Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strażak R1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Strażak R1

  1. Dobry Alus to podstawa Moje Maleństwo do latania w koło komina pozdro Michu!
  2. Niby lepsze popielate ori?
  3. Trzeba sprawdzić, jak wiosna nadejdzie
  4. Idąc w skrajność, możesz czerwony Ledowy pasek wpakować, ładnie go ulokować, zadbać o detale, i zwiększasz widoczność światła stopu, oślepiając z drugiej strony ludzi za Tobą... pewności, czy nie będziesz na wiocha.pl też nie masz... Ja wpakowałem paski w lampy z przodu w motocyklu możesz rzucić okiem na efekt ( Film ) w poście z opisem mojego auta: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/301815-b6-alt-black-sedan-pakiet-ms-design/
  5. Ja jednak chyba spróbuję najpierw folią, bo ramka jest w bdb kondycji i mi jej trochę szkoda
  6. Mieszane uczucia co do lamp... a myślałeś może o zamontowaniu paska ledowego w środku lamp, na dole jak w A6 C6 Zachowasz oryginał, fakt wielu podrzuci, że to wiejski tuning, ale skoro oświetlenie led tablicy rejestracyjnej i wnętrza jest ok i jeśli zrobisz to dobrze... To myślę, dlaczego nie? Osobiście wpakowałem takie paski w Moją Yamahę R1 a ostatnio również w Kawę Z 750. Rzuć okiem na film w opisie Mojego auta: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/301815-b6-alt-black-sedan-pakiet-ms-design/
  7. Strażak R1 odpowiedział(a) na radissona temat w Audi A4 B6
    Po bixenonach w A6 C6, oraz xenonach w YZF R1 (zjadającymi mój wiecznie mój mały akumulator) błogosławię Moje ori lampy i żarówki Również Tobie je polecam !
  8. Do usunięcia kleju, wacik kosmetyczny z benzyną, i trochę cierpliwości
  9. Nakładki na lusterka piękne, ale cały efekt samochodu psują paskudne popielate progi i dolne dokładki zderzaków...
  10. U Mnie również ori, subofer w sedanie daje radę, trochę poprzestawiać podbicie basu w radiu i efekt satysfakcjonjący
  11. Jak najbardziej
  12. Ładna F4i Ciężko dopaść skórzaną nakładkę na bak w kolorze nadwozia, Bardzo praktyczne rozwiązanie do tank baga używasz?
  13. Wykonałem u Siebie podobną operację, LED nocą robi wrażenie
  14. hmm to dziwne bo b7 w s4 też był tak czy siak pasował nie bedzie Jeden Tyłek ładniejszy od drugiego.... Rzuć kolego okiem na skromniejszą wersje (MS DESIGN) na allegro komplet do malowania masz za ok. tysiaka Moja A4 z pakietem MS Design: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/301815-b6-alt-black-sedan-pakiet-ms-design/
  15. Nie sądzicie, że podświetlanie bagażnika w Sedanie jest niedostateczne? Planuję założyć dodatkowo 2 paski ledowe, w celu doświetlenia wnętrza... Co o Tym myślicie?
  16. jeśli już to bardzo znikomie - niezauważalnie, myślę że jeśli ktoś nie wie że coś było robione nie jest w stanie to zauważyć. A powiedz mi kolego czy beżowe tez dasz rade odtworzyć? Poniżej Zdjęcia i prosił bym o wycenę regeneracji. Czym zregenerować boczki drzwi (zdrapaną "gumę") ? patrz zdjęcie powyżej
  17. Tak też poszlo:kox: katowka 30sek i spada sam:decayed: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Jak nowy... aż trudno uwierzyć...
  18. Już pomyślałem, że jestem wyjątkiem, do czasu przeczytania twojego postu
  19. Jeden mały kolorowy wyświetlacz, a tyle radości... .... Zadowolony posiadacz mono licznika
  20. Mam 20stki z tego co pamiętam to od Jaguara na pozbycie się za 1800zł, ale chyba do B6 trochę za duże i rozstaw 5x108 W opisie mojego auta, mniej więcej na środku masz zdjęcie felgi bez gumy, w porównaniu z aktualnymi 17' http://a4-klub.pl/index.php?/topic/301815-b6-alt-black-sedan-pakiet-ms-design/
  21. Strażak R1 odpowiedział(a) na lukasz92 temat w Audi A4 B6
    Zobacz u Mnie MS Design (Sedan) http://a4-klub.pl/index.php?/topic/301815-b6-alt-black-sedan-pakiet-ms-design/
  22. Trochę się d*pa ślizga, i aż szkoda wyjeżdżać 15-30min, żeby później poświęcić 2h na czyszczenie i konserwację
  23. A może niezniszczalna Honda CB 500 ? GSami dziewczyny jeżdżą, chociaż to bardzo wdzięczny sprzęt... Pytanie numer jeden ile masz wzrostu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.