Treść opublikowana przez rafaal14
-
[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
Musisz kupic dokladke zapasową,ta może szybko zginąć przy tej wysokosci widać
-
[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
No i elegancko że fura smiga;) Mam słabość do niej;)
-
[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
Wypadanie zapłonu więc zacznij od cewek, u mnie w 2.0turbo w vectrze cewka była powodem,wymieniłem i spokój. Piękna ta audica;)
-
Czarny Avant ASN :)
Piękna maszyna:) Co tyle kasy pochłonęło?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Co do Opon to dla ośki bardzo dobrze kleją Continental contisportcontact 5,znajomy ma w ośce ponad 300-stu konnej i chwali, do tego Nokian z-line jeszcze A co do samochodu to brak słow pozazdroscic
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Napewno zostanie niezle podciagniety wiec bedzie godnym zastepca 2.7;) Wrzucaj foty nowej maszyny
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
duzo bym oddal za taki garaz Co zastapiło 2.7 bi?
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
No Twoja fura rozwalila system;) poprostu bajka, oby wszystko szlo po Twojej mysli czekam na efekt finalny z motorem:) Powodzonka:)
-
A4 B6 By Vixen
A w audi masz 5x112 o ile sie nie myle , pierscienie centrujace bd zakladal? Pozatym furka sliczna:)
-
[B5] NOWE ZDJĘCIA , Black&Red, Gleba, 18, skóra
smialo lec z nia na doł doda tylko uroku ;D Juz mega wyglada w porownaniu do stanu z 1 strony
-
Czarne Quattro 1.8 T 180 km AJL Wersja Sport
a co koloego lipa silnik czy jak nie dowiadywalem sie jeszcze narazie planuje cos powyzej 2 litrow i tak mylslem ze 3,0 bo co lepsze w b7 ?? Nie nie , zle mnie zrozumiales Napisalem ze zycze aby udalo CI sie kupic te 3 litry i byc szczesliwym posiadaczem a moze 2.0 fsi 200km quattro lepsze? Jak braknie mocy to podniesc mozna
-
1.8 t 163km
Pytanie nie w tym temacie. Zły tytuł. Lepiej to zmien bo bd upomnienie, jest masa tematow i odpowiedzi na Twoje pytanie wystarczy poszukac.
-
Czarne Quattro 1.8 T 180 km AJL Wersja Sport
No to zycze 3 litrow i Q;) powodzonka
-
Czarne Quattro 1.8 T 180 km AJL Wersja Sport
Na co przeskakujesz?
-
Czarne Quattro 1.8 T 180 km AJL Wersja Sport
No kolego piekna sztuka,takiej dokladnie wlasnie caly czas szukam ale znalesc nie moge Jakbys mogl to podeslij na priv gdzie kupiles i ile dales Powodzenia w modach i bezawaryjnosci
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
no no furka niezla tylko cos cisza w temacie A kogo ten kombiak z tylu?
-
[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
Niezla jest Polowalem na nia ale zwinoles z przed nosa ;D sprzedajesz?
-
[B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18
i bardzo dobrze ze Wan ni cnie jest ratuj fure bo dawala duzo blasku:) a jak to mowia "stłuczka czy kolizja jest matka tuuningu';) DASZ RADE ! ł
-
[B5 AJL] Audi A4 1.8T Quattro Avant
No gratuluje zakupu.Bo tez sie nad nia zastanawialem Przepływomierz byl do wymiany i cos ze sprzegłem o ile dobrze pamietam, zajmij sie nia i niech sluzy jak najdłuzej