Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebidi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebidi

  1. Do czujnika możesz dać nawet prosto z aku dając w linii bepiecznik Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  2. Sprężarka w przedlifcie nie ruszy trzeba dołożyć 12v te cienkie białe przewody to właśnie lusterka w przedlifcie grzeją z szyba Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  3. sebidi odpowiedział(a) na sebidi temat w Audi A4 B5
    Na chwilę obecną wymieniłem tylko te co tego wymagały ale wybrałem firmę ruville.dzieki za info w każdym razie Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  4. sebidi opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Siema interesują mnie opinie na temat zestawów wahaczy które oferują kto na tym jeździ lub jeździł niby dają 2 lata gwarancji szału się nie spodziewam ale info z terenu byłoby mile widziane
  5. Bardziej spostrzegawczy zauwazylby np brak jasnej skórki w środku Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  6. Wkręta prawie udana :-D Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  7. sebidi odpowiedział(a) na mario199445 temat w Audi A4 B5
    Ściągasz boczek lutownica w łape i jedziesz po zdemontowaniu boczka i usunieciu pianki ujrzysz punkty na których się trzyma ta wnęka możesz te bolce ściąć a następnie nowy wkład wlutowac w tych samych punktach Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  8. sebidi odpowiedział(a) na Kucmin temat w Audi A4 B5
    W teorii te właśnie silniczki sterujace nawiewami a w praktyce nie mam pojęcia znam parę osób po zabiegach tego typu i jak wspomniałem nie licząc braku obiegu wewnętrznego to wszytko działa Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka Jedyne to w przedlifcie trzeba było podać plus na zasilanie kompresora klimy bo w oryginale było masa sterowane Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  9. sebidi odpowiedział(a) na Kucmin temat w Audi A4 B5
    Ja modelowo również mam przedlifta
  10. Przekladalem sufit z lifta z pełną wiązka i do slonecznikow wychodza kostki z wiązki cześć zasilająca liftowe wiązki ma 4 kable 1 dokładasz do podświetlenia przycisków pozostałe 3 laczysz że swoimi 3przewodami ze starej lampkiWysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  11. sebidi odpowiedział(a) na Kucmin temat w Audi A4 B5
    Potwierdzam trochę głośniej pracują a pozatym dmucha i chucha jak należy klima również działa jedynie obieg wewnętrzny nie działa ale to się chyba tylko przedlifta tyczy Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  12. Były full elektryczne w a6 c5 sam takie u siebie założyłem odnośnie obszycia to już z tapicerem musisz gadać ale w szmatach też pełne prądy wystepowaly Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka Grzane są również łącznie z tylnia kanapa Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  13. A3 8L ma rozstaw 5x100 A3 8p ta nowsza ma 5x112 Tak jakby co ;-) Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  14. Żarówka pewno powiedziała papa albo ktoś kiedyś wyciągnął bo się wykrzyknik palił non stopWysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  15. Niestety sama z siebie się nie odpali trzeba navi przełączyć mi tam.pasuje bo nie zawsze kamera potrzebna W niedzielę była chwila czasu więc trochę posprzatalem i nawoskowalem w ramach wiosennych przygotowań Na srebrnym ciężko o zadowolenie ale można stwierdzić że lakier się błyszczy
  16. 3krotny sygnal to bankowo od ABS masz 1996 więc licznik na zarowkach więc zobacz czy pala się kontrolki od ABS i ten wykrzyknik(czerwona kontrolka)
  17. sebidi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Sprawdzales osadzenie deski ???
  18. sebidi odpowiedział(a) na fenri95 temat w Audi A4 B5
    Po lewej stronie w zaznaczonym kółku masz śrubę i do niej są masy przykrecone
  19. Takie na szybko miałem pod ręką Pod rns d albo za pomocą kabelka przejściówki albo pod ten ori tuner tv
  20. Wszystko sam jedynie z miska byłem u kolegi mechanika bo ma podnośnik a jakoś na lewarku słabo to widziałem :-)
  21. Działa bo jest podpięty czujnik w miskę która musiałem zmienic na liftowa z otworem pod g266
  22. Kamerka 60zl allegroUmyta bo ostatnio lekko zaszła brudem Z nowych rzeczy to wpadła podsufitka poliftowa Fotka z prac montażowych Oraz deska czeka na swap bo wiadomo te przedliftowe miały tendencje do odklejania się
  23. S4 też było przed liftem ale reflektory soczewkowe dzielone byly w zestawie z gladkim kierunkiem
  24. Tak dziwnie wyglada bo kierunki widać że przedliftowe zostały i trochę psują efekt powinny być również z gladkim kloszem
  25. sebidi odpowiedział(a) na Damian Ignaczak temat w Audi A4 B5
    Miganie kierunkami pewnie masz nie podłączone po prostu w modułach nie ma przełącznika tylko ewentualnie przewody masz niepodlaczone vagiem jedynie Z pompką w bagażniku się Podłączysz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.