Treść opublikowana przez zabiello
-
A4 B8 1,8 TFSI CABB Lava Grau by Pluto
Mam dwa takie szybkie pytanka, hak to oryginał westfalia czy jakieś zamiennik zakładałeś, oraz czemu akurat motul x-clean a nie LM?
-
Dodatkowy filtr kabinowy w A4 B8
Wyrzuciłem już swój ale z białego zrobił się mocno siwy, bardzo mocno był zasyfiony i spokojnie można było piasek wysypać z filtra, teraz założyłem "węglowy" ale tylko dlatego że nie chciało mi się szukać i na taki trafiłem odrazu. Więc jaki byś nie kupił to na wstępny filtr będzie ok.
-
Wyciek oleju między silnikiem a skrzynią 1.8TFSI CDHB
Hej, i jak dalej rozwinęła się sytuacja? Musiałeś ściągać skrzynie by zdemontować tą górną część miski olejowej czy udało się bez tego? U siebie też właśnie zauważyłem delikatne zapocenie na łączeniu skrzyni z silnikiem...
-
Oleje Motul od dzika :) , Specjalna oferta Klubowa. Specific 5W40 5L+ filtr oleju 145zł :)
Cześć, potrzebował był do 1.8 TFSI CDHB: -liqui moly synthoil high tech 5w40 5L/ bądź jakiś Motul dobry do tego silnika, -filtr powietrza MANN - wg katalogu C 32 130 -filtr oleju MANN - wg katalogu W 719/45 ewentualnie filtry knecht
-
2.0T by daglas garage, 307km/401nm, hydrografika, cai...
A jakąś różnicę w pracy silnika na plus zauważyłeś?
-
2.0T by daglas garage, 307km/401nm, hydrografika, cai...
Czemu masz taką opinię?
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Daj znać jak maska wygląda po umyciu, czy bardzo dużo zostało odprysków i jak z trwałością czy po jednym myciu się nie wypłukuję i podeślij ewentualnie link do oferty gdzie kupowałeś, bo moja maska też słabo wygląda i zastanawiam się nad lakierowaniem.
-
A4 B8 1,8 TFSI CABB Lava Grau by Pluto
Kolor naprawdę super, podoba mi się Jeździłeś wcześniej na tych oponach że zdecydowałeś się na całoroczne?
-
Audi A4
Gdzie takie znalazłeś?
-
Popychacz pompy paliwa
Dotyczy się to silników z B7, czyli poprzedniej generacji 2.0 Turbo FSI 200KM, w passacie i w a6 c6 były też te silniki.
-
Ikonka silnika po remoncie
mam nadzieję że nie w Matczynie, bo jeśli tak to faktycznie nie ma powodów do chwalenia.
-
Wkłady do lusterek bocznych ORI czy zamiennik?
Ja kupowałem zamienniki, made in taiwan, lewe i prawe asferyczne, grzane i drugą zimę grzanie działało bez problemu, nie odkleiły się od mocowania, jedyna różnica względem ori to to że krawędzie nie są zeszlifowane a wyglądają jak po cięciu.
-
S4 b8 avant 2009
Pokaż więcej zdjęć. Myślę że się kiedyś spotkamy na drodze
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
może w tym.
-
A4 B8 Avant RS-look - Czarna bestia - Stage 3 - 300 KM+
Jeśli można wiedzieć to przy jakim przebiegu dwumas był w takim stanie?
-
komunikat akumulator rozladowany
Po wymianie akumulatora na nowy trzeba go zakodować.
-
komunikat akumulator rozladowany
Jedyna rzecz która 'wyleci' z pamięci to dane komputera pokładowego, czyli średnie spalanie, czas jazdy itd. Nic innego, radio się nie rozkoduje, żaden sterownik również i nic nie trzeba od nowa kodować po odłączeniu akumulatora (chyba że się wymienia), to nie bmw. Nie trzeba utrudniać sobie życia na siłe.
-
Aliexpress - ogólnie
Ja mam prawie od roku telefon z chin, oukitel k10000 (trochę cegła, ale bateria jest bezkonkurencyjna) telefon nigdy nie miał żadnego, nawet najmniejszego problemu z zasięgiem w plusie 4G (taka różnica że zamiast lte pokazuje się 4G) język w sofcie też ok, myślę że z 99% jest pl. Może i podzespoły nie są porównywalne z 'flagowcami' samsunga itp ale do normalnego użytkowania w 100% wystarczają, tel nie zamula nie zawiesza się, filmy na yt bez problemu w 60fps odtwarza, otg i wiele innych zalet. Po 11 miesiącach użytkowania zakup 'chińskiego' telefonu uważam za udany i kupił bym jeszcze raz. Co do cła są oczywiście pewne sposoby na ominięcie zgodne z prawem, ja kupowałem telefon z sklepu który ma swój magazyn w niemczech, więc na drugi dzień po zakupie przywiózł mi kurier paczkę, żonie kupowałem oukitel k6000 z tym że z 'przesiadką' w NL, więc paczka też została nadana do mnie z UE czyli omineła celny.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
Skąd takie ceny? W 2015 części w aso około 1,4-1,5 tys zł. Chyba że to kwota z robocizną. Gdy miałem robić to pisałem maila do aso i dostałem taki wykaz części i ceny na 2015 rok: 1. Łańcuch główny 307 zł brutto i termin realizacji czas realizacji ok 2 dni 2. Ślizg od strony napinacza 63 zł brutto i czas realizacji ok 2 dni 3. Ślizg od strony prawej 41 zł brutto i czas realizacji ok 2 dni 4. Ślizg górny 36 zł brutto i czas realizacji ok 2 dni 5. Napinacz łańcucha 209 zł brutto i czas realizacji ok 2 dni 6. Łańcuch napędu pompy oleju 292 zł brutto i czas realizacji ok 2 dni 7. Ślizg prawy 36 zł brutto i czas realizacji ok 2 dni 8. Ślizg górny 36 zł brutto i czas realizacji ok 2 dni 9. Ślizg lewy 36 zł brutto i czas realizacji ok 2 dni 10. Napinacz łańcucha 209 zł brutto i czas realizacji ok 2 dni 11. Masa uszczelniająca pokrywę rozrządu 297 zł brutto i czas realizacji ok 2 dni Teraz pewnie są inne ceny ale te elementy podają że są do wymiany.
-
komunikat akumulator rozladowany
Nowy akumulator trzeba zakodować, na forum jest opis na jakie wartości trzeba zmienić w sterowniku bo inaczej sterownik uważa że dalej jest stary akumulator. To nie bmw że do wymiany aku trzeba podłączać samochód do prądu. Ktoś Cię poprostu wprowadził w błąd że da się tak zrobić.
-
B8 TrOOOOp
Wymieniał ktoś tuleje/gumy tylnego stabilizatora? Jak mam standardowy stabilizator (ok 19,8-19,9mm) to np ten SWAG 30 93 2625 będzie ok, tylko są podane dwie średnice wewnętrzne 17 i 19 mm, czy SWAG 30 93 2073?
-
Silnik trzęsie, nierówno pracuje, dławi się
Tak jak kolega Ci wyżej napisał, odma, a konkretniej membrana w odmie. Możesz ostrożnie zdjąć tą okrągłą pokrywkę z zaczepami i sprawdzić. Wymieniając odmę musisz zwrócić uwagę na to czy silnik jest po stage1 bo są odmy z różnymi numerami. Wymiana odmy nie jest skomplikowana.
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Świetny ten kolor masz i wogóle fajny egzemplarz. Sam kiedyś szukałem B7 i ciężko było trafić na dobrą sztukę. Jak wygląda kwestia zużycia oleju w BUL?
-
Oświetlenie wnętrza
Intensywność oświetlenia nóg w b8 można regulować więc jak się zmniejszy do półowy jest ok a przy otwieraniu drzwi świeci na maxa.
-
Oświetlenie wnętrza
Tak. W zestawie jest niby przejściówka z dużej na mała wtyczkę ale nie wiem po co bo w tej lampce są dwa gniazda na duża i mała wtyczkę i działa na obu bo sprawdzałem (w drzwiach w b8 jest duża a w podświetleniu nóg mała-ta trochę ciężko wchodzi). Na pudełku jest sporo modeli wypisanych, ale kto wie czy do wszystkich podejdzie co chińczyk wypisał.