Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Giniu

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Giniu

  1. Niektóre na długiej, to zależało od dostępnego miejsca także zobaczysz jak Ci się łapa bd mieściła, dolne śruby z kanału sięgałem. Tą dwururke jeszcze mam jakbyś potrzebował:-P Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  2. Aaa i od góry misisz zrzucić obudowe filtra bo bez tego nie da rady:-P Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  3. Siemkie:-P Przy silniku śruby delikatnie dały się odkręcić bez ukręcania:-) przy plecionce wszystkie trzy były do odcięcia... kupiłem całość nową za ok 180zł z uszczelkami, dałem nowe śruby i do teraz cisza i spokój:-) Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  4. Giniu odpowiedział(a) na Giniu temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jakiś czas temu wpadły grzane kubełki dużo lepiej i wygodniej się jeździ Wpadła także dokładka PDC z ori instalacją W garażu leży jeszcze prawe duże lusterko grzane i elektrycznie składane, teraz szukam lewego do pary i obudowy lecą do chromowania
  5. Giniu odpowiedział(a) na Giniu temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ostatnio brakło czasu żeby tu zaglądnąć a przy aucie trochę pogrzebałem Zabrałem się za montaż sprysków Do wymiany poszedł stary zbiorniczek płynu na taki z miejscem na drugą pompkę: Żeby przenieść ori pompkę niżej musiałem dokupić przedłużki wężyków Do tego doleciał czujnik poziomu płynu Do zamontowania samych sprysków zaopatrzyłem się w Brico Z otworami trafiłem na ori miejsce i dalej już poleciało No i efekt końcowy Wiązka od pompki i czujnika poziomu przeciągnięta, tylko zabrakło czasu na podłączenie tym bardziej że ja się w to nie bawie W weekend dostałem zaciski przednie z A6 C5 ATE pod tarcze 288 ale nie wiem czy nie lepiej poczekać i nabyć komplet 312
  6. Giniu odpowiedział(a) na Giniu temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Szczerze to zaczynam się nad tym zastanawiać[emoji12] tylko nie wiem czy finansowo to udźwigne w tym roku... Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  7. Giniu odpowiedział(a) na Giniu temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No powoli się działa na ile fundusze pozwolą zanim się coś zrobi to kolejne plany wpadają... Najpierw chcę blacharsko ją poprawić a do końca czerwca postanowiłem sobie że musi pójść w dół zastanawiam się na kitem Eibacha -35 tył/-45 przód A dzisiaj wpadł kolejny fant W przyszłym tygodniu rezanko
  8. Giniu odpowiedział(a) na Giniu temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Na pokładzie zawitał Bi-Xenon w ori Valeo listwy progowe przygotowane do montażu kompletuje już co niektóre elementy do malowania - tylny zderzak S4 lift już czeka wymiana poszyć prawych drzwi przednich (mam) i tylnych, progi S4 (brak lewego)
  9. Gdzie takie dorwałeś?[emoji6] Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  10. Kozacka maszyna[emoji6] na czarnej chrom detale + grill S4 robią robote[emoji106] To są nakładki chrom na lusterka? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  11. Elegancka furka zacne aluski Powodzonka
  12. Giniu odpowiedział(a) na Giniu temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Są P&P, a gdzie przewody podłączyć to pytaj prezesik18 , on mi podłączył[emoji12] Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  13. Fura kozak zazdraszczam pozdro
  14. Giniu odpowiedział(a) na Giniu temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No i wpadła nareszcie kiera trójramienna z A6 C5 dzięki prezesik18 w garażu czekają jeszcze listwy progowe z lifta i prawy próg z S4 który czeka na pare... oby lewy znalazł się do wiosny i będzie można brać się za montaż
  15. Giniu odpowiedział(a) na Giniu temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Temat odkurzony Wczoraj wleciały kratki II lift, kable przeciągnięte tylko podłączyć Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka Odświeżyłem także dekielki Szału nie ma ale zawsze trochę to lepiej wygląda, szkoda tylko że nie znalazłem żadnej farby chrom na obwódki[emoji20] Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  16. Giniu odpowiedział(a) na Giniu temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ma ktoś może pomysł jak w to autko włożyć tempomat...
  17. Giniu odpowiedział(a) na xdaniosx temat w Audi A4 B5
    Pany ja miałem podobnie, kontrolka ABS i wykrzyknik się świecił, brak połączenia vagiem, przełożyłem pompe od passata o tych samych numerach (8E0 614 111 AB) i po problemie tylko po połączeniu vagiem z ABS zapalają się te same kontrolki ale błędów nie ma a po rozłączeniu jest ok
  18. No właśnie też się zastanawiam... może ktoś jeszcze się wypowie
  19. http://allegro.pl/nowosc-2015-swiatla-flex-drl-do-lamp-plazma-led-hq-i5248024205.htmltaką 60-tkę to mogłaby pójść jak na filmiku do samego końca bo sprawdzałem przed chwilą tylko nie wiem czy przy długich by nie przeszkadzało i jak by to w realu wyglądało...
  20. Całkiem fajnie to wygląda znalazłem nawet na allegro http://allegro.pl/swiatla-do-jazdy-dziennej-drl-led-flex-promocja-i5265737494.html
  21. Niech Ci sprawdzą na ile procent chodzi Twoje zawieszenie, jeśli jest jeszcze ok to wsadź z tyłu te gumy i pod obciążeniem będzie git
  22. Dzisiaj przekładałem koła i zrobiłem fotkie jeśli u Cb tylko przy obciążeniu siada a na pusto jest git to warto spróbować u mnie na pusto jest trochę za nisko także dlatego to nie jest na dłuższą metę...
  23. Giniu odpowiedział(a) na Giniu temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Przed świętami zabrałem się za ogarnianie autka Wpadły listwy I dzisiaj alu
  24. Może dłuższe sprężyny na tył, będzie lepiej wyglądała i zachowasz komfort tylko żeby nie przedobrzyć, kiedyś w Golfie 3 tak zrobiłem i nie dość że nie fajnie to wyglądało to na zakrętach wyrzucało... a z tymi gumami może u Cb by przeszło, warto spróbować bo to mały koszt (20zł) u mnie od dostawczaka weszły

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.