Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dragon7820

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dragon7820

  1. Dzięki zaraz poszukam bo muszę coś z tym zrobić. Ciekawe czy przód i tył mogę tak o 2 centymetry
  2. Więc mam Tył 63.5 a przód 65.5 to normalny rozstaw?
  3. W którym miejscu? Od progów do ziemi? Czy od opony do nadkoli?
  4. No właśnie teraz mam plastik uszkodzony ale przez to że jest nisko , czasami słychać metaliczne uderzenie i nie chce czegoś urwać dlatego muszę coś wymyślić ?
  5. A jak to sprawdzić?
  6. Witajcie posiadam audi a4 b6 sedan z zawieszeniem 1BV i alu 17 na oponach 225/45 r17 i auto jest strasznie nisko przy większym obciążeniu jak wyjeżdżam to tre plastikiem po wyjeździe, macie pomysł co by tu zrobić żeby trochę je podnieść? I dodam zdjęcie jak wygląda .
  7. czester420 to sprzedający uważajcie na niego ?
  8. Tym bardziej że wstawiłem mu zdjęcia pokazujące jego ślady i on twierdzi że na pewno podmieniłem . Po za tym pytałem czy grzebał przy radiu on ze nie ma pewno a są ślady więc dałem spokój i tak jutro wyjeżdżam
  9. Tak przez allegro ale on żąda żebym mu odesłał na reklamację ale co mi po tym jak no kłamie cały czas i stwierdzi że wymieniłem wyświetlacz i będę płacił za dwie dodatkowe przesyłki. Dałem sobie spokój może kiedyś go spotkam ?
  10. Ja tak miałem jak źle wlótowałem pokrętła ?
  11. Zdjęcie było tylko na serwisie aukcyjnym a mu ktoś to radio z Niemiec przywiózł i nawet nie zostało sprawdzone przed wysyłką...ale to jakiś cwaniak jest żebym miał do niego bliżej...... Słuchaj widać że ktoś grzebał przy niej brakuje śrubek zaraz pod wyświetlaczem a on ze ja je wykręciłem , ma ślady próby otworzenie wyświetlacza ręcznie i ślady są na jego zdjęciach i na wyświetlaczu . Czyli tylko drugi wyświetlacz. Szkoda trochę
  12. Czy jest ktoś wstanie pomoc? Czy wie ktoś czy radio i wyświetlacz posiada te same numery? Bo chyba będę musiał iść na policję i do sądu . Proszę o pomoc
  13. Witam mam problem ponieważ dziś doszła do mnie navi tylko uszkodzona zaraz dodam zdjęcia . Sprzedający twierdzi że zmieniłem lcd choć to nie prawda ale nie o to chciałem zapytać tylko o to czy lcd jest do wymiany?
  14. Witajcie . Przymierzam się do zmiany radia concert2 na RNS-E wiem że muszę mieć kosz 2 din . Ale czy ktoś mógł by doradzić jakie przejściówki kabli są potrzebne , co więcej do prawidłowego działania? Z góry dziękuję za pomoc ?
  15. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w Audi A4 B6
    witajcie , nie chce zakładać nowego tematu ale poszukuje numerów plastików podłogi osłony całego dołu , posiada może ktoś ?
  16. Wymieniłem na org i jest jak na razie ok auto już normalnie się zachowuje . Postaram się dziś zrobić logi i dodam do oceny
  17. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 1.8T
    No jak na razie ok jest więc git
  18. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 1.8T
    Tak wcześniej leciało jak byś kran okrecił teraz parę kropek tak wydaje mi się że filtr węglowy był cały mokry i z mego leciało . Oby to było to . Dziękuję kolego za zainteresowanie i pomoc
  19. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 1.8T
    Tak to jest ten odpowietrzajacy
  20. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 1.8T
    Filtr został wymieniony na oryginalny , ale jeszcze trochę kapie, czy to normalne?
  21. Nie kolego , o główny ponieważ paliwo lało mi się odpowietrznikiem który jest podpięty pod węglowy a wymieniam bo wiele osób na forum wymieniło i po jakimś czasie ten sam problem tylko pytam czy może mieć mapa wpływ na to ze tak sie dzieje ?
  22. Siema wykresu nie zrobię auto cały czas lało paliwo odpowietrzaniem i moje pytanie czy ta mapa mogła mieć wpływ na to?
  23. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w Audi A4 B6
    Dzięki
  24. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 1.8T
    I jeszcze jedno pytanie do was chłopaki czy może być to spowodowane złą mapa? Bo jak już pisałem w innym temacie cyrki po programie się robią . A i audi jak zabezpieczyłem odpowietrzanie to jak jechałem to szarpała czy to też obiawy filtra?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.