Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zabiello

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zabiello

  1. Ale już ciężko o taką sztukę w takim stanie i z oryginalnym lakierem a w tamtej której zdjęcie wstawiłem żaden element nie był nawet powtórne malowany. Czasem niestety podejmuję się nietrafione decyzję....? Teraz trochę żałuję że poszła do ludzi... Nawet wlepka z bagażniku była w super stanie.
  2. W benzynie nawet przy przekroczeniu 70km/h dalej jest wyłączone.
  3. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sam sobie odpowiedziałeś w pytaniu, oraz dlatego że są importowane uszkodzone.
  4. zabiello odpowiedział(a) na Butless temat w Audi A4 B8
    Zacznij od tego że Bit 0 w Byte 4 ma być ODZNACZONY (ma być pusty kwadrat bez ptaszka). Jeśli Ci się nie pokazują Bit w Byte 4 to zmień w binary, tzn jak masz ...0001 to ostatnia liczba jest odpowiedzialna za bit 0, czyli podgrzewania lusterek, z 1 zmień na 0. (Bit w binary liczysz od końca i łącznie z 0).
  5. zabiello odpowiedział(a) na Butless temat w Audi A4 B8
    Może głupie pytanie ale masz sprawne wkłady lusterek? Tzn maty nie są przepalone?
  6. I jak wiesz już co było przyczyną tego dźwięku?
  7. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja lałem ale AR9100 do LM SHT 5w40. Może to obiektywna ocena ale odrobinę wycisza prace silnika. Napewno nie zaszkodziło mojemu cdhb. Z tego co jeszcze zauważyłem to po dolaniu temp oleju była niższa o 1-2 st podczas takiej samej jazdy.
  8. Bardziej niż B8 które miałeś wcześniej?
  9. Zawieszenie masz 1BE? I jak opony spisywały się przez lato?
  10. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Poza błędami nic się nie stanie jak odpalisz na chwile bez paska.
  11. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jeśli się nie mylę to B8 ale tylko do my2010 gdzie były duże lusterka i składane na prosto a tak pozatym to chyba superb II też ma takie wkłady jak C6 po lifcie. Ale to niech ktoś jeszcze się wypowie bo nie jestem pewny. a6 polift a4 do MY2010 superb II
  12. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja swoich jeszcze nie ruszałem, nie miałem potrzeby. Amorki odkręcałem bo wymieniałem odboje.
  13. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Niefart, ja jak miałem odkręcać te śruby to parę dni wcześniej kilka razy spsikałem płynem penetrującym i poszło bez większego problemu a i tak jedna śruba zerwała z 1,5 zwoju gwintu z wahacza bo też miałem przyrdzewiałe.
  14. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zna ktoś może jakiś sprawdzony i tani sklep w którym można kupić kompletne sprzęgło (dwumas+tarcza+docisk)?
  15. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Może mi ktoś powiedzieć czy dolna część oryginalej gałki zmiany biegów z pakietu sport i s-line ta srebrna poniżej skóry jest aluminiowa czy plastikowa?
  16. A pamiętasz o tym że aby "odświeżyć" poziom/stan oleju trzeba otworzyć maskę? Bez tego samochód pokaże Ci poziom z ostatniego pomiaru bez komunikatu. Następnym razem otwórz maskę jak wejdziesz w pomiar oleju i będzie Ci pokazywał pewien stan na nierozgrzanym silniku.
  17. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Car>Windows>convenience open> wybór przód/tył
  18. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zmienić w "car" jak wejdziesz w opcję opuszczania szyb to masz oddzielnie przód i tył.
  19. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To ja dodam jeszcze że w przedlifcie MY2010 z czerwonym fisem też mam te same zakładki.
  20. Bo oryginalne Rotory są właśnie 19". 18" to już tak nie do końca oryginał, więc zapewne dlatego różnica w ET. Jeśli się mylę to niech ktoś mnie poprawi.
  21. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To już kwestia gustu, ja lubię mieć jednakowe podświetlenie (natężenie i barwa) w całym samochodzie.
  22. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam identyczne tylko zamawiałem bezpośrednio od producenta (z chin?) mam włożone do oświetlenia nóg (świetnie świeci na max przy otwarciu drzwi), w drzwi (qq1) i bagażnik a zakładałem jakoś na jesieni więc dość dawno temu i zero problemów. a do podsufitki dobierałem takie: w5w i c5w kolorystycznie pasuje i prawie rok świeci bez problemów. Zdjęcia robione w ciemnym garażu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.