Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MRoger

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MRoger

  1. eeee tam opowiadasz ... :gwizdanie:
  2. Siema Najbardziej energetyczny i tak jest snooker
  3. MRoger odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    ale OT panowie ten wątek jest i tak już przydługi .. a wystarczy poczytać ... jest z 50 wątków na ten temat. właśnie jak byś wyregulował to by się domykały, albo zawór kiepski lub tez podciśnienie za małe.
  4. ja bym jeszcze poczekał dopóki z tymi reaktorami się nie uspokoi ... wtedy pewnie powoli zacznie rosnąć. patrząc na to co się dzieje na giełdzie to z walutami będzie tylko gorzej ..
  5. a widzieliście kursy walut
  6. MRoger odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    Jeśli już to nie zamykały się i jeśli sztanga jest wyregulowana poza zakresem pracy to łopatki mogą się nie w pełni zamykać lub otwierać. Ktoś jeszcze próbował regulować sztangę .. bo mi to pomogło, ale nie widzę żeby ktoś potwierdził lub obalił moją teorię z regulacją sztangi. Tym bardziej że operacja jest darmowa ... widocznie lepiej wydawać kasę na zawory które już wiele osób wymieniało i nic to nie dało.
  7. ja tak po 3 brązach to biorę już coś na zatrzymanie
  8. To Ty TOM77 szyby też ogarniasz ... deal
  9. A d*pa Cię od tych brązów nie boli
  10. Możliwe .. bo ja szukam do paska .. tak czy inaczej dziś dzwoniłem
  11. w Jaan za tą samą szybę chcieli 6 stów
  12. Gdzie to jest i ile za wymianę ? _________________________________________________ Tak sobie w lato wypolerowałem wydechy, że po tej zimie mi cholera zardzewiały :polew: Zdarłem całą warstwę ochronną Wczoraj umyłem, auto - myślałem, że to jakieś gówno się poprzyklejało - ale nie - czysta Rdza :kox: Muszę kupić nowe równo 400 zł robią na miejscu zdaje się
  13. Aktualne ... thx .. jeszcze parę groszy taniej
  14. ok to wrzucam ... karwa ponad 4 stówki najtaniej znalazłem z montażem
  15. A pilkington daje radę ... czy lepiej brać coś innego ??
  16. Siemanko Gdzie w Warszawie wymienić szybę przednią, żeby nie zdarli za bardzo ...
  17. Co wy wiecie o fajnych prezentach http://www.wyjatkowyprezent.pl/lot-samolotem-migiem-29-fulcrum
  18. Siemanko Pali kogut skręta. Podchodzi kurczaczek: - Kogut, cio maś? - Maryche palę... - Daj pociagnać. - Masz, tylko uwazaj, bo to mocny sprzęt jest. - OK! [wssfffffsffff...] - zaciagnał sie mały. - No i jak kurczak, czujesz coś? - Nic nie ciuje. - No to masz jeszcze jednego. - OK! [wssfffffsffff...] - zaciagnął sie mały po raz drugi. - No i jak kurczak,czujesz coś? - Nić nie ciuje. - No co jest - mysli kogut - a, kurde - zrobię mu super skręta! - Zawinął kogut prawie cały sprzęt jaki miał w gazetę i dał kurczakowi. - [wssfffffsffff...] - No i jak kurczak, teraz czujesz coś? - Nić nie ciuje. - No zesz k***a, jak to nic nie czujesz?! - Nić nie ciuje, nie ciuje dziubka, nie ciuje śksidełek, nie ciuje nóziek...
  19. noszz popłakałem się ze śmiechu żeby nie było że spam
  20. Przeczytałeś post bezpośrednio nad Twoim w zasadzie wystarczyło by pierwsze zdanie z cytatu ....
  21. kto nie lubi walentynek http://www.wykop.pl/link/630253/jak-najlepiej-nalezy-budzic-mezczyzne/
  22. Ciekawe czy to za to "uderzenie drzwiami" czy za parkowanie prywatnych aut na zakazie ... szacunek dla chłopaka ... robi dobrą robotę. Dla wszystkich co nie wiedzą o co chodzi polecam: http://www.emil-tv.pl/
  23. MRoger odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    Ponoć pomaga podciągnięcie sztangi (ale na tyle żeby N75 się wyrabiał, i łopatki się kładły w pełni), ja przez przypadek totalnie rozregulowałem sobie sztangę podczas czyszczenia turbiny i potem ustawiałem ją obserwując dynamiczne 011 - tak aby turbo nie przeładowywało (zamknięte łopatki) i pracę N75 tak żeby nie pracował na 100% tylko gdzieś w granicach rozsądku powiedzmy 60-70% wydajności. Musze przyznać że u mnie od tamtej pory nie słyszałem już tego dźwięku (szumu,huku,szurania) przy schodzeniu z obrotów. Oby to było rozwiązanie tej odwiecznej kwestii. Dla tych co nie widzieli sztangi - na sztandze jest takie okrągłe pokrętło ... można nim podciągać/opuszczać sztangę poprzez kręcenie. Trzeba trochę pokręcić (ciężkie dojście) po czym się przejechać i zrobić logi zobaczyć czy turbo nie przeładowuje i czy zawór N75 pracuje poprawnie. Ja to robiłem za pomocą łamanych szczypc/kombinerek.
  24. MRoger odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    Jedyne sensowne rozwiązanie które słyszałem wiąże się z gruszką turbiny ... rozmawiałem z fachowcami i twierdzili że to wina wyrobionego gniazda gruszki i że ponoć stąd się bierze ten dziwny dźwięk. Potwierdzało by tą teorię to że niektórym po czyszczeniu turbiny się polepszyło.
  25. Nowe prawo ekonomi .. "Kup drożej żeby sprzedać jeszcze drożej" :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.