Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zabiello

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zabiello

  1. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    przecież pisze że MAF, zacznij od wyjęcia i przeczyszczenia, przeczyszczenia styków, jeśli dalej będzie błąd to wymiana.
  2. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak jak i również coming/leaving home mam ustawione na przeciwmgielne
  3. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Też mam Xtec 4200 i mają fajną barwę, siedzą u mnie już ponad rok i dalej dobrze świecą.
  4. Na progu, tam gdzie jest taki baranek masz nawet trójkąty zaznaczone gdzie podpierać, podpieraj w tych miejscach.
  5. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dobrze że twój gnojowóz jest super, nie psuje sie, wogóle cacy i tylko tdi jest najlepszym silnikiem na świecie...
  6. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja też przekładałem stelaże el składane z luster od A5 do swoich stopek by dało się założyć do drzwi, wystarczy zrobić prosty ścisk do sprężyn i jest to banalne, dłużej się schodzi z rozebraniem i późniejszym delikatnym złożeniem obudów lusterek niż z samym przełożeniem stopek.
  7. A ja bym ponownie wybrał uboższą wersję ale z quattro Ale to tylko moje zdanie.
  8. zabiello odpowiedział(a) na Krz.1 temat w Audi A4 B8
    A czy ten facet twierdzi też że potrafi chodzić po wodzie? Jeśli 1.8 i FWD to w przypadku B8 będzie zawsze multritronic.
  9. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tulejka do mocowania tylnej kanapy 4L0 886 373
  10. mój blok silnika był wysłany do sprawdzenia i pohonowania na nowo cylindrów, (taki mój kaprys bo nie było w zasadzie potrzeby ale robiłem samochód dla siebie, przebieg ok 210 tys i "zużycie cylindrów" było coś grubo poniżej 0,02 mm, ) jakiejś zasadniczej różnicy w spalaniu nie widzę, jeśli chodzi o elastyczność to była różnica.
  11. jasnowidz? zmień kowala.
  12. to ja Ci odpowiem, sam koszt przeróbki tłoków z nowymi pierścieniami to ok 1 tys zł, a co wciąga Ci już litr na 500km?:> ale jeśli chodzi o tłoki to większego znaczenia nie ma w tyn przypadku, ewentualne pozostałe koszty mogą być inne. tajemnicą jest nr seryjny pierścieni MAHLE jakie są zakładane na przerobione tłoki
  13. Sprawdź końcówki wydechu, jeśli są tłuste w środku to bierze olej, w zaawansowanym stadium olej potrafi kapać z końcówek. Jeśli silnik nie przepala oleju to będzie tylko zwykła SUCHA sadza.
  14. Bez skanu ciężko cokolwiek napisać. Można strzelać, więc wygląda jak by padła cewka...
  15. W sterownikach drzwi też kodowałem. Problemem pewnie jest to że mam radio Chorus (jeszcze), ale w zasadzie nie koduje się tego w sterowniku radia więc nie wiem czemu tak jest.
  16. Ja mam europejczyka a też tak mam tylko że z opcją foldble mirrors installed, kodowanie przyjęte, zapisane a mimo to nie wyświetla mi się opcja w central locking. hmmm a sterowniki drzwi jakie masz ? w MK też kodowanie zrobiłeś ?? Sterowniki w drzwiach mam H, lusterka z przełącznika składają się i rozkładają bez problemu. W 46 zrobiłem kodowanie, sterownik przyjął kodowanie, po ponownym włączeniu zapłonu i programu kod jest dalej nie zmieniony, czyli taki jaki powinien być z zaznaczoną opcją foldable mirrors installed i ta opcja jest zaznaczona w Byte 7 a mimo to w central locking nie wyświetla mi się ta opcja.
  17. Ja mam europejczyka a też tak mam tylko że z opcją foldble mirrors installed, kodowanie przyjęte, zapisane a mimo to nie wyświetla mi się opcja w central locking.
  18. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Błędy benzyny które można relatywnie tanio naprawić i cieszyć się z fajnego silnika Po zrobieniu pierścieni nie zamienił bym mojego tfsi na tdi. To u mnie z quattro i manualem mam z długodystansowego ok 8,3-8,5 przy podobnym rozkładzie trasa/miasto.
  19. Liqui Moly Synthoil High tech 5w40, mi nie spala oleju a 5w40 dlatego że ma odrobinę lepsze parametry w wysokich temp. Chociaż i tak temp oleju przy normalnej jeździe nie przekracza 100 st.
  20. Jeśli w CJEB (z obrazka który wstawiłeś) jest taki sam jak w CDHB również oznaczany jako N75 to nr jest taki 06F 906 283 F. Jako "zamiennik" PIERBURG 7.00470.07.0 (N75), zawór wyprodukowany przez tego samego producenta co dla Audi, nadruk ten sam tylko zdrapane logo .
  21. zabiello odpowiedział(a) na tdy temat w 2.0TFSI
    Ciężko jest na podstawie zdjęć określić skąd cieknie i czy wogóle cieknie. Może być źle założona pokrywa zaworów, przeciek przy odmie (wygląda jak by na pokrywie też był olej) albo poprostu lejąc olej ktoś Ci rozlał po pokrywie i dlatego tak jest rozprowadzony na łączeniu. Wyczyść dokładnie ten olej (np zmywaczem do hamulców, szmatką z benzyną ekstrakcyjna itd) i dopiero wtedy będziesz mógł określić gdzie jest wyciek i czy wogóle jest.
  22. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zamawiał może ktoś z was coś takiego: https://pl.aliexpress.com/item/Car-Styling-Stainless-Steel-Gear-Shifter-Panel-Trim-Cover-Frame-For-Audi-A4-A5-Q5-B8/1000001200395.html?spm=2114.010208.3.19.Y1DWOF&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_4_10065_10068_10069_10084_10083_10017_10080_10082_10081_10060_10061_10062_10056_10055_10054_10059_10078_10079_10073_10070_421_420_10052_10053_10050_10051,searchweb201603_8&btsid=e7e3d892-0ce2-493d-99ff-4d28ee58ee36 patrząc po zdjęciach to nawet nie najgorzej to wygląda.
  23. zabiello odpowiedział(a) na Dev temat w 1.8TFSI
    Nie mam starego. https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0ahUKEwjt35rwuOvPAhVYF8AKHZFmAJwQFggcMAA&url=http%3A%2F%2Fvwts.ru%2Fengine%2Fcaeb%2Fpps_922903_2l_tfsi_caeb_enigine_w_acs_eng.pdf&usg=AFQjCNFL0BzHMKUXUd71T5xwrywBE_hBcg&sig2=qkJhzkpxeF11SUJeUNz5Lg&bvm=bv.136499718,d.bGs&cad=rja w tym pdfie od strony 21 jest rozdział na temat cyrkulacji oleju więc może Ci to coś pomoże.
  24. zabiello odpowiedział(a) na Dev temat w 1.8TFSI
    Ja miałem błąd 9491- Zawór regulacji ciśnienia oleju P164E 00 [032]- usterka elektryczna i wymieniałem zawór regulacji ciśnienia oleju, błąd podobny. Nr zaworu 06H115243F.
  25. jeśli dobrze pamiętam to tak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.