Treść opublikowana przez zabiello
-
Oświetlenie wnętrza
- Oświetlenie wnętrza
i nie wywali bo oświetlenie wewnątrz nie jest sprawdzane, sprawdzane są światełka w drzwiach;] a przynajmniej nie wyrzucało błędu jak kiedyś wsadziłem zwykłą ledową, jeszcze taką starą, tak dla sprawdzenia. Ja zamówiłem na próbę 4 szt takie panele od chińczyka i wsadziłem do oświetlenia drzwi. Świecą wg mnie bardzo dobrze a po 2 miesiącach dalej świecą jak nowe, nie migają itp, więc zamówiłem jeszcze 8 szt do oświetlenia stóp + bagażnik. Jak ktoś chce to wstawię zdjęcie jak świecą pod drzwiami.- Automatyczne,mechaniczne otwieranie klapy bagażnika
Kupowałem komplet, czyli siłowniki z tymi niebieskimi sprężynami.- Automatyczne,mechaniczne otwieranie klapy bagażnika
Sporo osób na forum to montowało, ja również. Przy dodatnich temperaturach działa tak jak powinno natomiast przy ujemnych siłowniki słabną i nie są w stanie podnieść klapy ale sprężynki ładnie odpychają na około 30 cm i w takiej pozycji siłowniki ją utrzymują więc spokojnie można otworzyć dalej klapę popychając za plastik od wewnętrznej strony.- Avant CAGA, heble S5 345/330, zawias Eibach Bilstein B12, 176KM
Nie. U mnie widać normalnie z każdej strony.- Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
Szkoda że dopiero teraz się oferujesz Ja swój prawie 2 lata temu wymieniałem u mechanika.- [B8 CAGA] czarny Avant S line by arturek POMPEI 19"
A to ciekawe, bo ja wewnątrz nie mam ani pakietu sport, ani s-line a mam oryginalnie (tak wyjechało z fabryki, nikt nic nie dokładał) w kodach wyposażenia mam u siebie "5MA Decorative inserts" i to jest chyba właśnie jako te elementy dekoracyjne. zdjęcie sprzed ponad 3 lat i trochę słabe ale tak to u mnie wyglądało.- [B8 CAGA] czarny Avant S line by arturek POMPEI 19"
to nie jest wersja s-line a części z pakietu chrom, który można mieć nie mając wewnętrznego s-line- Avant CAGA, heble S5 345/330, zawias Eibach Bilstein B12, 176KM
To masz dwa identyczne komplety felg , jeden na lato drugi na zimę? Tak tylko z ciekawości pytam.- Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
raczej asymetryczną na kierunkowej jest napis "rotation"- Avant CAGA, heble S5 345/330, zawias Eibach Bilstein B12, 176KM
filtr z obudową zamiast tej oryginalnej kratki się montuje- Avant CAGA, heble S5 345/330, zawias Eibach Bilstein B12, 176KM
https://a4-klub.pl/topic/393808-dodatkowy-filtr-kabinowy/?tab=comments#comment-5097876 w tym temacie wstawiałem zdjęcia po zamontowaniu takiego z alli tylko wtedy jeszcze biały wkład był. Wymontuj, przedmuchaj i najlepiej komutator z szczotkami wymyj sprejem do kontaktów, fajnie czyści z zastałego brudy z szczotek i kurzu, do tego możesz bezpiecznie stosować ten środek na silniku elektrycznym.- Avant CAGA, heble S5 345/330, zawias Eibach Bilstein B12, 176KM
To jest miejsce na dodatkowy filtr montowany na niektóre rynki zbytu, można go dokupić i zamontować. Zbiera dużo śmieci, które nie dostają się na wentylator, jeden z bardziej przydatnych dodatków. Najtaniej jest zamówić na alli jak Ci nie zależy na czasie bo podróbka jest naprawdę bardzo dobrej jakości a filtr z plastikową ramką kosztuję około 1/3 ceny samego filtra (wkładu) w ASO...- B8 TrOOOOp
Wiesz co też kiedyś miałem kolizję na drodze przy nie dużej prędkości, zderzak, lampa i plastiki do wymiany i poduchy nie wystrzeliły, w drugim samochodzie między innymi chłodnica poleciała itd ale że z geometrią nic się nie stało i więc dla mnie to była delikatna szkoda, wręcz "kosmetyczna".- B8 TrOOOOp
delikatne uszkodzenie czy też kosmetyczne uszkodzenie nie wiąże się z wystrzeloną poduszką... a przynajmniej w tym pierwszym jest wystrzelona- B8 TrOOOOp
w ogłoszeniu pisze "Auto było kosmetycznie uszkodzone w Ameryce" to pewnie jak by pisało że samochód był po stłuczce to byłby wcześniej przystankiem- B8 TrOOOOp
Nie do końca jestem pewny ale jeśli masz samochód z przed MY2010 to nie będziesz miał temperatury oleju. W przed liftach pokazuje od 60 st C, ja mam 2009 rok prod ale modelowo 2010 i mam temperaturę oleju. [Temperatura oleju w silniku + Lap timer]Rok modelowy 2010+- Wymiana dzwigni w wewnętrznej
A ja mam inne podejście do tego. Ktoś to kiedyś musiał złożyć bo to nie jest jedna część z jednego odlewu, więc napewno się da rozebrać, nie jest to pewnie łatwe i nie każdy to zrobi. Nie da się to parasola w d*pie otworzyć- B8 TrOOOOp
Trzeba się trochę pomęczyć, część wyciągałem palcami od góry (po zdemontowaniu osłony podszybia) część od dołu po wyciągnięciu tych gumowych lejków (można je bez problemu zdemontować a później ponownie je włożyć na miejsce) i pomagałem sobie kompresorem, z tą różnicą że ja robiłem to prewencyjnie jak mi woda nie stała więc mogłem też wydmuchać suche liście itp.- B8 TrOOOOp
Do tego nie trzeba zdjęć, da się wymacać dwa gumowe lejki wystające z grodzi od strony silnika (tzn jeden z jednej a drugi z drugiej strony) ten od kierowcy jest mniej więcej w linii z kolumną kierowniczą.- Audi A4 2.0tdi Quattro
Fajny środek, części z pakietu s-line czy to zewnętrznego czy wewnętrznego nie widać, wnętrze audi exlusive. Niech się dobrze sprawuję- B8 TrOOOOp
sprawdź sobie tuleje stabilizatora, też miałem delikatne puknięcia na garbach/dziurach a z zawieszeniem było wszystko ok, tuleje miały otwór większy o 2 mm od nowych do tego były już "zmęczone" a jak samochód stał na kołach to było widać że tuleja nie przylegała już do stabilizatora, w zasadzie kawałek gumy wytrzymał 8 lat i 230 kkm, po wymianie ucichło.- Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
Jeśli ktoś Ci wlał 8 litrów oleju do silnika to gratuluję, przy wymianie wchodzi około 4,5-4,6 litra, do suchego silnika wchodzi ponad 5 litrów. Jeśli miałeś wlane za dużo to nic dziwnego że Ci uszczelkę wywaliło i pewnie nie tylko...- B8 TrOOOOp
oryginały robi chyba SWF, przynajmniej ja mam na drugim komplecie ori oznaczenie tego producenta.- Czy warto miec quattro? 2.0
Oczywiście że warto zainwestować w quattro, samochód jest jak przyklejony do drogi w zakrętach, a jak popada to i tak nie ma różnicy. czy jest mokro czy sucho. Nie wiem jak FWD bo nie jeździłem takim modelem tego samochodu ale czy to śnieg czy suchy kręty odcinek drogi jak chcesz się pobawić to banan z twarzy nie schodzi. - Oświetlenie wnętrza