Treść opublikowana przez Rapik
-
Dołożona RNS-D - nie komunikuje się z VCDS, miga DIAG
Witam, Problem jak w temacie. RNS-D dołożone, piny pozamieniane - włącza, świeci prawidłowo. Gala podpięta. Problem z K-Bus. Podpięte przewodem z gniazda OBD (z przewodu zielonego z niebieskim paskiem). Niestety - podczas każdej próby połączenia VCDS'em - miga przez chwilę DIAG na navi i nic. W czym tkwi problem? Pozdrawiam
-
DVB-T w RNS-D
Dobra robota! Sebastian, sprawdź PW.
-
Nie mogę odkodować radia. czy zostałem oszukany ?
Karta standardowa, kod to 1843, problem w tym, że nie do tego radia. Użyj kluczy do wyciągnięcia radia - może kod do aktualnego jest zapisany właśnie na nim.
-
Wyrzucenie odkurzacza 1.8T AVJ - co z rurką
Witam, Mam wrażenie, że moje 1.8T AVJ po wyrzuceniu odkurzacza zaczęło klepać (wraz ze wzrostem obrotów). Wąż który do niego wchodził pozostał niezaślepiony. Czy powinienem go zaślepić? A może ten motor bez odkurzacza nie będzie pracował poprawnie?
-
Błąd samopoziomowania xenonów 0603
Udało się połączyć zwykłym kablem i programem VAGeepromprogramer, nawet VWTool nie łączy się z 55'tym. Błąd w VAG'u to 01539 : http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/01539 Wyczytałem tam, że możliwa przyczyna to "Aftermarket Suspension installed (i.e. lowered Suspension)" No i by się zgadzało - KTS nie może zrobić adaptacji z racji tego, że Audi jest bardzo mocno obniżone - prawdopodobnie czujniki poziomowania poza skalą.
-
Błąd samopoziomowania xenonów 0603
KTS'em. VCDS nie chce się połączyć z grupą 55 / 29 / 39.
-
Błąd samopoziomowania xenonów 0603
Witam, Problem jak w temacie. Nie mogę poradzić sobie z samopoziomowaniem xenonów. Pozostał błąd 0603 "Światła nie będą ustawiane". Nie mogę jednak przeprowadzić procedury adaptacji - wyskakuje błąd. Co zrobić z tym fantem?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Pytanie z serii 'dziwnych' do znawców tematu. Czy da się coś wywnioskować z tego zdjęcia co tam za zmiany poczyniono w silniku?
-
[B6 BEX] 1.8T SEDAN LZ3M MISANO RED 2x S-LINE ,BIX,EIBACH,BBS SPEEDLINE 19",FMIC,DP,S4
Co to za osłonki pod maskę kupiłeś oprócz tej prawej? I gdzie takie nabyć ? Razi mnie strasznie 'puste miejsce' po lewej stronie pod maską - aż się prosi o jakąś pokrywkę.
-
Felgi 19'' Audi A8 S-Line ORG POLEROWANE do A4 B6 ?
Witam, Znalazłem takie felgi : http://allegro.pl/felgi-19-audi-a8-s-line-org-polerowane-stan-igla-i5250580191.html Czy będą one pasowały do A4 B6? Jakie opony muszę na to założyć żeby było ok? Mam zawieszenie gwintowane firmy AP.
-
RNS-D informacje z radia na FIS.
Pozwole sobie odświeżyć temat. Czy nie ruszyło się nic w tej materii ? Wykodowałem sprawdzanie tunera RDS-TMC bo go nie mam, niestety nie pokazuje też informacji z RNS-D na FISie. Czy można to jakoś ogarnąć, czy konieczny jest RDS-TMC ? W zegarach błąd 01406 - brak komunikacji z radiem. Ponawiam pytanie, czy z pominięciem tunera RDS-TMC można ogarnąć wyświetlanie komunikatów radia na FIS ? Na prawdę nikt nic nie podpowie?
-
Błąd RDS-TMC, czy konieczny tuner?
Witam, RNS-D, komunikat o RDS-TMC przez co brak komunikatów na fis. Czy można to ominąć, czy nie ma innej możliwości jak dołożenie tunera?
-
A4 '03 + Navi RNS-D - Pare problemów
Dokładnie. Temat opanowany. Radio śmiga prawidłowo.
-
A4 '03 + Navi RNS-D - Pare problemów
Witam, Dołożyłem w mojej A4 B6 navi rns-d (poprzednio concert II), audio z subwooferem w prawym boczku (nie bose). Kilka problemów. Brak podświetlenia po włączeniu świateł, nie odpala się samoczynnie po zapłonie, nie grają tylne głośniki i sub. Co ciekawsze tył nie gra nawet po zastosowaniu adaptera pod BOSE (który pod radiem alpine działa OK i grają wszystkie głośniki). Czy to problem tego że radio jest ze starszego rocznika (inne ułożenie pinów pod głośniki) i muszę szukać nowszego rns-d (lata po canie?). Pozdrawiam Nikt nie podpowie?
-
Ruszający się fotel kierowcy
Kolego wyrobiły się nity na sankach odpowiedzialnych za regulację fotela góra-dół. Ja niestety odpuściłem temat, za dużo rozbierania żeby się do tych nitów dobrać.
-
Głośniki z tyłu i sub nie gra, kupiłem moduł.
Wrzuć zdjęcie tej luźnej kostki od strony auta która się różni.
-
Problem z ABS 00290 - Czujnik OK - Co robić?
Witam, Pacjent A4 B6 2003 1.9TDi 131KM AWX Borykam się z problemem jak w temacie - w aucie często nie działa ABS - najczęściej jak silnik się nagrzeje (?) i najczęściej na postoju - jeśli jadę w trasie to do momentu zatrzymania się jest OK, a po zatrzymaniu czasem ABS puknie w pedał i wywala błąd. VCDS zgłasza : Wraz z błędem w blokach pomiarowych raz czyta a raz nie czyta prędkości tego tylnego lewego koła - z resztą jest wszystko OK. Gdzie szukać przyczyny ? Czujnik już zmieniałem - niestety bez skutku - nadal te same objawy. Sterownik? Pompa? Czy wiązka czujnika? Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Witam, Czy do zestawu 235/35 R19, felga 8J ET35 wcisnę jeszcze jakiś dystans czy nie ma szans?
-
Sprzęgło i dwumas od AVF do AWX ?
Witam, Pytanie jak w temacie. Czy kompletne sprzęgło wraz z dwumasem od AVF podejdzie do AWX ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich, auto to A4 Avant, jestem z Grudziądza.
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Witam, Każdy odsyła do wyszukiwarki, ale odpowiedzi nie znalazłem. Czy kanapa tył od A4 Sedan (niedzielona) pasuje do Avanta (w oryg. dzielona) ? Co wtedy z roletą ? Jeśli był taki post - proszę o link do niego, szukałem pod różnymi frazami i nic nie znalazłem.