Treść opublikowana przez yaboo
-
[ALL B6] Demontaż siedziska tylniej kanapy w avancie - BEZ STRAT, USZKODZEŃ ITD...
jak położysz oparcie to podłoga jest na płasko, wiec nie ma sensu demontować siedziska... i przy okazji połamać kołki mocujące :gwizdanie:
-
[ALL B6/B7] RNS-E - PIN
potwierdzam wielokrotnie odłączałem aku w swojej B6 po ponownym podłączeniu RNS-E nie wołało o PIN...
-
[ALL B6/B7] 245/40 na 18 cali proszę o poradę
w swojej B7 mam założone takie opony 245/40/18 nic nie obciera i jest stabilne a czy balon za duży oceńcie sami
-
Montaż ORI lotki S LINE avant
lotka nie ma dziur tylko kołki, w które wkręcasz śruby, kołki wchodzą w otwory w klapie jeśli jest pod s-line... kołki obcnamy i lotkę kleimy na taśme dwustronną lub klej do szyb, można też otwory wiercić jak w ori i taśma jak kto woli ... klapa od s-line na czerwono zaznaczone otwory pod kołki w lotce, szare to pozostałości po taśmie dwustronnej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:> witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum a gdzie jest tytułowa piękna ??? :gwizdanie:
-
[B7 BPW] czarna B7 quattro
czarne relingi leżą i czekają, a chromy okleję czarnym matem, nie będę przekładał za dużo kombinacji a efekt taki sam ....
-
[B7 BPW] czarna B7 quattro
Chciałbym pochwalić się swoją czarnulką.....audi mam już od jakiegoś czasu pora zaprezentować je użytkownikom i czytelnikom forum.... Audi A4 avant produkcja: 25.07.2006r silnik: 2.0 TDI BPW 140PS/ z DPF skrzynia: manulana 6 biegów napęd: quattro kolor: czarny LY9B * zawieszenie 1BV * alu 18" opony Pirelli 245/40 * bi-xenon * fotele sportowe skóra materiał ''speed'' * ciemny sufit s-line * listwy szczotkowane aluminium * lusterko wew. fotochromatyczne * czujnik deszczu * czujnik zmierzchu * DRL * coming/leaving home * trójramienna kierownica z multifunkcją * FIS * tempomat * radio Concert II mody w planach RNS-E, czarne relingi, listwy chrom w czarny mat, DPF out, virusek, tylne lampy LED od A6, DRL LED, założyć w końcu ramki klubowe które mam od roku :gwizdanie: ..... mody zrobione do tej pory... bi-xenony z czarnym środkiem postojówki LED ściema szybek osłony aku z B6
-
[B5 AEB] Czy gwint z A6 będzie pasował do A4?
przód będzie pasował , natomiast tył nie :gwizdanie:
-
[B7 BPW] Zwieksza się stan oleju
były podobne tematy.... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=172549.0;highlight=bpw
-
Problem z oswiadczeniem po kolizji
rada na przyszłość nic na gębę, prawie każdy ma komórkę z aparatem wystarczyło zrobić kilka fotek.... i masz dowód, że zdarzenie miało miejsce i chłop sie nie wykręci, do tego zrobić zdjęcia prawka, dowodu rej, polisy :gwizdanie: a jeśli na oświadczenie to niech sie podpisuje sprawca własnoręcznie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
[B7 BKE] Komputer
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_instrukcja_komputer_pokladowy_fis-t97699.0.html
-
[B7 2.0 tdi] Ile powinno być wentylatorów chłodnicy?
ja w swojej B7 mam jeden wentylator, są też z dwoma więc wszystko u Ciebie jest ok
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum