Treść opublikowana przez MRoger
-
[B5 AJM] Trzęsie budą i lewarkiem skrzyni biegów na bigu jałowym
thx pete007 napisałem do gościa kupię wymienię dam znać
-
[B5 AJM] Trzęsie budą i lewarkiem skrzyni biegów na bigu jałowym
Mam dokładnie identycznie to samo, poduszki zdają się być ok, korekcje podobne jak u kolegi, w zimę było ok teraz telepie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Eloł
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Znacie kogoś zaufanego kto może mi zrobić diagnostykę BMW w Wawie.
-
[B5 AJM] Jaka pompa tandem/vacum
Ponawiam prośbę
-
[B5 AJM] Jaka pompa tandem/vacum
Tak wiem, ale chcę kupić zestaw naprawczy/uszczelek bo cieknie i nie wiem do której pompy mam kupić. Chodzi mi o to: http://www.allegro.pl/item1041708355_zestaw_naprawczy_pompy_paliwa_vacum_vw_audi_19tdi.html uszczelki są wszystkie łącznie z tą pod dekielek ale Pani powiedziała że do LUK'a i Boscha są trochę inne.
-
[B5 AJM] Jaka pompa tandem/vacum
WAUZZZ8DZYA210174
-
[B5 AJM] Jaka pompa tandem/vacum
Wiem że w naszych bepiuntkach były montowane luk i bosch. Czy ktoś może wie jakie były montowane w moim roczniku. Ew jak to mógłbym sprawdzić.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
2 koła to by było bez upalania esy :kox:
-
Spotkania na drodze
W zeszły weekend jechałem z kolegą z konstancina do wilanowa WPI .. mrygałem ale kolega ramki zamontował ale kolegów nie widzi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wszystko da się zrobić .... przyjdzie kit i będzie git
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dokładnie ... motor w Esie zostaw w spokoju i inwestuj w plastiki, diody i blachę ryflowaną
-
[B5 AJM] Szarpie i obroty falują
W takim razie do sprawdzenia hamulce, klocki i pierścień od ABS'u ASR'u na przegubie i czujniki abs które są wciskane w jarzmo.
-
[B5 AJM] Szarpie i obroty falują
Z EGRem na pewno nie, ale ze sprzęgłem jak najbardziej. A sprzęgło jak bierze i czy przy ruszaniu nie szarpie ?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Kolejny fajny darmowy fps http://ava.ijji.com/index.nhn
-
[B6 AWX] Wyciek oleju spod głowicy?
Lepsze jest to że przy zapchanej odmie wywala uszczelkę pod głowicą :wallbash: Jak sie nie ma o czymś pojęcia to już lepiej się nie wypowiadać Jedź kolego lepiej do jakiegoś fachowca na diagnozę uszczelki vel głowicy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemka
-
[INNE] Z czego ten wyciek?
Nie wiem jaki masz silnik bo nie masz uzupełnionego profilu jak na diesla z przebiegiem to norma, dla benzyny to raczej trochę dużo jeśli nie ma innych wycieków. To nie jest duży wyciek, ale olej jest ładny i czysty w silniku a nie na zewnątrz a napisałeś że AHU - nie zauważyłem.
- SPOTY RADOMSKIE
-
[INNE] Z czego ten wyciek?
wyciek oleju z kolektora wydechowego ? A może to z pod głowicy cieknie
-
[B5 AJM] Pedał sprzęgła został w połowie położenia
Niestety u mnie jak widzisz to cały czas cieknie. 2-3 stówy zdaje się ten przewód plus płyn, wymiana, odpowietrzenie. Pytanie czy Ci cieknie z wysprzęglika-ten plastikowy duży element, czy z tej nakrętki jak u mnie.
-
Strefa Śmiechu
:polew: http://demotywatory.pl/1494869/Nowy-whiskas
-
SPOTY RADOMSKIE
korzeń .... normalnie zaczynam zbierać ... padłem.
-
[B6 AVB] Ubywający płyn chłodniczy
Zróbcie test na co2 inaczej szukacie dziury w d*pie, chyba że wolicie zamiast porządnie zdiagnozować auto wymienić pół samochodu włącznie z silnikiem.
-
[ALL B5] Temperatura silnika: termostat i czujnik - krótko i treściwie
Do problemu nr 2 dodałbym jeszcze padniętą pompę wody lub wydmuchaną uszczelkę pod głowicą w obu przypadkach możemy dodatkowo mieć gotowanie się płynu chłodniczego.