Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DAWIDBORI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DAWIDBORI

  1. hehe kolega chce sie w handelek zabawic:D
  2. he jasne i frekwencja sie wam zwiekszy:D hehe
  3. ja mam jak dobrze pamietam 225 oponki tylko zalezy jakie masz et w feldze bo jak bedzie wystawac to bedzie walic po nadkolach chyba ze jka utwardzisz jak kamien:D
  4. polecam yato mamy taki w pracy przy demontazu pojazdów i działa już rok ale nie we wszystkich wozach odkrecisz:D teraz zakupilismy z forha 1,5oozl ale tym idzie wsio odkrecic tylko cieżki jest i kupe kasy kosztuje i na 3/4
  5. kurcze to jak dalej pojdzie to i ja przyjade na logi taka szycha bedzie je wykonywala to i tvn turbo trza zaprosic:D
  6. ja mam to samo czasami jest wykrzyknik a czasami nie ale to chyba daje znaki ze akumulator jest słabszy pojezdzisz i sie naladuje i znowu bedzie spokoj na jakis czas chyba ze jest tak jak kolega wyzej napisal o alternatorze
  7. to i tak oki ze mu dowodu nie zabrali za szyby:D<lol>
  8. ale nie wierze ty bedziesz:>? to ja tez bede niech ktos zabierze vaga trzeba mi wykasowac abs bład
  9. amorki hmhm zebys mial słabsze niz w b5:D
  10. nawet nie musisz miec dzieciaka a plany w avancie na
  11. ja bym spasowal na b6 pod choinke:d[br]Dopisany: 16 Listopad 2008, 21:24_________________________________________________sedan brzyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyydal:D
  12. ja sie nie odzywalem bo dopiero teraz doszedłem do siebie:D pozdro 4all
  13. miron dzis u nas na spocie frekwencja byla zejeb.....ta 12 a4 mozecie nam tylko pozazdroscic:D
  14. no ale 12.11.2009:D fajnie bylo miron nam bedzie zazdroscic
  15. wielkie dzieki pozdrawiam pomogło:D
  16. ja jestem za 18 pod sarnim iwezcie vaga:D
  17. hm a ile taka przyjemnosc kosztuje mi dziala znakomicie teraz a w lecie jak sie nagrzeje to szkoda gadac:/
  18. ale ja juz 2 razy wpisałem zly to znaczy mam właczyc ja i ma tak dlugo tak zostac wlaczona az mi umozliwi wpisanie taaaak??
  19. no ja tez mam nadzieje ze wpadne bo koncze juz remont i przeprowadzke:D
  20. mam prosbe mam navi rns d z 2 pokretlami i wprowadzilem 2 razy zly kod a mam kod co teraz ?? na navi pisze zablokowana co zrobic prosze o jakies rady
  21. składke w wysokosci 0,5 na głowe:D:D
  22. a ty sie wozisz jak znajdujesz czas na to miron

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.