Treść opublikowana przez rafaal14
-
Avant 1.9tdi Q S-line|Kiera TTS|Heble przód-345,tył-330|Gwint Dts|Led c6|
Udało Ci się bo samochód chyba pedantycznie utrzymany i doinwestowany:) Duzo planów chyba nie masz;) Bezawaryjnej jazdy;)
-
Audi A4 B5 1.8TQ usa 340km/415nm
Piękna bestia:) Wrzuć jakieś filmy jak zapitala;) Ośka?
-
a4 b7 1.8T 163km
Może i skąpa ale prezentuje się bardzo przyzwoicie Powoli do przodu przynajmniej niee będzie się nudziło:)
-
[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
Czyli tak , można to odwrócić na plus co nieco:) Turbo do przerobienia na większe, kolektor do wymiany na większy Czyli tak , można to odwrócić na plus co nieco:) Turbo do przerobienia na większe, kolektor do wymiany na większy ;)powodzonka
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Widziałem już foto;) Bardzo fajny dźwięk v6:)
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Nagraj coś z zewnątrz bo fajnie slychac w środku;)
-
A4 B7 Avant 1.8T quattro S-LINE RS6 18 (strona 3)
W Polsce taka trafiłeś? Pięknie wygląda a i mody już nieźle;) Podrzuc na priv ile $ Cię wyszła;)
-
A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
Piękna mordka;) jakiejś dokładki brakuje tylko;) szukaj od cupry;) PS. Piękny egzemplarz naprawdę
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Panie a gdzie przegazuwa bo burczy jedwabiście;)
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Bestia!! ;D Gdzie Ty taka wylukałes? Pokazuj jak to gada i smiga;)
-
A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
Mówiłem że 18 wpadna
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
Czarne klasyka pakuj;)
-
a4 b6 1.8T avj by T0mek69
Pakiet zewnętrzny niezły:) laduj tu większe koło będzie siee świetnie prezentować Quattro? PS. Niezle kominy
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Rejka wali na glebę Zajebiaszcza;)
-
A4 B7 CCWA Brilliant Red Avant , ROTOR 19" STAGE PERUN 344KM/620 Nm ostatnia str.
Widziałem na necie, też mnie uwiodła ale niestety nie czas na zmianę jeszcze;) Pokazuj ją jak smiga bo jest już czym jechsc Graty zakupu super inwestycja;)
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Moja pomyłka No 2.0D na taką budę to rzeczywiście słabiutko,ale środek piękny i nieźle wyglądała;
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Piękna sztuka:) od kolekcjonera można powiedzieć Wrzuć jakiś filmik z zewnątrz jak smiga i że środka;)
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Nieźle dzialasz oby tak dalej super się zapowiada;) PS. Wcześniej miales bmw 5? Czemu przesiadka na b6?
-
[AVJ]1.8TQuattro+Car Audio+DP192Km+Recaro S4+Gwint AP+ ROtiform 19'9J GLEBA :)by*** PePe****
Piękna sztuka nieźle modzisz, smigasz do przodu aż milo;) dawaj foto na rękach i gwincie;) PS. Podrzuc na priv gdzie kupywales gwint:)
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Ok dzięki
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Siemanko , pytanie mam zależy na czasie Audi a4 b8 2.0tdi 120 koni 2008 rook,zacisk hamulcowy lewy przód kompletny jaką cena?
-
A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
Słuchaj meblusza 18 zalozysz wczesniej czy później, tym bardziej że jesteś na forum:D Sam mam i smigam:) Pięknie się czworeczka prezentuje a może wyglądać jeszczw lepiej;) Silnik , napęd coś pięknego;) Bezawaryjnosci i radości z jazdy:)
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Prawie najmocniejsza Vectra w Pl:D Nie jednego zaskoczy
-
S4 B6 Avant | 19" | H&R | MILLTEK | REVO |
Fura Twoja więc i Tb ma się podobac,więc kieruj sie swoim zdaniem Ale poszukaj też innych felg bo jest ich od groma a te dwa wzory trochu giną też ;)Do takiej s4 musi byc Łał! ;D
-
S4 B6 Avant | 19" | H&R | MILLTEK | REVO |
Te co są na drugim zdjęciu na tyle normalnie Baja:D Tylko oczywiście fura w dół