Treść opublikowana przez spetsnaz
-
wgniecenie w półosi bardzo bardzo pilne
nie będzie, składaj
-
Audi Cabriolet 1998 1.8 20V
nie, ale na spoty w lato tam jeździ
-
Audi Cabriolet 1998 1.8 20V
Okrąglaki montowali już parę miesięcy później na chwilę obecną zostaną fabryczne.. no chyba, że się jakaś pieruńska okazja trafi Rocznik 99 i późniejszy różnił się już tylko zderzakami. W moim roczniku fabryka zdążyła już zamontować soczewki, nową dechę, zegary, scyzoryk itp. od rocznika 2000 różnią ją tylko zderzaki. Mnie też bardziej się podobają okrąglaki, szczególnie z racji mniejszej szpary pomiędzy zderzakiem a nadwoziem, ale ceny samych zderzaków i oświetlenia niestety powalają na kolana. Pożyjemy, zobaczymy..
-
Audi Cabriolet 1998 1.8 20V
No właśnie problem w tym, że felg 4x108 jest bardzo mało
-
Audi Cabriolet 1998 1.8 20V
Felg nie zmieniam, jeżeli juz to jedynie oryginalny Ronal Bolero wchodzi w grę
-
Audi Cabriolet 1998 1.8 20V
Jako, że na forum pojawiło się ostatnio kilka nowych bezdachowców postanowiłem i ja wrzucić kilka zdjęć swojego auta. Cabriolet jest w moich rękach już od roku. Niestety, na polskim rynku ciężko było o egzemplarz, który oparł się "tuningowi", auta musiałem szukać u naszych zachodnich sąsiadów. Zależało mi na 100% oryginale, bez jakichkolwiek pozafabrycznych modyfikacji. Wybór padł na Audi Cabriolet z 1998 roku z powszechnie znanym z A4 silnikiem ADR (1.8 20V) i manualną skrzynią biegów. Wyposażenie: - standard dla cabrio, czyli elektryczne szyby i lusterka - fotele podgrzewane skórzane - dach składany elektrycznie - fabryczny centralny zamek + alarm (kluczyk scyzoryk) - kierownica s-line Zrobione: - rozrząd - nowe koła ATS DTM i opony - zakup i montaż oryginalnej instalacji audio (wiązka, radio Audi Gamma - kaseciak , głośniki+subwoofer Nokia) - zawieszenie H&R - nowy schowek pasażera - mnóstwo drobnych zaślepek, plastików i innych elementów. Plany.. te najbliższe: - hamulce 276x25 + Girling 60 - pompa hamulcowa 25,4mm - wymiana uszkodzonej anteny elektrycznej I trochę zdjęć z lata
-
Piękny klasyk - Audi 80 cabrio ;)
Będziesz miał chwilę to cyknij fotkę Montowali w 2.8 dwu i jednotłoczkowe. Spokoju CI teraz z tym autem nie dam Stop na klapie mocno zmatowiały? Wyświetlacz MFA jest?
-
Piękny klasyk - Audi 80 cabrio ;)
Jaki w niej zacisk siedzi?
-
Piękny klasyk - Audi 80 cabrio ;)
Witamy wśród właścicieli bezdachowców Daj foty środka
-
Reklamacja zestawu Rozrządu FIRMY SKF - banda oszustów
Fajnie! Cieszę się, że się udało. Ciekaw jednak jestem bardziej niż Twojego pisma, pisma o decyzji zwrotu kosztów. Będę bardzo wdzięczny, jeżeli je zamieścisz.
-
Spotkania na drodze
Dziś na Niepodległości niebieski Avant B6 na WWE, jechałem z przeciwka. Pozdrawiam
-
Spotkania na drodze
Czarny sedan b6 na WL z ramka klubowa wczoraj popołudniem toruńskiej. Pozdrawiam kierownika.
-
Oszust na Allegro. Bardzo nieprzyjemna sytuacja.
Na policji dostaniesz odmowę wszczęcia ponieważ czyn nie zawiera znamion czynu zabronionego. POK Allegro nie pomoże Ci bez wszczęcia.
-
Spotkania na drodze
Zaparkowane niebieskie B6 w sedanie na WWL dziś na Niepodległości.
-
Sprzęgło AWX do AFN
Śruby AFN, AWX są tej samej długości, przy jednomasie (1Z) są krótsze.
-
Sprzęgło AWX do AFN
ok, dzięki za pomoc.
-
Sprzęgło AWX do AFN
Wiem, że dwumas pasuje, ale jak z resztą? Tarcza i docisk też? Kupując komplet od AWX`a mogę go zamontować, czy trzeba coś kombinować?
-
Spotkania na drodze
Dziś rano w Zegrzu srebrny avant B6 ze zderzakim przednim s-line i tyłem na dwie rury.
-
Sprzęgło AWX do AFN
Zakładał ktoś z Was kompletne sprzęgło z dwumasem od AWX do AFN`a? Przyszła pora na wymianę w moim AFN`ie i zastanawiam się czy nie wrzucić coś mocniejszego. Auto po sofcie.
-
Spotkania na drodze
Czarny sedan B5 na WPU z ramkami klubowymi mijany wczoraj rano na trasie Marki-Nieporęt. Pozdrawiam
-
MANNESMANN i inne - wózek narzędziowy
Rownież posiadam wózek Hans, w tej kategorii cenowej bardzo dobra jakość. Polecam rownież toptul.
-
Jaką śrubą przykręcony jest zacisk hamulcowy w Audi A4 B5
jaki silnik? 90 czy 110KM? ---------- Post dopisany at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ---------- Jeżeli był luz to gwint w jarzmie szlag trafił. Kup gdzieś na szrocie drugie jarzmo z prowadnicami (czyli śrubami, które zginęły). Jeżeli masz 110-konny silnik to uciekła Ci prowadnica o numerze ATE 11.8171-0008.1 kosztuje około 20zł za sztukę, ale najpierw sprawdź jarzmo.
-
czy to skrzynia biegow padla?
To chyba dobrze, a nie niestety?
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam Pana z A3 z którym uciąłem sobie krótką pogawędkę na zjeździe z mostu północnego (rozpoznał auto po naklejce na klapie). Kolejne pozdrowienia dla kierownika czarnej B6 Avant na WF (ramka klubowa i naklejka na klapie) otrąbionego dziś na lewoskręcie niepodległości.
-
Regenerowane sprzęgło kewlar?
W b8?