Treść opublikowana przez zabiello
-
A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
Ale już ciężko o taką sztukę w takim stanie i z oryginalnym lakierem a w tamtej której zdjęcie wstawiłem żaden element nie był nawet powtórne malowany. Czasem niestety podejmuję się nietrafione decyzję....? Teraz trochę żałuję że poszła do ludzi... Nawet wlepka z bagażniku była w super stanie.
-
A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
-
A4 allroad lift 2.0TFSI (CNCD) 301KM 456Nm, 356/330mm
W benzynie nawet przy przekroczeniu 70km/h dalej jest wyłączone.
-
B8 TrOOOOp
Sam sobie odpowiedziałeś w pytaniu, oraz dlatego że są importowane uszkodzone.
-
Podgrzewanie lusterek
Zacznij od tego że Bit 0 w Byte 4 ma być ODZNACZONY (ma być pusty kwadrat bez ptaszka). Jeśli Ci się nie pokazują Bit w Byte 4 to zmień w binary, tzn jak masz ...0001 to ostatnia liczba jest odpowiedzialna za bit 0, czyli podgrzewania lusterek, z 1 zmień na 0. (Bit w binary liczysz od końca i łącznie z 0).
-
Podgrzewanie lusterek
Może głupie pytanie ale masz sprawne wkłady lusterek? Tzn maty nie są przepalone?
-
Dwie B5 quattro, którą sprzedać?
Zostaw 2.8.
-
metaliczne stukanie w silniku
I jak wiesz już co było przyczyną tego dźwięku?
-
B8 TrOOOOp
Ja lałem ale AR9100 do LM SHT 5w40. Może to obiektywna ocena ale odrobinę wycisza prace silnika. Napewno nie zaszkodziło mojemu cdhb. Z tego co jeszcze zauważyłem to po dolaniu temp oleju była niższa o 1-2 st podczas takiej samej jazdy.
-
BMW F10 528xi 2012r. - Kreator Mocy, Wagner, El-Tec
Bardziej niż B8 które miałeś wcześniej?
-
A4 B8 1,8 TFSI CABB Lava Grau by Pluto
Zawieszenie masz 1BE? I jak opony spisywały się przez lato?
-
B8 TrOOOOp
Poza błędami nic się nie stanie jak odpalisz na chwile bez paska.
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Tak, jest to normalne. Fajnie wygląda na tych felgach.?
-
B8 TrOOOOp
Jeśli się nie mylę to B8 ale tylko do my2010 gdzie były duże lusterka i składane na prosto a tak pozatym to chyba superb II też ma takie wkłady jak C6 po lifcie. Ale to niech ktoś jeszcze się wypowie bo nie jestem pewny. a6 polift a4 do MY2010 superb II
-
B8 TrOOOOp
Ja swoich jeszcze nie ruszałem, nie miałem potrzeby. Amorki odkręcałem bo wymieniałem odboje.
-
B8 TrOOOOp
Niefart, ja jak miałem odkręcać te śruby to parę dni wcześniej kilka razy spsikałem płynem penetrującym i poszło bez większego problemu a i tak jedna śruba zerwała z 1,5 zwoju gwintu z wahacza bo też miałem przyrdzewiałe.
-
B8 TrOOOOp
Zna ktoś może jakiś sprawdzony i tani sklep w którym można kupić kompletne sprzęgło (dwumas+tarcza+docisk)?
-
B8 TrOOOOp
Może mi ktoś powiedzieć czy dolna część oryginalej gałki zmiany biegów z pakietu sport i s-line ta srebrna poniżej skóry jest aluminiowa czy plastikowa?
-
3.2 fsi CALA ile bierze oleju
A pamiętasz o tym że aby "odświeżyć" poziom/stan oleju trzeba otworzyć maskę? Bez tego samochód pokaże Ci poziom z ostatniego pomiaru bez komunikatu. Następnym razem otwórz maskę jak wejdziesz w pomiar oleju i będzie Ci pokazywał pewien stan na nierozgrzanym silniku.
-
B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Zmienić w "car" jak wejdziesz w opcję opuszczania szyb to masz oddzielnie przód i tył.
-
B8 TrOOOOp
To ja dodam jeszcze że w przedlifcie MY2010 z czerwonym fisem też mam te same zakładki.
-
Felgi Rotory rodzaje...
Bo oryginalne Rotory są właśnie 19". 18" to już tak nie do końca oryginał, więc zapewne dlatego różnica w ET. Jeśli się mylę to niech ktoś mnie poprawi.
-
B8 TrOOOOp
To już kwestia gustu, ja lubię mieć jednakowe podświetlenie (natężenie i barwa) w całym samochodzie.
-
B8 TrOOOOp
Mam identyczne tylko zamawiałem bezpośrednio od producenta (z chin?) mam włożone do oświetlenia nóg (świetnie świeci na max przy otwarciu drzwi), w drzwi (qq1) i bagażnik a zakładałem jakoś na jesieni więc dość dawno temu i zero problemów. a do podsufitki dobierałem takie: w5w i c5w kolorystycznie pasuje i prawie rok świeci bez problemów. Zdjęcia robione w ciemnym garażu.