem od AWX do AFN`a? Przyszła pora na wymianę w moim AFN`ie i zastanawiam się czy nie wrzucić coś mocniejszego. Auto po sofcie.
  20. Czarny sedan B5 na WPU z ramkami klubowymi mijany wczoraj rano na trasie Marki-Nieporęt. Pozdrawiam
  21. Rownież posiadam wózek Hans, w tej kategorii cenowej bardzo dobra jakość. Polecam rownież toptul.
  22. jaki silnik? 90 czy 110KM? ---------- Post dopisany at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ---------- Jeżeli był luz to gwint w jarzmie szlag trafił. Kup gdzieś na szrocie drugie jarzmo z prowadnicami (czyli śrubami, które zginęły). Jeżeli masz 110-konny silnik to uciekła Ci prowadnica o numerze ATE 11.8171-0008.1 kosztuje około 20zł za sztukę, ale najpierw sprawdź jarzmo.
  23. To chyba dobrze, a nie niestety?
  24. Pozdrawiam Pana z A3 z którym uciąłem sobie krótką pogawędkę na zjeździe z mostu północnego (rozpoznał auto po naklejce na klapie). Kolejne pozdrowienia dla kierownika czarnej B6 Avant na WF (ramka klubowa i naklejka na klapie) otrąbionego dziś na lewoskręcie niepodległości.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.