Treść opublikowana przez MRoger
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kiedyś tak wjechałem z przyczepą do garażu .. w dokumentach było że przyczepa ma 2m ale miała 2,5 kolega z tyłu nie zapiął pasów i mało co nie zrobił mi szybra głową ... dobrze że trafił na profil
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mam wrażenie że ktoś robi tu-polew
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ee nie rozj...bał wiaduktu .... lipa. Do poprawki
-
[ALL B5] Rdzawe zacieki przy dolnych listwach drzwi
Mnie też jakiś czas temu odpadła. Najczęściej rdzewieje ta szyna która jest wewnątrz listwy. Najlepszy patent to zdjąć listwę usunąć wewnętrzną szynę za pomocą druciaka na wiertarce a potem wkleić listwą na klej do szyb/akwariów z tuby - wypełniając miejsce po szynie. Oczywiście wcześniej wszystko wyczyścić i odtłuścić benzyną ekstrakcyjną. Klej jest na bazie silikonu, bardzo dobrze się trzyma. Pozostałości kleju można bez problemu usunąć z lakieru. U mnie to działa listwa się trzyma i wygląda jak fabrycznie zamontowana.
-
[B5 AJM] Podciśnienie, dziura w dolocie czy turbina - rozwiązanie
Mój mimo nieszczelności wcale tak widocznie nie kopcił ... ostatecznie pozostaje jeszcze turbina. Zrób pełne logi i wrzuć do działu diagnostyka vag.
-
[ALL B5] Zmiana silnika 1.9 Tdi na 2.5 Tdi V6
Ja mogę od siebie dodać że 2,5 na zachodzie jak i na wschodzie stoi multum, można wybrać nawet kolor .. nikt tego nie kupuje, za to traktory 1.9 idą jak woda. O przekładkach tego typu nawet nie wspomnę. Jak chcesz z tym autem spędzić resztę życia to to jest najlepszy sposób.
-
[B5 AJM] Podciśnienie, dziura w dolocie czy turbina - rozwiązanie
Ja bym stawiał na dziurę w dolocie lub nieszczelny egr tak jak u mnie. Sprawdzałeś wszystkie węże, cybanty od dolotu, szukałeś wycieków oleju z tych węży lub z egr. Może czegoś nie dokręciłeś. Ja miałem dokładnie tak samo i była to kwestia nieszczelnego układu dolotowego. Na jedynce jak cie mogę, dwójka czasem dobrze a na trójce i wyżej padaka, w okolicach 3 tyś przy odpowiednim naciskaniu gazu moc wracała.
-
[B5 AFN] Silnik traci moc i gaśnie
to pewnie już czytałeś: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_zgasl_nie_zapla_kreci_tak_jak_by_brak_ropy_rozwiazane-t129540.0.html
-
SPOTY RADOMSKIE
No dasz jakieś foty tej e trzydziechy czy nie?? Skąd ten gostek od części? Dam na pewno jak już pomaluję i poskładam ... nie wiem dokładnie skąd ale wiem że z Radomia. Mnie części podwoził do Warszawy. Dużo ciągnie anglików itp na części.
-
SPOTY RADOMSKIE
888401361 kolega z Radomia brałem od niego sporo dupereli do E30
-
[B5 AFN] Silnik traci moc i gaśnie
Nie gasi tylko pomaga 1.9 PD np AJM AWX ... to z resztą jest mankament tych jednostek.
-
[B5 AFN] Silnik traci moc i gaśnie
Możliwe jeśli np układ paliwowy się zapowietrza, wtedy silnik telepie i może zgasnąć ...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ursus - ul. Regulska ale tyko za ustawienie zbieżności, może za 120 jest z badaniem płyty podłogowej.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew:ja płaciłem w wawie 60 zyli
-
SPOTY RADOMSKIE
Fajna czarnulka moja już stoi zrobiona w podkładzie i czeka na lakier .... moja będzie alpineweiB II
-
[B5 AJM] Podciśnienie, dziura w dolocie czy turbina - rozwiązanie
Z podciśnieniem to po prostu wymieniłem wszystkie wężyki od vacu - wystarczy 2 metry przewodu ciśnieniowego. Największy problem stanowi wymiana przewodu który idzie do akumulatora vac. ale można wyciągnąć cały akumulator - mieści się obok turbiny w AJM+AWX .. u Ciebie może być ciężej bo chłodniczka pewnie będzie przeszkadzać. Poza tym odłączyłem od obiegu w ogóle N239 który zamieniełem z N75 - w ten sposób wykluczyłem uszkodzony zawór N75. Potem pozostała dziura w dolocie - to niestety jest najtrudniej zlokalizować ale zawsze w miejscu gdzie puszcza, bedzie wyciek oleju ... u mnie waliło tylko z dziury w EGR. po jego wymianie, a obecnie zaślepieniu i uszczelnieniu ciągnie jak głupi
-
[B5 AFN] Problem z czujnikiem poziomu oleju
No właśnie ja miałem ten sam problem, kable sprawdziłem. Na Vagu brak błędów. Od tamtej pory kontroluję na bieżąco. Ale może ktoś wie jaka jest tolerancja czujnika - kiedy powinien coś pokazać. Ja mam 1/2 Fis
-
BARDZO NISKA WYCENA SZKODY WLASNEJ Z AC (HDI) :((((
Właśnie Ci to napisałem, możesz zlecić to ASO i będziesz miał nowe drzwi, wymianę itp na podstawie kosztorysu z ASO. Podejrzewam że nie będzie żadnego problemu. Jeśli chcesz wyciągnąć od nich kasę i zrobić "u Henia" to możesz sobie darować. Miałem podobną sytuację i na podstawie faktur i kosztorysu z ASO zapłacą za całą naprawę. Ale gotóweczki nie zobaczysz
-
BARDZO NISKA WYCENA SZKODY WLASNEJ Z AC (HDI) :((((
Zdaje się że w wypadku ac to najlepiej oddać do ASO bezgotówkowo i rozliczyć ich z faktur za rzeczywiste koszty naprawy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Najlepszego
-
[B5 AJM] Pedał sprzęgła został w połowie położenia
Najlepiej zaobserwować go z kanału, znajduje się po stronie kierowcy między beką a grodzią. W AJM jest tam taka felerna aluminiowa nakrętka która pęka. Niestety dostępna jest z całym przewodem w ASO. Zaznaczona na schemacie i widoczna na zdjęciu poniżej. tutaj widać jak przewód hamulcowy łączy się z wysprzęglikiem i pęknięty wzdłuż element aluminiowy.
-
[B5 1Z] Głośno chodzi rolka?
Olej silnikowy bardzo źle wpływa na paski... rozpuszcza lepiej to dokładnie sprawdzić.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tam bym jeszcze trochę poopłakiwał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to jest gorsza tragedia niż ta z 10.4.2010 To teraz dla odmiany w związku z żałobą zamykamy wszystkie fora techniczne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.sadistic.pl/niewolnicy-babilonu-vt35494.htm