Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek0502

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek0502

  1. Podepnę się pod pytanie kolegi wyżej. tapatak napisał z hjułałej p8
  2. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    FAJNE
  3. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wykręć czujnik na rurze nad pompą tandemową i go wymyj w środku typu penetrus;-) (to tak na szybko i najtaniej) tapatak napisał z hjułałej p8
  4. Ja sprawę rozwiązałem tak (zasilanie pod smyrfon który mam zamontowany po lewej stronie zegarów): -w schowku mam dodatkowy rozgałęziacz z gniazdkami zapalniczki podłączony pod bezpieczniki przy słupku A i puszczony nad kolumną kierownicy za radiem i do schowka (są dziury, nie trzeba wiercić). -tą samą drogą co kabel zasilający idzie kabel z zasilacza usb do skrzynki z bezpiecznikami a potem w górę i wcisnąłem go pomiędzy górę deski a obudowę słupka A. Jak potrzeba fot, to wrzucę później z kompa tapatak napisał z hjułałej p8
  5. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A może po szukaj w ASO. Auta z rozliczenia leasing'u bądź po wymianie na nowsze. Cena nie zawsze jest zabójcza, a historia pewniejsza- nawet jeśli przebieg jest spory, to jest prawdziwy ;-) tapatak napisał z hjułałej p8
  6. Dział jest :Jakie opony zimowe polecacie" a nie jak wypadają w testach.. Jeśli wejdziesz na inne strony z testami to wyniki są do góry nogami... Zależy kto i co i na jakim aucie testuje. Żadne testy w gazetach nie są miarodajne.... A z pytaniem o symetryczność i asymetryczność to odwaliłeś.... :facepalm:
  7. Seria opon WR ma model A i D. Model z literką D jest symetryczny a A asymetryczny.
  8. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zerknę jeszcze raz, ale wydawało mi się że nie było...
  9. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Do montażu ISOFIX'a muszę wiercić otwory. Czy od spodu trzeba dawać nakrętki czy juz są? tapatak napisał z hjułałej p8
  10. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Polecam volvo. A dla kogoś kto lubi zapier..... jest coś takiego jak Polestar ewentualnie tańsze R-Design
  11. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Frimuś, dzięki za przypomnienie. Szukam kompletnego zestawu do zamontowania systemu AIR BAG OFF. Tylko mam pytanie, gdzie zamontować kontrolkę, bo mam kubek i wizytownik... Znalazłem odpowiedź na pytanie bravo ja Można kupić gdzieś taką kontrolkę w podsufitkę, czy do wymiany cały moduł oświetlenia? I swoją droga... Audi wróciło do żywych- odrodzenie Bandyty: tapatak napisał z hjułałej p8
  12. Stara szkoła mówi żeby używać węższych opon na zimę niż na lato. Po mojemu jeżeli na lato używamy 225, to na zimę wrzuć 205 lub 215. W zimę stawiajmy na bezpieczeństwo. Węższa opona zapewnia nam większą siłę tarcia (masa auta rozkłada się mniejszej powierzchni)
  13. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ojtam, podobno uszy można doszyć ;-) tapatak napisał z hjułałej p8
  14. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak ktoś jest zainteresowany to na PW podam numer telefonu tapatak napisał z hjułałej p8
  15. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Również właśnie odebrałem lampki od Gwertego. Więc może ktoś potrzebuje lamp zwyklych soczewek? 200 za dwie z moją wysyłką: tapatak napisał z hjułałej p8
  16. Nie... Używałem tylko tych dwóch kompletów opon. Ich zaletą jest żywotność ;-) tapatak napisał z hjułałej p8
  17. Jaka jest długość avanta mierzona popielniczki w tunelu do końca bagażnika? tapatak napisał z hjułałej p8
  18. Mam nokiana wrd3 i jeździłem w poprzednim aucie na w.drive. yokohama cichsza i dobra w prowadzeniu po błocie. Nokian jest lepszy w jeździe po ubitym śniegu. Trochę głośniejszy ale fajny. tapatak napisał z hjułałej p8
  19. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    LUDU!!! Jest ktoś z Wrocławia? Potrzebował bym małej pomocy w odebraniu naklejek z MOTORPOL... Ich cena przesyłki przewyższa wartość naklejek...
  20. Maciek0502 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Fotkę mogę zrobić jutro- auto w lakierni stoi... A kwota.... 15 zł z KW?
  21. Maciek0502 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    A nie są takie same jak w zwykłej lampie? Jeśli tak, to ja mam całe reflektory, po kolizji- pęknięte szkło i mocowania, ale może ktoś chce coś potrenować na nich
  22. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ceny? orientuje się ktoś? A może ma ktoś blisko i mógłby podejść??? Ja mam 130 km do ASO AUDI... względnie 75km do SKODY (najbliżej)
  23. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Składam autko po dzwonie i potrzebuję dwóch naklejek: Informacyjnej na klapce wlewu paliwa do diesla (8E0 010 184H) Informacyjno ostrzegawczej na pas przedni, również diesel (4B0 010 157D) Ma ktoś może dojście do takowych?
  24. a zakodowałeś fakt podłączenia haka z instalacją?
  25. Węższa opona ma lepszą przyczepność ( siła nacisku na mniejszej powierzchni) tapatak napisał z hjułałej p8

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.