Treść opublikowana przez tomek1988r
-
RNS-E popularność ze względu na wygląd ?
Radia ze zdjęcia pewnie grają spoko ale jednak widać, że jest "doklejone" RNS-e jednak idealnie pasuje na dechę b6/b7 nawet jeśli nie ma dotykowego ekranu i usb to i tak wolałbym RNS-e.
-
Panel nawiewu
Jak jedziesz za starym Jelczem to przełącza się w obieg zamknięty żebyś trochę dłużej pożył.
-
Inne radio zamiast RNS-e, 2 DIN, bez dużego wyświetlacza, FIS, CAN-BUS,
Concert 2+? słyszałem tylko o Concert 2 lub Concert 3. Żeby współpracowało z ori Bluetooth to chyba tylko BNS 5.0. Polecam lekturę http://www.a4club.pl/index.php?topic=23955.0
-
Odgrzybianie klimatyzacji
A próbowałeś na sam początek prostszych metod typu ozonowanie albo pianką? U mnie pomogła zwykła pianka plak z długim wężem. Wysikałem każdy wylot powietrza plus parownik.
-
Zmiana zawieszenia
Ja z 1ba przeszedłem na sprężyny eibach pro kit (czarne) mam je na standardowych amorkach. Też mam 18". Wygląda o niebo lepiej a zbytnio nie utrudnia normalnego poruszania. To taki złoty środek. Obniży auto,a komfort się zbytnio nie pogarsza. Koszt jakieś 600zł. Jak masz aż 3 tyś. to możesz jeszcze dokupić amorki o niższym skoku. Ja na razie zajadę standardowe.
-
podłączenie funkcji AUTO-świateł do MCE w wersji E.
jestem zainteresowany tym modem. To czekamy kolego GreGoriO
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Czarny osobnik to na pewno czechu9993 z okolic Szamotuł. Upomnę go jak będę go widział
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
może to ja? Jest tu ktoś z pow. szamotulskiego?
-
Brak mocy (czasem), buczenie silnika, większe spalanie
Zapalal sie check ale myślałem ze to regulacja gazu wystarczy. Ale nie wystarczyla...
-
Brak mocy (czasem), buczenie silnika, większe spalanie
Okazało się, że sondy lambda już umierały. Wszystko wróciło do normy.
-
Brak mocy (czasem), buczenie silnika, większe spalanie
Mam dziwny problem, a może i nie... raz auto jeździ jak szalone fajnie sie wkręca i przyspiesza) a czasem moge deptać gaz i rozpędza sie jak krowa na emeryturze. Nie czuć tego kopniecia na 3,4 i 5 biegu. Wtedy na Fisie spalanie sie prawie podwaja i silnik jest głośniejszy przy przyspieszaniu. Błędów brak. Zaznaczam, że jestem laikiem w tych sprawach i proszę o tłumaczenie jak "krowie na rowie"
-
urwany kabelek zużycia klocków
Polutuj i po problemie
-
Jaka średnica kielicha ULTER 90 do 1.8T?
W b6 1.8T najlepiej do spawania 50mm
-
18 cali na profilu 45 do a4 b6 ?
Najbardziej zbliżony profil do fabrycznych kół to 40. Cena raczej normalna
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Nie wszystkie wersje posiadały takie bajery
-
Wymiana przycisku głośności w radiu audi a4 b7
Kolega jacek70 zasiał nutke niepewności czy chodzi Ci o wygląd, czy o działanie. Sam drapałem w b6, jest dużo do drapania W B7 już dużo poprawili
-
Wymiana przycisku głośności w radiu audi a4 b7
Zedrzyj tą farbę co została z całej gałki. Ładnie i tanio
-
różnica springów sedan kombi?
Czy jest jakaś różnica w sprężynach? Jakie obniżenie proponujecie w granicach rozsądku na standardowych amorach?
-
Kontrolka żarówki
Chwilowego nie da się skasować bo niby jak. Chwilowe spalanie to spalanie aktualne które zmienia sie cały czas w zależności jak mu dusisz na gaz.
-
Kontrolka żarówki
Kółeczko z kreseczką to średnie spalanie i to możesz kasować.
-
Zestaw naprawczy włącznika świateł
Żeby tak jeszcze pozostałe guziki do klimatroników, kubków, wizytowników sprzedawali na alle drogo...
-
(AVJ) przerywanie na lpg i pb
Miałeś racje. Luty nie były zbyt ciekawe, poprawiłem wszystkie i hasa aż miło Wielkie dzięki za rady
-
Jakie końcówki na wydech?
akurat te J 94704 to 60mm, wiec mniejsze niż ori (70mm) Polecam jak większość forumowiczów ultery n1-90rs. sorki, myślałem o B6
-
(AVJ) przerywanie na lpg i pb
na pb i lpg szarpie, wiec zasilanie wtrysku chyba nie... Nie znaam sie na tym wiec pytam
-
pytanie o trick z przepustnicą 1.8 T ?
Silnik boojetnie czy cieply czy zimny. Ja raz czuje a raz nie. Juz nie wiem czy cos zle robie...