Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MRoger

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MRoger

  1. Witam, Mam taki oto problemik, raz na jakiś czas podczas jazdy silnik zaczyna nie równo pracować następnie zapala się kontrloka abs i auto nie przyspiesza, jak by na jednym garku nie pracował. Po wyłączeniu i włączeniu zapłonu problem ustepuje. Zvaguję go dzisiaj i zobacze jakie błędy. Może ktoś miał podobny problem ew. na co zwrócić uwagę.
  2. Bardzo dziękuję, ja niestety tego nie widzę/nie znam norm więc dzięki jeszcze raz za info. Tył był robiony bo dostał w koło - po wymianie belki i reszty z zawieszenia lewego tyłu. Ale że zamierzam nim jeszcze trochę pojeździć a naprawa z OC sprawcy to chciałem wiedzieć czy jest się czego czepiać Ogólnie auto bardzo dobrze zrobione i dogadać się można bez problemów więc ASO Zasady mogę z czystym sumieniem polecić.
  3. Siemka, Może jest ktoś ogarnięty jeśli chodzi o zbieżność - potrzebuję opinii na temat zbieżności w Passacie B5 3BG 2001 1.9 96 Kw <br /><br />
  4. http://www.sadistic.pl/piate-urodziny-play-vt108389.htm
  5. Dawno mnie nie było więc nadrobię zaległości hurtowo http://www.sadistic.pl/wrozbita-vt106593.htm http://comic.naver.com/webtoon/detail.nhn?titleId=350217&no=31&weekday=tu . . . . . http://www.youtube.com/watch?v=f81ywfdzftA&feature=player_embedded
  6. :good:
  7. Dlaczego to w strefie śmiechu? To znaczy tylko tyle że by fajnie jeździć nie trzeba miec BMW ani Q a tylko troche oleju w głowie i ośka wystarczy To taka wyrafinowana forma żartu, śmiejemy się z tych co się śmieją z tych co mają przednionapędowe diesle :kox:
  8. Raz na zawsze o przednionapędowych dieslach !
  9. http://www.milanos.pl/vid-58797-Spisek-zarowkowy---nieznana-historia.html ... na naszym podwórku mamy procesory zaprogramowane na liczbę użyć (Radia Concert) to samo procesory w zegarach (Jagger) a w nowszych wersjach wycierające się koła zębate, napędy pomp olejowych i jeszcze kilka innych takich niespodzianek
  10. dokładnie to jest taki dłuugi plastikowy kruciec i nie martw się przejdzie obok alternatora bez problemu. Montaż - najpierw termostat potem oring na końcu plastikowy kruciec
  11. weeee tam, będzie jeździł styczeń góra marzec .... potem na wahe nie będzie
  12. Gdzie jest termostat w awx-sie ? Jak by ktoś szukał to po lewej stronie bloku pod długim plastikowym króćcem /
  13. No proszę czyli może to zależy od wersji VAG'a, a gdzie to można sprawdzić w polskim VAG'u ?
  14. mam to samo Lepsza jest wersja export
  15. Jak sprawdzić czy licznik w aucie to JEAGER czy VDO bez jego demontarzu, czy da się to stwierdzić za pomocą VAG'a ??
  16. ooo a tu wspaniały przykład tunningu łopaty Tak się pracuje w rosji (Russian workers)
  17. łłłoooszz qqqrwa :polew:
  18. we dwoje ... mówisz i masz Shii - The Wii for Women
  19. oj leniuszek ... jest tego od cholery na forum ... np: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=99979.0;highlight=przepustnica+czyszczenie
  20. A grałeś w ogóle w BF3, bo ja też widziałem obie te gry i BF3 miażdży MW3 w zasadzie pod każdym względem .. nie mówiąc już o multi to wygląd grywalność ... lot myśliwcem robi wrażenie
  21. oooo qr** ...BF3 wymiata ... normalnie kopara opada ...
  22. Skoro już się pojawił Łona ... a jest zaje...sty
  23. полная перегрузка на гонках
  24. nie obrażaj go przecież napisał ze jest mściwą k.urwą, a nie jakimś tam złamasem :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.