Treść opublikowana przez BF10
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jedziesz przed takim i cały czas w lusterko lampisz.. auto jest kosa dobrze, że obok niego często staje to na zdjęcia się załapie Bartek masz rację,auto kosa Ale Twoje też Aż napatrzeć się nie mogłem na Wasze auta Dobrze że Panowie policjanci w porządku Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Przemek,chyba Cie lubią Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Dawid miło było poznać Auto na żywo jeszcze bardziej miażdży Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
VAG Nowy Staw - 26.04.2015
Mam nadzieję, że pogoda dopisze Auto ogarnięte Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka Kamil, Dawid, Bartek i Przemek - miło było poznać Fajnie poznać nowych znajomych Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bartek i Przemek - Miło było Was poznać Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Amortyzatory tył a4 b5 1.6 ADP
W bagażniku w miejscu koła zapasowego powinna być wlepka z informacjami na temat auta Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Amortyzatory tył a4 b5 1.6 ADP
Zależy jakie masz zawieszenie, 1BA czy 1BE Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
VAG Nowy Staw - 26.04.2015
Ja tak samo W tygodniu w pracy, nie było kiedy robić Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
wkłady lusterek
To jak za darmo Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
VAG Nowy Staw - 26.04.2015
Panowie,do zobaczenia w niedzielę! Czas dalej ogarniać auto Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
wkłady lusterek
kupno całego ori lustra za grosze - dobry pomysł jak wkłady w dobrym stanie to się opłaca
-
Słabo działa pilot centralnego zamka- Pomocy!
ja kupiłem na forum za grosze, napisz w odpowiednim dziale, może ktoś ma i ominie Cie dorabianie samemu
-
Czerwone Audi A4 B5 1,8T AEB sedan, white pearl-alu :)
a jak wygląda teraz ? przydałoby się więcej zdjęć można by było coś więcej powiedzieć
-
wkłady lusterek
ja mam z 1996 i nie mam podgrzewanych nic mi o tym nie wiadomo
-
wkłady lusterek
też się tego obawiam moje są lekko 'zmęczone' i postanowiłem wymienić nie wiem jak sprawują się zamienniki
-
Concert II w A4 B5 przedlift?
właśnie wiem...Concert z przedlifta lub Concert Plus też wchodzą w grę Cały czas myślę mam problem z uciekającymi falami w nie ori radiu i zastanawiam czy jak kupię ori to coś się zmieni
-
wkłady lusterek
Panowie, wiecie ile mogą kosztować w ASO do przedlifta ?
-
VAG Nowy Staw - 26.04.2015
Mogę się dołączyć, jestem z Malborka i w sumie sam miałem jechać, grupą raźniej Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka Wszystko do dogadania dowiem się do piątku ile osób tutaj z regionu chce jechać i można się wspólnie ustawićCzekam na wiadomość Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
VAG Nowy Staw - 26.04.2015
Mogę się dołączyć, jestem z Malborka i w sumie sam miałem jechać, grupą raźniej Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
VAG Nowy Staw - 26.04.2015
No to na pewno znajdę Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
VAG Nowy Staw - 26.04.2015
Może Was znajdę w NS Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B5 1.8 125 KM :)
Dawaj foty na aucie jak leży dokładka od cupry pomysl nad tym Czekam na auto, przed zlotem przechodzi ostatnie poprawki Jak odbiorę to od razu montuję Więc pochwalę się na pewno A co do dokładki - przemyśle to Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
B5 [AVG] Byyy LuTy
Rozumiem Ja tak czy siak będę Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
B5 [AVG] Byyy LuTy
jesteś w Nowym Stawie ? jesteś w Nowym Stawie ?
-
Audi A4 B5 1.8 125 KM :)
u mnie układ wydechowy jest nowy, mam na myśli środkowy, końcowy i katalizator paczka dotarła, nowy gadżet czeka na zamontowanie