Treść opublikowana przez MRoger
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie wiecie czy da się koło 16 przejechać Marynarską ?? znaczy czy wiadukt nad żwirami też zamkną .? .... tak wiem że tam będą qrewskie korki !!!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No no allegro nie ma żadnej.. Sam szukam grilla bo z za 500zł z ASO to mi się nie podoba tak bardzo W OBI znajdziesz za 200, 250 zł w promocji ... teraz sezon więc ceny konkretne
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
rozszczelnił Ci się dolot, pewnie pękła guma albo zsunęła się ... układ dolotowy do przejrzenia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to rzeczywiście potrzeba magika .. ja niestety nie znam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak włącza się na klimatroniku to coś z klimatronikiem\elektryką jak niezależnie to coś ze sprzęgłem.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
cholera ... coś nie tak ... zgadzam się z moskalem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co chcesz ... ponoć ma być promocja - do każdego Opla spawarka gratis
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Co to za paździerze w pierwszym poście ... dobrze że ankieta została widać że PC rules
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale pingi za to jakieś marne ... do FPS to lipa :gwizdanie: Lepiej i wysyłać i odbierać
-
[ALL] Dobry ściągacz do łożyska - potrzbny na szybko
Dokładnie tak zrobiłem nasadka bodajże na 46 młotek 10 kg i idzie jak w masło włożenie drugiego łożyska to już bez problemów na poślizgu młoteczkiem gumowym i przez deskę.
-
[ALL] Dobry ściągacz do łożyska - potrzbny na szybko
To że na prasie można to ja wiem ... bez prasy też się da wyjąć bez problemu o ile się ma po ręką młotek 10 kg Zdecydowanie chyba żaden ściągacz by nie dał rady
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemka panowie .. może ktoś mógłby użyczyć ściągacza do łożysk - wewnętrzny. ew może możecie coś polecić
-
[ALL] Dobry ściągacz do łożyska - potrzbny na szybko
Potrzebuje jakiś w miarę mocny w rozsądnej cenie ściągacz do łożyska, zapiekło się łożysko koła. Może ktoś mógłby coś polecić. Łożysko osadzone w zwrotnicy potrzebny ściągacz wewnętrzny.
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Można zakładając OCT (oil catch tank) lub separator mgły olejowej jak kto woli, ale zdania na ten temat są podzielone, z jednej strony mamy czystszy dolot (zupełnie czysty bez egr'u) ale z drugiej strony zapchanie lub zamarźnięcie tego ustrojstwa może mieć fatalne skutki dla uszczelnień silnika.
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
To rzeczywiście nie do końca pasuje .. są dwie możliwości z tego co wiem aby nowy olej dostał się na łopatki, pierwszy to odma którą olej idzie do komory spalania a potem na łopatki, druga to uszczelniacze na turbinie. Było co najmniej kilka takich przypadków więc raczej trudno mówić o zbiegu okoliczności
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Tak na logikę jedyna słuszna droga to gruszka i kierownice i ich sterowanie. Dlatego u niektórych pomaga wymiana tego u innych czego innego. Jak jest problem ze sterowaniem po stronie podciśnienia to wymiana turbiny nic nie daje. To jedyna moim zdaniem diagnoza która uwzględnia różnorodność metod likwidacji, bądź nie tego problemu. Oprócz tego że u mnie już dźwięk od ok roku się nie pojawił, zdjęcie podciśnienia z gruszki likwiduje dźwięk w zasadzie u wszystkich więc moim zdaniem tu jest pies pogrzebany. Odłączenie podciśnienia od gruszki powoduje otwarcie łopatek na maxa i wtedy problem nie występuje, gdy jednak zaczynają się przymykać (gruszka podciąga sztangę zamykając lub nie w pełni zamykając łopatki) pojawia się dźwięk.
-
[B6 AWX] Pedał hamulca zostaje w podłodze i nie odpuszcza!!!
Niczego nie trzeba odpowietrzać przy wymianie serwa, wystarczy trzymać przewody tak aby nie wylał się płyn i nie zapowietrzyła się pompa ABS ... z resztą wszystko jest opisane w moim poście link w tym temacie na poprzedniej stronie. Cieszę się że mogłem pomóc, od początku obstawiałem serwo i pompę hamulcową.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemka http://kiep.pl/1971/topless-running
-
Ustawianie kąta synchronizacji w silniku Audi TDI PD
Siemka, dzięki za fotostory wczoraj ustawiłem u siebie i najlepsze co udało się ustawić to -0.6 0.0 0.6 z tym że na na fisie spalanie na wolnych obrotach wskoczyło na 0,7 l/h wcześniej było 0,6 czasem 0,5. Czyżby lekki plus (0.6 1.1 1.7) powodował mniejsze spalanie.
-
Strefa Śmiechu
Typ jest totalnie odjechany
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemka
-
[INNE] AWX - korekcje dymienie (UWAGA NA BIOESTER)
Wymieniam zawsze filtr paliwa razem z olejem, ale że bioester wypłukuje ponoć różne syfy to zmienię teraz jak będę wymieniał świeczki ... tym bardziej że i tak go trzeba wytargać żeby do ostatniej świeczki się dostać.
-
[INNE] AWX - korekcje dymienie (UWAGA NA BIOESTER)
No dobra .. jeszcze do jednej rzeczy wam się nie przyznałem, auto było zatankowane bioestrem. To on powodował problemy przy rozruchu i lanie z wtrysku. Więcej tego g nie zatankuję. Co prawda w specyfikacji silnika jest napisane że może być zasilany biopaliwem ale w tym wypadku widać jasno że PD-kom on nie służy Troszkę jeszcze przydymia na zimnym ale to taki poranny dymek do zaakceptowania, zmienię świeczki, poprawię rozrząd i dam jeszcze znać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Amortyzacji to by trochę było po tych paru latach
-
[INNE] AWX - korekcje dymienie (UWAGA NA BIOESTER)
Wymiana tych oringów to duża robota ?[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 14:07_________________________________________________kkam Tyle że u Ciebie korekcje były rozjechane bez względu na to czy ciepły czy zimny z tego co czytałem, u mnie na ciepłym jest cool. I po ponownym odpaleniu ciepłego silnika też problem nie występuje. Autem nie rzuca, dwie trzy sekundy o odpaleniu chodzi nierówno potem wszystko się normuje a od 60-70 stopni rozgrzania przestaje dymić i korekcje są całkiem całkiem. aaa nie wyjmowałem dotychczas pompek u siebie ale słyszałem że z ich ustawieniem bywają problemy :/