Treść opublikowana przez Buszek
-
Klocki LEGO jeszcze z PEWEX-u
ja cos poszperam kiedys mialem z serii miasto posterunek policji moze gdizes jeszcze w piwnicy lezy
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
furka wypas, tylko jw pisza naklejka mimo ze klubowa to chociaz mniejsza mogla byc albo na tylnej szybie a nie z przudu a no i moim zdaniem rury od odkurzacza tez srednio pasuja tak to bajka
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
a to jeszcze zajrze do nich bo w sumie zrobilem tylko taki podklad tam gdzie blache odkrylo przy cieciu, jeszcze chce w kolor pomalowac
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
done
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dobre dziekowa chlopaki, szkoda ze tak zimno czlowiek dluzej by zostal
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja bede jak cos patryk spoko odezwe sie jutro
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
tzn jakos lampa mi nie dochodzi do blotnika tego bocznego jest lekka szpara natomiast druga strona zrobiona identycznie spasowalo sie elegancko
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
endriuu, swietny poradnik w sumie lampy podlaczenie to nie potrzebne bylo jak, ale z ta blacha jak przyciac itp sie przydalo, ja natomiast zastosowalem inny sposob nacinania, nie brzeszczotem ani wiertarka tylko: na jedna lampe co prawda zużyłem ze 3 kamienie , lampa kierowcy ladnie sie spasowala ale lampa pasazera troche gorzej a tu efekt:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ori ori dokladnie z Olsztyna jest, kwiatko mi ją nawet przed kupnem zbadal, co bym nie jechal na marne, ale jezdzil nia taki koles ze normalnie na poczatku jak muł byla [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 21:06_________________________________________________Patryku bedziesz jutro na spocie? jak tak to bym koszulki na spocie przygarnal , ktos obecny bedzie?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
kolejne rezanko:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
zobaczycie na spocie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ten garaż co pamiętam tak tak ten albo ten sklep co przed nim jest, tzn kiedys byl to na rogu moze bedziemy robic cos z bratem, bo zalatwilismy sobie, duzy ejst na dwa auta az, wiec na bank dziadka beta by weszla nawet [br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 10:20_________________________________________________ zaczelo sie , na spot postaram sie kilka rzeczy juz ogarnac
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
brakowalo masakrycznie, mama od stolu odciagnac nie moze 30tego wpadne na spota, a jutro wieczorkiem albo pojutrze od rana grzebie przy aucie w garazu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja to mysle ze zaleczeq to tylko tak pisze
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Wesołych świąt
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
Londyn - Hannover - Elblag Wyjechalem ok 5-6 rano z Londynu, na 8 mialem prom; W Hannoverze bylem o 19, 2godziny korek w Antwerpen, 1godzina korek gdzies w niemczech Kimanie u brata wyjechalem na drugi dzien o 5 rano, w polsce bylem o 18 na miejscu, korek 1 godzina za slubicami; Spalanie autkiem zszedlem do 9,3l srednio staralem sie trzymac okolice 130, w polsce niestety w moich okolicach 50-70 poniewaz gololedz okropna, czas przejazdy przez polske z Hannoveru taka sama jak z Londynu do Hannoveru Pozdrawiam
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dziadek w pl jestem tak mysle ze do 8mego, grzebac bede albo miedzy swietami a sylwkiem albo po sylwestrze, najpierw auto musze nowe blachy zalatwic bo mi zaiwanili
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja wlasnie dotarlem, pozdrawiam z Elblaga
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a ja pozdrawiam z elblaga Patryk o ktorej i kiedy koszulki bede mogl odebrac? Kolejna rzecz bede cos dlubal mam duzy garaz, jak ktos chetny to dajcie znac ustawimy sie na jakis dzien, garaz taki ze nawet chyba Twoja bmw dziadekblack by weszla
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
No ode mnie rowniez szerokosci wszystkim
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
No mi ukradli dzis polskie blachy ale zakupilem na wembley nowe i smigam 22go na swieta do pl
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Mi dzis zajeba... Tablice rejestracyjne a za dwa dni wyjezdzam lipa jak ...uj z takim hamstwem to sie nie spotkalem obie tablice, znaczek audi tylni tez, na szczescie jedna znalazlem i dorobilem tez
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No nie wiem ja tam wolal bym juz h&k albo dobry sprzet alpine, tutaj hosse88 ma dobrego suba masuje niezle powiem wam
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Zaleq zaufaj w b5 bose zadna rewelka, starszy ma w swojej i szalu nie robi, ja myslalem w miejsce wzmaka wstawic jakis sub ale zobaczymy, nie chce tracic miejsca w bagazniku wiec jakis szit marketowy odpada
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
O widzita i alvaro ma vipa a nie ma audi, trzeba ich sypnac Zaleczeq ja mam plyte na kompie a raczej 4 filmiki te co sprzedawali w 2008 po koncercie, jak powstal, kazdy kto gral itp