Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radzio49aa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radzio49aa

  1. Ja tez miałem i poszedłem na łatwiznę Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Ja u siebie podłączyłem kable ze słupków a do słupków b do komfortu sie nie pchałem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Hej Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Prowadnice nie sa ci potrzebne ponieważ odkręcisz korbę przekręcasz silniczek i jest ok. W przednich drzwiach kierowcy nic nie ruszasz oprócz przełącznika sterowania do szyb zmieniać go razem z raczka. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. U mnie teść miał podobno sytuacje. Zabrali na 3 miesiące czyli Zabrali 15 lipca a oddali 16 października Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Jak dobrze pamietam to blok nr 5 i jak jest tempomat to teZ mozn sprawdzić nr 66 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Łopatki ktore sterują geometria w turbo sa zapieczone i turbo albo niedoladowuje albo przeładowuje i wchodzi w tryb awaryjny Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. W AC z wypłata odszkodowania jest rożnie. Ale z oc jest tak ze muszą doprowadzić pojazd do takiego stanu jaki był przed zdarzeniem. Wiec możesz sie nie zgadzać na och wycenę i zaprowadzić samochód do warsztatu i wybrać dwie opcje naprawę bez gotówkowa albo naprawić wziazsc fakturę i przedstawić firmie o dążyć o zwrot Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Wezwij swoje likwidatora z PZU niech PZU wypłaci ci odszkodowanie a sobie ściągnie z warty Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Moze geometria u ciebie stoi ? A wrzuć wykres Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Sorry nie zobaczyłem ze u góry jest Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Tutaj wrzuciłem drugi wykres trochę mniej momentu bo lekko dwunastu szarpał od 1500-2000 obrotów. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Mi po sofcie wyszło 157 i 370 nm A seria 128.7 i 308 nm ale to dlatego ze nie zmieniłem filtra powietrza i dwa wtryski mam inny kod a dwa inny Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Musisz podłączyć vaga i wszystko bedziesz miał o co kaman Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. radzio49aa odpowiedział(a) na davidlive temat w Audi A4 B6/B7
    Ja jakbym miał wyjety silnik 2.7 to od razu na montaż poszły by głowice od 2.8 v6 AMX. Pompa paliwa bosch 044. Wtryskiwacze 630 turbo k04 i myśle ze koło 500 koni by wyszło. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Nie. Działa na zasadzie plug and play Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Hej. Jak dobrze pamietam czujnik powinien być z lewej strony nad półosią ale na sto procent pewny nie jestem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. https://vimeo.com/140072219 dziś na dowód rano nagrałem filmik przy 7.5 stopnia Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. No u mnie tak jest. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. radzio49aa odpowiedział(a) na ryan11 temat w Audi A4 B6/B7
    A moze gdzieś słaba masa jest przy przewodach przy pływaku Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Nie prawda ze lusterka grzeje przy 5 stopniach. Dziś jechałem na dworze było +15 i padał deszcz i lusterka normalnie grzeją gdy włączę grzanie szyby. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Bizon garage. Z hamownia koszt to 500 zl Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Hej. Podłączyłem tylne szyby wszystko działa śmiga ok tylko pokazuje błąd 01332 którego nie da sie skasować Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Ja ostatnio zrobiłem w Choroszczy i jestem bardzo zadowolony Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. No to ładna seria u ciebie. Możliwe ze u mnie seria słaba bo mam dwa wtryski o innych końcówkach a dwa o innych Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. . A co myślicie o tym nie za mało ? Bo bałem sie więcej ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. Zrobiłeś program Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.