Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zabiello

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zabiello

  1. Kolego nie pisz czegoś jeśli nie masz pewności co do swojej racji, podłokietnik jest oddzielną częścią boczka drzwi i jest demontowalny, sam go odkręcałem i napewno nie tylko ja a tutaj jest nr części (nr 10).
  2. Może być też źle coś złożone bądź źle ustawiony rozrząd, przy przesunięciu o np jeden ząbek na wałku ssącym też nie będzie wywalało błędu a silnik nie będzie równo pracował.
  3. kolego tutaj masz krótki opis co trzeba zrobić.
  4. To miałeś porysowane gładzie cylindrów i tak Ci silnik złożyli? Chyba że masz przejechane z 400 tys km + i poprostu są wytarte, ja robiąc remont przy niespełna 210 tys km miałem wysłany blok do sprawdzenia i zużycie cylindrów było sporo poniżej 0,02mm więc uwzględniając 200 tys km przebiegu znikome. I miałem tylko pohonowane cylindry na nowo.
  5. Auto Hold występuje również z manualną skrzynią biegów. I nie piszę o dokładaniu tylko o fabrycznej konfiguracji, tak jak np u mnie jest.
  6. Co do wycieku to jaki przebieg? Jeśli ok 200tys km+ to może być pompa która jest już zużyta i przecieka.
  7. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A w jakim stanie masz te dokory i o jak "małej" dopłacie piszesz?
  8. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    odpuść sobie ten ic, wilgotna plama może świadczyć o tym że nie do końca jest szczelny...
  9. Problem był już poruszany na forum.
  10. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Skoro to nie łożysko amortyzatora itd to sprawdzałeś stabilizator/tuleję mocującą stabilizator i łączniki stabilizatora? W innym samochodzie miałem podobny odgłos trzaskania/jak by się coś przełamywało w zakrętach, okazało się że tylny łącznik stabilizatora w środku zardzewiał (inny typ łącznika z wystającymi śrubami i gumowymi osłonami) i działał skokowo a nie płynnie a odgłos roznosił się po całej budzie. Trochę czasu też na to straciłem, niby na aucie działał a po wymontowaniu nie można było ręcznie go poruszyć.
  11. Dużo daje wogóle ten pedalbox? W Pedalbox też można zmienić sposób działania servotronic tak jak w ADS?
  12. wg fabrycznych danych to 245 na 8" jest.
  13. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    fis tak, radio nie.
  14. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Można. Znajdź tylko dobry zakład.
  15. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki wielkie, właśnie tego szukałem.
  16. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie czy da się wyciągnąć zapalniczkę, tą z tyłu tunelu środkowego bez rozbierania/wyciągania całego tunelu?
  17. Tzn nie zrozum mnie źle, podoba mi sie efekt i fajnie to wygląda. Wklej też linki gdzie kupowałeś zarówki P13W i neon.
  18. Zapewne z pod pokrywy zaworów, na pierwszym zdjęciu widać (prawy dolny róg zdjęcia) uszkodzony uszczelniacz na łączeniu pokrywy z głowicą. Umyj całość czy to benzyną ekstrakcyjną czy zmywaczem hamulców itp wszystko i obserwuj, ale wydaję mi się że z tego miejsca będziesz miał wyciek. Olej ma tendencję do "pełzania" więc możesz mieć wyciek z przodu silnika a plamka będzie z tyłu.
  19. Fajny efekt uzyskałeś, ale mi się bardziej podoba jak neon jest na tych łezkach jak na tym filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=bw8mz5Y1ddc
  20. zabiello odpowiedział(a) na Miras92 temat w Audi A4 B8
    Tak już jest, też mam LZ9Y i na masce widać odpryski a też mam oryginalny lakier, niedawno ścierałem jeszcze mokrego dużego ptasiego sraka i mimo tego zdążył "nadgryść" klar Pewnie gdyby został do zaschnięcia to by mi się przegryzł do blachy...
  21. Ja zmieniłem na letnie w pierwszym tygodniu marca. Więc jakieś dwa miesiące temu.
  22. zabiello odpowiedział(a) na Woltf112 temat w Audi A4 B8
    Albo ktoś w ten sposób chciał doprowadzić chłodne powietrze do chłodzenia hamulców.
  23. U mnie też jakieś tragedii nie ma jak na serie
  24. O tych plastikowych uchwytach to pisałem, ale jak za ułamek ceny oryginału to ze spasowaniem nie jest źle.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.