Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

yaboo

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez yaboo

  1. jak położysz oparcie to podłoga jest na płasko, wiec nie ma sensu demontować siedziska... i przy okazji połamać kołki mocujące :gwizdanie:
  2. potwierdzam wielokrotnie odłączałem aku w swojej B6 po ponownym podłączeniu RNS-E nie wołało o PIN...
  3. w swojej B7 mam założone takie opony 245/40/18 nic nie obciera i jest stabilne a czy balon za duży oceńcie sami
  4. lotka nie ma dziur tylko kołki, w które wkręcasz śruby, kołki wchodzą w otwory w klapie jeśli jest pod s-line... kołki obcnamy i lotkę kleimy na taśme dwustronną lub klej do szyb, można też otwory wiercić jak w ori i taśma jak kto woli ... klapa od s-line na czerwono zaznaczone otwory pod kołki w lotce, szare to pozostałości po taśmie dwustronnej
  5. :> witaj na forum
  6. :> witaj na forum
  7. :> witaj na forum
  8. :> witaj na forum
  9. :> witaj na forum
  10. :> witaj na forum
  11. :> witaj na forum
  12. :> witaj na forum
  13. :> witaj na forum
  14. :> witaj na forum
  15. witaj na forum a gdzie jest tytułowa piękna ??? :gwizdanie:
  16. czarne relingi leżą i czekają, a chromy okleję czarnym matem, nie będę przekładał za dużo kombinacji a efekt taki sam ....
  17. Chciałbym pochwalić się swoją czarnulką.....audi mam już od jakiegoś czasu pora zaprezentować je użytkownikom i czytelnikom forum.... Audi A4 avant produkcja: 25.07.2006r silnik: 2.0 TDI BPW 140PS/ z DPF skrzynia: manulana 6 biegów napęd: quattro kolor: czarny LY9B * zawieszenie 1BV * alu 18" opony Pirelli 245/40 * bi-xenon * fotele sportowe skóra materiał ''speed'' * ciemny sufit s-line * listwy szczotkowane aluminium * lusterko wew. fotochromatyczne * czujnik deszczu * czujnik zmierzchu * DRL * coming/leaving home * trójramienna kierownica z multifunkcją * FIS * tempomat * radio Concert II mody w planach RNS-E, czarne relingi, listwy chrom w czarny mat, DPF out, virusek, tylne lampy LED od A6, DRL LED, założyć w końcu ramki klubowe które mam od roku :gwizdanie: ..... mody zrobione do tej pory... bi-xenony z czarnym środkiem postojówki LED ściema szybek osłony aku z B6
  18. przód będzie pasował , natomiast tył nie :gwizdanie:
  19. były podobne tematy.... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=172549.0;highlight=bpw
  20. rada na przyszłość nic na gębę, prawie każdy ma komórkę z aparatem wystarczyło zrobić kilka fotek.... i masz dowód, że zdarzenie miało miejsce i chłop sie nie wykręci, do tego zrobić zdjęcia prawka, dowodu rej, polisy :gwizdanie: a jeśli na oświadczenie to niech sie podpisuje sprawca własnoręcznie
  21. witaj na forum
  22. witaj na forum
  23. yaboo odpowiedział(a) na platinum temat w Audi A4 B6/B7
    http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_instrukcja_komputer_pokladowy_fis-t97699.0.html
  24. ja w swojej B7 mam jeden wentylator, są też z dwoma więc wszystko u Ciebie jest ok
  25. witaj na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.