Treść opublikowana przez KaMjEd
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
A co mi niby da policja? Oni mi kase oddają za to ze navi jest coś nie ten tego? Jesteś ty normalny ?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Tak bo ty nie jesteś stratny na 1000 zł dlatego masz ważniejsze sprawy. Może zainteresuj się tym że jesteś komuś dłużny kasę.. Swoją drogą zebrałem dowody na to że nie byłeś pewny pochodzenia tego co mi sprzedałeś bo chciałeś to kiedyś zamontować u znajomego w firmie i mu pisałeś że jesteś przekonany że pochodzi z kradzieży a mimo wszystko byłeś bezczelny sprzedać to komuś na forum żeby sobie problemów narobił i stracił pieniądze i czas. Co jak co ale coraz bardziej jestem przekonany że dobrze wiedziałeś co sprzedajesz a teraz olewasz sprawę. Nie chcę od ciebie zwrotu gotówki bo i tak już sobie zaplanowałem że cię odwiedzę i osobiście odbiorę sobie gotówkę. Ale uważam że taka osoba jak ty nie ma prawa bytu na tym Klubie i powinna zostać wypisana na samym początku tego tematu razem z resztą oszustów.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Tak tylko mnie to nie interesuje. Jak coś sprzedaje i jest uszkodzone lub coś nie tak jest z towarem to trzeba przyjąć towar z powrotem. To chyba logiczne myślenie jest. Gościu jest na tyle bezczelny że nawet nie odezwie się bo ma to po prostu gdzieś. Kasę zebrał i siedzi sobie zadowolony na forum...
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Chciał bym ostrzec was wszystkich przed transakcjami z kolegą kozak21.12 https://a4-klub.pl/index.php?/user/108505-kozak2112/ Zdecydowałem się na zakup nawigacji oferowanej pod tym linkiem: https://a4-klub.pl/index.php?%2Ftopic%2F380235-nawigacja-mmi-3g-basic%2F Jako że znajomy elektronik obiecał mi zamontować taką nawigację do jednego z moich samochodów. Na zdjęciach wyglądało całkiem dobrze i forumowicz już z stażem stwierdziłem że biorę. Dopytałem tylko o pochodzenie dostałem odpowiedz że 100% z legalnego źródłka. Przesyłka dotarła do mnie. Zabrałem części i pojechałem na montaż. Elektronik wszystko zamontował do samochodu i potem chciał ściągnąć ochronę komponentu. Niestety okazało się że nie było możliwe wykonanie ochrony komponentu. Prawdopodobnie pochodzi z kradzieży. Nawigacji nie da się dopisać do samochodu nadaje się tylko na śmietnik. Jak widać na zdjęciach sprzedawca chyba coś chciał ukryć zamazując kody kreskowe z części. Jako że pracuję za granicą musiałem mieć samochód poskładany kupiłem w firmie co montowałem drugą nawigację którą bez problemu już dopisaliśmy do samochodu. Jestem teraz stratny 1050zł 750zł nawigacja oraz 300zł ochrona komponentu i prawdopodobnie na dniach zostane odwiedzony przez Policję w celu zeznań. Kolega który na forum nazywa się Staszek nie chcę oddać gotówki za towar który sprzedał chciałem odesłać przesyłkę za pobraniem z możliwością sprawdzenia zawartości. Niestety odmówił mi współpracy uważa że kupił na allegro i nie ma zamiaru oddać gotówki. Ostrzegam przed nim!
-
Audi A6 C6 3.0 TFSI by DeVi
to dzwon do gregor10 on sie pasjonuje 3.0tfsi Niestety za wysoka cena jak dla mnie. Myślę nad softem u rogala w rperformance
-
Audi A6 C6 3.0 TFSI by DeVi
Piekna bryka tez mam 3.0 tfsi. Też chętnie bym zrobił soft w moim.
-
Chip tuning w b9 a gwarancja
Jak nie zapomne to dopytam znajomego co pracuje jako handlowiec w audi.
-
Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5
Moim zdaniem nie będzie działać ale powodzenia.
-
Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5
Jakim cudem będzie działać ci ten radar w kratce gdzieś na boku? Przecież oryginalnie jest bardziej centralnie zamontowany?
-
Audi A6 C6 AVANT 3.0 TDI+ Quattro ibisweiß
Miałem 3.0 TDI w manualu. Niestety w mieście bardzo męczące było wachlowanie biegami jakoś mnie ta skrzynia nie przekonała do siebie. O wiele lepiej zachowuje się TIP można ładnie komfortowo śmigać.
-
Niewłaściwa regulacja reflektorów LED MATRIX. Basic setting
Na śląsku znam ludzi którzy by ci to ogarneli spokojnie.
-
Niewłaściwa regulacja reflektorów LED MATRIX. Basic setting
Skąd jesteś?
-
Audi A6 C6 AVANT 3.0 TDI+ Quattro ibisweiß
Ladne kocham C6. Tylko moim zdaniem skrzynia manualna w tym samochodzie to jest dramat.
-
B8 TrOOOOp
to pewnie numer drogi E10 to benzyna z 10-procentową domieszką bioetanolu
-
B8 TrOOOOp
Chłopy szukam numeru części tej tulejki plastikowej mocowaną do tylnej kanapy żeby nie trzeszczała w czasie jazdy. Poratuje ktoś numerem?
-
B8 TrOOOOp
Ktoś może ma do sprzedania z was Klimatronic do Polifta a4 8k? z tymi chromowanymi gałkami?
-
Różnice w budowie i działaniu klimatyzacji 3 i 1 strefowej w Audi A4 B8
U mnie chlopaki wrzucili jakis inny czujnik.
-
Lampy tył polift w Audi A4 B8
No chłopaki strasznie kleli ten moduł, zawsze z nim jakieś problemy U mnie na M chodzi bez problemu
-
RS6 C6 5.0 V10 TFSI SPORTMILE 900PS/1100NM
Dziwne że w RS6 jest biały sufit
-
B8 TrOOOOp
Dzięki już do niego napisałem w sprawie kabla. W międzyczasie dzisiaj byłem zamontować neony :banan: na żywo to wygląda po prostu rewelacyjnie. Zakładaj kierownicę nowego typu. Podobno podchodzi bez problemu. Dzisiaj miałem taką w ręku i wiem co następne zamawiam do swojej furmanki
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
No i w końcu mam zrobione PDC na przodzie. Niestety samemu nie dałem rady brakowało mi wiązki przedniej to sie nawet za to nie zabierałem.
-
B8 TrOOOOp
Sprzedaje ktoś z was kabel diagnostyczny VCDS
-
Zawieszenie S-Line 1BV Bardzo twarde
witam, moge zaoferowac zamiane, org zawieszenie amory plus sprezyny. Ale my nie mamy zamiaru podnosić samochodu.
-
[B8 CGKA] moj czorno-bioly rumak :D
Z Rolki 2-3 bieg spokojnie by wygrał z 3.0 TDI Co Ty z jakiej rolki? 2 Samochody ruszają z określonej prędkości a nie z stając(kreska) Jakby jechał na rolkach za 3,0TDI
-
[B8 CGKA] moj czorno-bioly rumak :D
Z Rolki 2-3 bieg spokojnie by wygrał z 3.0 TDI