Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafaal14

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafaal14

  1. Musisz kupic dokladke zapasową,ta może szybko zginąć przy tej wysokosci widać
  2. No i elegancko że fura smiga;) Mam słabość do niej;)
  3. Wypadanie zapłonu więc zacznij od cewek, u mnie w 2.0turbo w vectrze cewka była powodem,wymieniłem i spokój. Piękna ta audica;)
  4. Piękna maszyna:) Co tyle kasy pochłonęło?
  5. Co do Opon to dla ośki bardzo dobrze kleją Continental contisportcontact 5,znajomy ma w ośce ponad 300-stu konnej i chwali, do tego Nokian z-line jeszcze A co do samochodu to brak słow pozazdroscic
  6. Napewno zostanie niezle podciagniety wiec bedzie godnym zastepca 2.7;) Wrzucaj foty nowej maszyny
  7. duzo bym oddal za taki garaz Co zastapiło 2.7 bi?
  8. No Twoja fura rozwalila system;) poprostu bajka, oby wszystko szlo po Twojej mysli czekam na efekt finalny z motorem:) Powodzonka:)
  9. rafaal14 odpowiedział(a) na Vixen temat w Audi A4/S4 B6
    A w audi masz 5x112 o ile sie nie myle , pierscienie centrujace bd zakladal? Pozatym furka sliczna:)
  10. smialo lec z nia na doł doda tylko uroku ;D Juz mega wyglada w porownaniu do stanu z 1 strony
  11. a co koloego lipa silnik czy jak nie dowiadywalem sie jeszcze narazie planuje cos powyzej 2 litrow i tak mylslem ze 3,0 bo co lepsze w b7 ?? Nie nie , zle mnie zrozumiales Napisalem ze zycze aby udalo CI sie kupic te 3 litry i byc szczesliwym posiadaczem a moze 2.0 fsi 200km quattro lepsze? Jak braknie mocy to podniesc mozna
  12. rafaal14 odpowiedział(a) na karol 488 temat w Audi A4/S4 B6
    Pytanie nie w tym temacie. Zły tytuł. Lepiej to zmien bo bd upomnienie, jest masa tematow i odpowiedzi na Twoje pytanie wystarczy poszukac.
  13. No to zycze 3 litrow i Q;) powodzonka
  14. No kolego piekna sztuka,takiej dokladnie wlasnie caly czas szukam ale znalesc nie moge Jakbys mogl to podeslij na priv gdzie kupiles i ile dales Powodzenia w modach i bezawaryjnosci
  15. no no furka niezla tylko cos cisza w temacie A kogo ten kombiak z tylu?
  16. Niezla jest Polowalem na nia ale zwinoles z przed nosa ;D sprzedajesz?
  17. i bardzo dobrze ze Wan ni cnie jest ratuj fure bo dawala duzo blasku:) a jak to mowia "stłuczka czy kolizja jest matka tuuningu';) DASZ RADE ! ł
  18. No gratuluje zakupu.Bo tez sie nad nia zastanawialem Przepływomierz byl do wymiany i cos ze sprzegłem o ile dobrze pamietam, zajmij sie nia i niech sluzy jak najdłuzej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.