Treść opublikowana przez tomek1988r
-
Listwy Dekory LED
wlasnie sobie to uswiadomilem normalnie reaguje na sciemnianie i rozjasnianie licznika?
-
Listwy Dekory LED
to trzeba ciąć czy nie? Ledy już kupiłem, ale cięcie mnie przeraziło..
-
Wydech 1.8 T
hehe. Tydzień temu zamawiałem końcówki 50mm a przysłał mi 55mm...
- Wydech 1.8 T
-
(AVJ) przerywanie na lpg i pb
Ma problem. Czasem auto przerywa, Wywala błąd: 17647 - Fuel Injector for Cylinder 3 (N32): Open Circuit P1239-004- no signal/ communication- entermittent. Tak samo jest na lpg jak na PB. szarpie jak trochę chce bardziej go przeciągnąć. Po kasowaniu błędu spokój na jakiś czas ok 100km. (chyba, że od mojej nogi zależy). Świece wymieniane niecały rok temu. Uszczelka pod pokrywą zaworów do wymiany bo leci... jakieś sugestie? Jak nie to wq...a
-
Jakie świece i kable do LPG
Mam nowe NGK do Twojego auta na sprzedaż.Jak chcesz to napisz na priv. Pozdrawiam
-
[ALL B6] Co zrobić żeby działały wszystkie głośniki ?
jeśli masz radio concert 2 to powinieneś mieć albo 2 głośniki bez wzmacniacza, albo 4 głośniki ze wzmacniaczem. Z radia masz dwa wyjścia tylko na głośniki przednie i te wzmacnia radio, a tył idzie do wzmacniacza. Poszukaj czy jest wzmacniacz w bagażniku
-
Kontrolka AIR BAG
Proponuje sprawdzić wagiem która, a potem przyjrzeć się wtyczkom i stykom.
-
[ALL B6] Co zrobić żeby działały wszystkie głośniki ?
Musisz mieć trzecią wtyczkę, z niej idzie sygnał na wzmacniacz w bagażniku, a dalej do głośników tylnych. Może gdzieś zwisa z tyłu ta wtyczka? Skoro są głośniki to musi być i wtyczka... Chyba, że dokładałeś no to już więcej zabawy.
-
pytanie o trick z przepustnicą 1.8 T ?
Działa. Robiłem nie raz. Co jakiś czas należy powtarzać.
-
Kratka halogenu ori czy zamiennik
Mam zamienniki i nie widać różnicy wiec nie ma sie czego bać. Chyba że ori masz już jakąś zblakniętą i podrapaną to pewnie różnica będzie. Kupuj na ale drogo za parę groszy.
-
Nie Działa Brzęczyk Przy Włączonych Światłach I Wyciągniętym Kluczyku
Ja miałem spalony brzeczyk. wymiana na jakiś byle jaki z miernika i śmiga aż miło (tylko troche cicho). Brzeczyk jest z z tyłu licznika.
-
[1.8T AVJ] Mój Avant
To mały wypadek przy pracy Jak znajde dłuższa chwile to napewno poprawie ale to już wtedy wszystkie. (niektóre przebijają w nocy)
-
[1.8T AVJ] Mój Avant
przyciski szyby- acryl lack (jest bardziej czarny od deco color) klimatronik - deco color czarny mat (idealnie pasuje kolorem do ramki klimatronika)
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
Naklejki tragedia. Lepiej już mieć chyba powycierane. Troche testowałem w tej dziedzinie lakierów i najlepszy kolor (taki jak cała ramka klimatronika) uzyskałem zwykłą farba matową w spreyu deco color. Jakieś 4-5 warstw wystarcza. najlepiej po pomalowaniu poświecić latarką w ciemnym pomieszczeniu dla pewności. Jak narazie kilka miesiecy bez żadnych śladów wytarcia.
-
[B6 AVB] piękna seryjny małysz :d
Git autko i w moim kolorze Do tego z moich okolic W Lubaszu obszywaja kierownice? Może wiesz cos na ten temat?
-
[1.8T AVJ] Mój Avant
diabeł tkwi w szczegółach dalsza regenercja zmęczonych guziorów listwy karbon. (folia) popielniczce też nie pożałowałem
-
A4 Avant by Eddie
jak dla mnie dekory nie takie straszne do tego kolory dechy. Jak powiem, że mi się nawet podoba to zostanę pewnie zlinczowany
-
[1.8T AVJ] Mój Avant
To teraz coś mojego. Jak przeglądam to forum to stwierdziłem, że może nie warto się chwalić.. wyposażenie: -pakiet chrom - pakiet lampek (ambiente) podświetlanie pokręteł nawiewu, wizytkownika, kubeka, klamek, przestrzeni nóg, "mejkapówki" oświetlenie przestrzeni po otwarciu drzwi. - grzane fotele przednie -tempomat -komputer pokładowy -pakiet skóra: kiera, biegi, ręczny -alu 18" -xenon + spryski (nie chcą sie jak narazie wysuwać ) jakieś rady? -podgrzewane lusterka -audi concert z 10 głośnikami -ISO fix dla przyszłych maluchów reszta chyba jak każde B6 -klimatronik jak każdy -6 poduszek standard MODYFIKACE -ledowe podświetlanie całego wnętrza plus tablica rej. -pełen fis (założony dzięki forum) -alu z 15'' na 18 -regeneracja części przycisków -malowanie dolnych dokładek zderzaka i listew bocznych -żółty halogen PLANY -obszycie kiery, gałki i ręcznego nową skóra (temat szybki bo denerwujący) -kilka cm w dół (żeby nie stacił możliwości jazdy po krawężnikach ) - poprawa kilka defektów wizualnych -przyciemnienie szyb Przydałoby się trochę wicej mocy ale to niemożliwe z racji podtlenku LPG ;/ zdjęcia środka niebawem. ---------- Post dopisany 21-07-2014 at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany 18-07-2014 at 15:36 ---------- Wnętrze podobno najważniejsze Znajdź błąd na zdjęciu wyżej
-
[B6 BFB] Audi A4 1.8T - w końcu upolowana :)
też kiedyś wydawało mi się, że moje auto się zbiera ponad przeciętnie. To może z przesiadki na turbo tak sie wydaje? Napisz koniecznie co tam wyszło na hamowni. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów.