Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zabiello

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zabiello

  1. A ja mam materiałową/wykładzinową i jest ok.
  2. zabiello odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Na aliexpress są tanie zamienniki tych dodatkowych filtrów montowanych w podszybiu.
  3. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Widział ktoś B8 z taką kierownicą? Niby od kompletu.
  4. Wystarczy zrobić prosty ścisk/ściągacz do sprężyny i dłużej schodzi się z demontażem/montażem obudowy i reszty elementów tak by nie połamać niczego niż ze sprężyna I piszę to z własnego doświadczenia.
  5. zabiello odpowiedział(a) na MikelxD temat w Audi A4 B8
    To ja mam pytanie bo piszesz że w Komforcie 46 masz zakodowane a w sterownikach drzwi 42 i 52 też masz zakodowane?
  6. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na rosyjskim forum jest parę tematów z takimi rejestratorami. Czujnik zostaje na miejscu, zmienia się tylko przednia część obudowy gdzie jest zamontowany rejestrator.
  7. zabiello odpowiedział(a) na dudek6 temat w 1.8TFSI
    Do sprawdzenia zawór upustowy turbosprężarki (N249) i zawór regulacyjny ciśnienia doładowania (N75).
  8. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki wszystkim za odpowiedź.
  9. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ściągał ktoś może ostatnio CP i może napisać jaki koszt w ASO?
  10. zabiello odpowiedział(a) na MikelxD temat w Audi A4 B8
    Stawia taki sam opór jak zwykłe lusterko.
  11. Ale jeśli będzie z twojego towarzystwa ubezpieczeniowego to nie powinien zaniżyć odszkodowania.
  12. Kolega wyżej ma rację. Jeśli możesz to bierz likwidatora od swojego ubezpieczyciela. Ja np w Warcie mam taką możliwość.
  13. Kodu QQ1 nie ma na wlepce, pojawia się dopiero jak rozkodujesz vin w aso, wtedy masz pełny spis kodów. Ja również mam QQ1 fabryczne a na wlepce nie ma wpisanego.
  14. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak nie
  15. Ja mam egzemplarz z 2009 roku i nie mam rdzy, nawet na rantach a nie mam plastikowych osłon.
  16. zabiello odpowiedział(a) na Patrykjagoda temat w 3.2FSI
    Ja wstawiłem zdjęcia mojego filtra po 220 tys km w dziale o 1.8 tfsi
  17. zabiello odpowiedział(a) na Patrykjagoda temat w 3.2FSI
    Ściągasz kanapę, odkręcasz czarny dekielek później biały pierścień którym przykręcona jest pompa do zbiornika i wyciągasz, tylko delikatnie bo pływak jest dość mocno w bok wyciągnięty. Trzeba tylko pamiętać że w b8 przy otwieraniu drzwi włącza się na chwile pompa by zwiększyć ciśnienie w układzie więc w przewodach paliwowych jest benzyna pod pewnym ciśnieniem i odłączając je nie oblej sobie kanapy
  18. zabiello odpowiedział(a) na MarioMAX temat w 1.8TFSI
    Twój mechanik przy wymianie rozrządu chce ściągać głowicę? Po co? Wie o tym że potrzebne są też blokady, czy na znaki tylko chce ustawiać? Widzę że nie liczysz ewentualnej wymiany podstawy rozrządu, czyżby mechanik o tym nie wspominał? Co do rozrządu to wyraziłem tylko swoje zdanie, równie dobrze możesz sobie wymieniać np klocki w jednym kole a w drugim zostawić bo przecież jeszcze polatają, czy wymieniać jeden amortyzator a nie parę, to twój samochód i rób jak uważasz.
  19. zabiello odpowiedział(a) na MarioMAX temat w 1.8TFSI
    Kolego 1500 zł to kosztują same części które się wymienia 2x łańcuch, 2x napinacz i slizgi, chyba że liczył Ci na zamiennikach, a jeśli Ci mówił że wymienia się tylko jeden łańcuch i jeden napinacz to ja bym się zastanowił nad "znajomością" tego silnika przez twojego mechanika.
  20. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Może ktoś podać nr luster tych MY2010 czyli do lusterek mniejszych składanych po skosie, chodzi mi o asferyczne z podgrzewaniem.
  21. zabiello odpowiedział(a) na Stn temat w 2.0TFSI
    Benzyna, wersja FWD 65l, quattro 64l. To że Ci pokazuje 0 to nie znaczy że w baku jest sucho.
  22. pewnie jakiś lakiernik tylko ASO, chyba że używki w podobnym stanie.
  23. Mój nie miał robionego STAGE 1, po kupnie ja robiłem STAGE 2, a odme kupowałem w ASO i po vin'ie taką mi sprzedali. więc jest ok skoro z A zmieniłem na AC?
  24. A możesz wstawić jakieś zdjęcie jak to u Ciebie wygląda?
  25. 06H103495J jest wycofane w 2014r i zamienia sie na 06H103495AE A tak tylko z ciekawości zapytam, miałem z A, zmieniałem na początku 2015 na AC, była później zmiana na nowszą jakąś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.