Treść opublikowana przez Maciek0502
-
B6 DIVISION
Secio84, z płynem? Natapane z P8
-
B6 DIVISION
Zależy od rodzaju przewodów. 200 do 300 zł Natapane z P8
-
B6 DIVISION
Mam B6 ;-) Zależy mi na czarnych wnętrzach lampy... Ewentualnie ma ktoś może zwykły ksenon na sprzedaż kompletny?
-
B6 DIVISION
Mam dwa pytania: jak się sprawdzają lampy z DEPO? Czy lepiej szukać Ori (docelowo ksenon ma być) Jak poprawić wygląd kokpitu- tunel środkowy mam porysowany... Co polecacie do regeneracji? Klapkę popiołki i obudowę lewarka będę robił w "piano" Natapane z P8
-
Wymiana oświetlenia zewnetrznego wewnetrznego na LED
dzięki
-
Wymiana oświetlenia zewnetrznego wewnetrznego na LED
Poda mi ktoś namiar na Tomnika? Przeszukałem forum i nie mogę znaleźć.....
-
1.9 tdi Kopci na biało, zero ubytków
robert449, sprawdź czy w dolocie jest dużo oleju. Zdejmij najlepiej rurę z filtra powietrza/ odmy/ turbiny- sprawdź czy masz dużo oleju w turbo, czy nie ma luzu na osi. Jeżeli tu będzie sucho i czysto to coś pod pokrywką się skończyło... Jak by nie było- dobry mechanik musi tam zajrzeć. Może się skończyć regeneracją turbiny (koszt ok. 1000 zł)- wtedy polecam mycie całego dolotu (rury, IC, czyszczenie EGR) oraz wypalenie/ wyczyszczenie kolektora spalinowego.
-
B6 DIVISION
Używał ktoś aplikacji VCDS Mobile? Natapane z P8
-
1.9 tdi Kopci na biało, zero ubytków
A powiedz mi, coś ty ostatnio zatankował?
-
B6 DIVISION
Dołączę się z prośbą o numer krążków i orientacyjny ich koszt.Natapane z P8
-
1.9 tdi Kopci na biało, zero ubytków
Ogólnikowe myśli o kolorze spalin: biały dym: albo mieszanka zbyt uboga w paliwo, albo woda w cylinder idzie. niebieski dym: olej jest spalany... Sprawdź szczelność przewodów oraz IC. Zrzuć dolną rurę od IC i zobacz ile tam jest oleju (zawsze będzie, tylko mało). Jeżeli będzie znaczna ilość oleju, sprawdź odmę i turbo- mogą się uszczelniacze kończyć Natapane z P8
-
B6 DIVISION
Tanio nie będzie... Natapane z P8
-
B6 DIVISION
Silnik skacze wzdłużnie. Sprawdź ten element osadzany w belce przedniej i posuchy skrzyni biegów. Natapane z P8
-
Nagły wzrost temperatury
Jak duże ciśnienie płynu było, to w/g mnie, nie wina korka... Natapane z P8
-
Nagły wzrost temperatury
Nie korek. Od powietrznej jest w zbiorniku płynu. W dół skierowany. Natapane z P8
-
Nagły wzrost temperatury
Może. Jeśli nie odpowietrza układu... Natapane z P8
-
Nagły wzrost temperatury
Wiele przyczyn, m.in.: uszczelka pod głowicą, uszkodzona głowica... W tym rejonie trzeba szukać... Na początek test na dwutlenek węgla w płynie chłodzącym Natapane z P8
-
Czy jest ktoś z Giżycka
To i ja się zgłoszę Natapane z P8
-
B6 DIVISION
Jeśli chodzi ci o blende gdzie są światła podświetlenia tablicy to tak jest to to samonaciepane z GT-I9195 Pajda jeśli szukasz z racji kamerki to będzie pasowaćA6 q5 q7 pasuje kamera i blenda Jeśli chodzi ci o blende gdzie są światła podświetlenia tablicy to tak jest to to samonaciepane z GT-I9195 No właśnie o kamerkę chodziA kamerka z a6 a Q7 jest różnica? naciepane z GT-I9195 Blenda od A8 też pasuje i jest o wiele tańsza, ja dawałem 120zł pod kamerke Tylko że w a8 masz jeszcze dziurę na zamek a ja w klapie nie mam zamka.A nie ma wersji bez zamka, tak jak w A4 czy A6?Natapane z P8
-
B6 DIVISION
Oczywiście, rozumiem ideę Dyvision'u i akceptuję ten stan. A może założyć temat równoległy do pomocy w sytuacjach alarmowych? Natapane z P8
-
B6 DIVISION
Trochę mnie zasmucacie. W tym temacie często można było błyskawicznie uzyskać pomoc... To istotne, gdy się stanie w polu... Ale modzenie też jest fajne, i sporo informacji znajduje się w tym temacie.
-
AWX. Dymi na czarno, a nie jedzie
Dzięki. Natapane z P8
-
B6 DIVISION
Pytanie, celem upewnienia. Zawieszenia różnią się długością/ twardością sprężyn i amorkami? Natapane z P8
-
AWX. Dymi na czarno, a nie jedzie
Nr części masz może? Natapane z P8
-
AWX. Dymi na czarno, a nie jedzie
Ale tu nikt nie ma wakuometra... Natapane z P8