Treść opublikowana przez MRoger
-
[ALL B7] Turbo późno wstaje
Może egr został zaślepiony ... np kulka z łożyska w przewodzie podciśnienia
-
[ALL B7] Turbo późno wstaje
Najlepiej badać przy turbince logując grupę 011BS wtedy widać jak ciągnie turbinkę, podobnie z EGR grupa 003BS
-
[B6 AWX] Jak najlepiej "przegonić" Turbinę?
wystarczy wrzucić do szukajki "notlauf" a najlepiej na początku wejść do FAQ.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cały bok szpachlowany ... i niestety w środku evo wygląda jak traktor przyciski na konsoli zalatują lanosem albo matizem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ponoć otwiera się z prędkością 300km/h
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale qrewstwo
-
Nie wchodzi na obroty
Jak w tytule, instalacja Lovato na tzw. śrubę czyli zdaje się pierwszej generacji, ale nie jestem w tym biegły. Wolne obroty trzyma bez problemu delikatnie wciskając gaz wchodzi na obroty ale jak mocniej przycisnąć gaz dławi się i przygasa. Nie znam się na instalacjach gazowych więc proszę o pomoc.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A jaśniej, kitu bym koledze na forum nie wciskał. Mamy kilka t4 i się żadna skrzynia nie posypała. No to ładnie Chodź darłem z nim koty jakoś tak dziwnie bez niego tu Nie wiem jak w t4 ale te modele są słynne z padających skrzyń i dupnych francuskich diesli .. znajomemu w zeszłym roku skrzynia się sypnęła ... więc to jednak nie mit...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fajne...ale Volvo ciekawe która z kolei skrzynia już tam siedzi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No pewnie to i ja wpadnę nie wpadaj, jeden wpadł i go ni ma :gwizdanie: jebiemieto ja już wpadłem 2 razy i nadal jestem a w ogóle to przenieśmy spoty na stałe na Torwar ...... tam ciężej kogoś uciszyć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No pewnie to i ja wpadnę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
trzymam kciuki za pomyślny obrót sprawy tak czy inaczej ... w takich sytuacjach najgorsze to te wszystkie formalności i jebanie się ze wszystkim po kolei bez auta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przeca silnik jest po maską mister spiner jeśli rozrząd nie dostał to teoretycznie powinno być ok ale i tak lepiej sprawdzić wcześniej .. najpierw jebnięcie z tyłu potem stop z przodu może mu się nagar wysypał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pytanie czy po dzwonku nadal silnik jest w stanie idealnym, turbinę trupa na podmiankę na pewno znajdziesz na forum, fmica wyciągniesz. Pytanie ile Ci odlicza za wraka .. wtedy można myśleć czy wytargać silnik i pchnąć resztę, ale wcześniej sprawdź czy nadal ma taką ochotę jak wcześniej ... o ile jest taka opcja. Ale wywalisz na to na bank znacznie więcej niż ew zainwestujesz w drugie dobrze kupione (sprawdzone) auto.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o f.u.c.k ... współczuję .... w takim razie strażacka ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
już sobie ją dopieściłeś co .... to wszystko przez tą obszytą kiere czyja wina ??
-
[B6 AVF] Turbo swiszczy, normalne ?
Słyszałem różne turbiny .. jedne świszczały inne gwizdały Jak dobrze ładuje i nie puszcza oleju to znajdź sobie inny problem
-
[B5 AJM] Rurka odmy do AJM
Wystarczy kawałek gumowego węża odpornego na olej o przekroju wewnętrznym 22 o ile dobrze pamiętam. Weź odmę i idź do gumiarza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja to bym się spodziewał raczej prędzej coś z przedziału art. 197-199 lub 202 i 203 :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hmm no tak utarczki z Brynią były ciekawsze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
daj spokój huggy .... nikt tu się nie spina .... to tak jak z tymi spotami na torwarze ... jak ktoś jest nie ogarnięty nie czyta nagłówków i nie zadaje sobie trudu przeczytania kilku postów .... daje się zrobić w balona i tyle.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja się zastanawiałem jak przejeżdżałem ostatnio we wtorek na torwarze kto tam stoi o 23 przy a4-ce ... pewnie ktoś czekał na spota
-
[ALL B7] Turbo późno wstaje
Może coś ze sztangą/gruszką.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
eee tam opowiadacie .. ja w Radomiu gaz zakładałem 8 lat temu i jeszcze działa :>
-
Co się stanie gdy się w terminie nie zapłaci mandatu?
Jasne .. a potem idziesz do banku po kredyt i ZONK