Treść opublikowana przez MRoger
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
eeee tam opowiadasz ... :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema Najbardziej energetyczny i tak jest snooker
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
ale OT panowie ten wątek jest i tak już przydługi .. a wystarczy poczytać ... jest z 50 wątków na ten temat. właśnie jak byś wyregulował to by się domykały, albo zawór kiepski lub tez podciśnienie za małe.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja bym jeszcze poczekał dopóki z tymi reaktorami się nie uspokoi ... wtedy pewnie powoli zacznie rosnąć. patrząc na to co się dzieje na giełdzie to z walutami będzie tylko gorzej ..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a widzieliście kursy walut
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Jeśli już to nie zamykały się i jeśli sztanga jest wyregulowana poza zakresem pracy to łopatki mogą się nie w pełni zamykać lub otwierać. Ktoś jeszcze próbował regulować sztangę .. bo mi to pomogło, ale nie widzę żeby ktoś potwierdził lub obalił moją teorię z regulacją sztangi. Tym bardziej że operacja jest darmowa ... widocznie lepiej wydawać kasę na zawory które już wiele osób wymieniało i nic to nie dało.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ja tak po 3 brązach to biorę już coś na zatrzymanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To Ty TOM77 szyby też ogarniasz ... deal
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
A d*pa Cię od tych brązów nie boli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Możliwe .. bo ja szukam do paska .. tak czy inaczej dziś dzwoniłem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w Jaan za tą samą szybę chcieli 6 stów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gdzie to jest i ile za wymianę ? _________________________________________________ Tak sobie w lato wypolerowałem wydechy, że po tej zimie mi cholera zardzewiały :polew: Zdarłem całą warstwę ochronną Wczoraj umyłem, auto - myślałem, że to jakieś gówno się poprzyklejało - ale nie - czysta Rdza :kox: Muszę kupić nowe równo 400 zł robią na miejscu zdaje się
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Aktualne ... thx .. jeszcze parę groszy taniej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ok to wrzucam ... karwa ponad 4 stówki najtaniej znalazłem z montażem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A pilkington daje radę ... czy lepiej brać coś innego ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemanko Gdzie w Warszawie wymienić szybę przednią, żeby nie zdarli za bardzo ...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co wy wiecie o fajnych prezentach http://www.wyjatkowyprezent.pl/lot-samolotem-migiem-29-fulcrum
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemanko Pali kogut skręta. Podchodzi kurczaczek: - Kogut, cio maś? - Maryche palę... - Daj pociagnać. - Masz, tylko uwazaj, bo to mocny sprzęt jest. - OK! [wssfffffsffff...] - zaciagnał sie mały. - No i jak kurczak, czujesz coś? - Nic nie ciuje. - No to masz jeszcze jednego. - OK! [wssfffffsffff...] - zaciagnął sie mały po raz drugi. - No i jak kurczak,czujesz coś? - Nić nie ciuje. - No co jest - mysli kogut - a, kurde - zrobię mu super skręta! - Zawinął kogut prawie cały sprzęt jaki miał w gazetę i dał kurczakowi. - [wssfffffsffff...] - No i jak kurczak, teraz czujesz coś? - Nić nie ciuje. - No zesz k***a, jak to nic nie czujesz?! - Nić nie ciuje, nie ciuje dziubka, nie ciuje śksidełek, nie ciuje nóziek...
-
Strefa Śmiechu
noszz popłakałem się ze śmiechu żeby nie było że spam
-
Cofnięte prawe przednie koło w A4 B5
Przeczytałeś post bezpośrednio nad Twoim w zasadzie wystarczyło by pierwsze zdanie z cytatu ....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kto nie lubi walentynek http://www.wykop.pl/link/630253/jak-najlepiej-nalezy-budzic-mezczyzne/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciekawe czy to za to "uderzenie drzwiami" czy za parkowanie prywatnych aut na zakazie ... szacunek dla chłopaka ... robi dobrą robotę. Dla wszystkich co nie wiedzą o co chodzi polecam: http://www.emil-tv.pl/
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Ponoć pomaga podciągnięcie sztangi (ale na tyle żeby N75 się wyrabiał, i łopatki się kładły w pełni), ja przez przypadek totalnie rozregulowałem sobie sztangę podczas czyszczenia turbiny i potem ustawiałem ją obserwując dynamiczne 011 - tak aby turbo nie przeładowywało (zamknięte łopatki) i pracę N75 tak żeby nie pracował na 100% tylko gdzieś w granicach rozsądku powiedzmy 60-70% wydajności. Musze przyznać że u mnie od tamtej pory nie słyszałem już tego dźwięku (szumu,huku,szurania) przy schodzeniu z obrotów. Oby to było rozwiązanie tej odwiecznej kwestii. Dla tych co nie widzieli sztangi - na sztandze jest takie okrągłe pokrętło ... można nim podciągać/opuszczać sztangę poprzez kręcenie. Trzeba trochę pokręcić (ciężkie dojście) po czym się przejechać i zrobić logi zobaczyć czy turbo nie przeładowuje i czy zawór N75 pracuje poprawnie. Ja to robiłem za pomocą łamanych szczypc/kombinerek.
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Jedyne sensowne rozwiązanie które słyszałem wiąże się z gruszką turbiny ... rozmawiałem z fachowcami i twierdzili że to wina wyrobionego gniazda gruszki i że ponoć stąd się bierze ten dziwny dźwięk. Potwierdzało by tą teorię to że niektórym po czyszczeniu turbiny się polepszyło.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nowe prawo ekonomi .. "Kup drożej żeby sprzedać jeszcze drożej" :polew: