Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MRoger

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MRoger

  1. Wymiana rozrządu w ASo 3500 zł
  2. z przed paru dni posty : http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=103964 Link nie działa
  3. Chciałem się dobrać do głośników w tylnich drzwiach ... czy muszę zdejmować całą tapicerkę drzwi. Czy można sprytnie zdjąć tą kratkę ?
  4. Robiłem już parę takich akcji na Szarych Szeregów .. jest tam takie podwórko 5 warsztatów. Tanio i w miarę solidnie wstawiali mi nawet strumiennice do E30 i całkiem nieźle się spisywała.
  5. Jak skręcam mocno kierownicę tylko w prawo podczas jazdy jest taki pojedyńczy stuk .. jak by coś przeskakiwało, puka mi z tej strony końcówka stabilizatora .. czy to może byc to czy rczej coś innego ??
  6. Ja przy przebiegu 160000 mam zalany syntetyc Motula. Ale ten Castrol to bardziej woda niż olej. Miałem już wcześniej przygody z Castrolem, ostatnio jak zalałem do Meska to żygał nawet z pod wtryskiwaczy - nie polecam
  7. MRoger odpowiedział(a) na pbuli temat w Audi A4 B5
    Chyba nie ten dział .... ale znalazłem coś takiego http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_bledne_wskazania_poziomu_paliwa_naprawa_plywaka-t19271.0.html
  8. rutkap a ile Ci pali po mieście, ostatnio trasa katowice warszawa 40% reszta w wawie po mieście 60% - śednie spalanie wyszło 7.2 ... też tak masz
  9. U mnie ktoś coś dłubał, hgw kto i jak niestety, ale mam wrażenie że pali więcej niż powinien srednia 7.2 za miastem-40% miasto-60%
  10. Jak w temacie ... czy da się to zrobić bez problemu ... na co zwracac uwagę ??
  11. MRoger odpowiedział(a) na MRoger temat w 1.9TDI
    Ponawiam pytanie odnośnie servisu turbo w wawie ;(
  12. MRoger odpowiedział(a) na MRoger temat w 1.9TDI
    A wracając do tematu ... gdzie można tą turbawkę zrobić?
  13. MRoger odpowiedział(a) na MRoger temat w 1.9TDI
    Mój ma 160.000 więc już jakby przyszła pora ... a gdzie wymiana regeneracja w wawie ?
  14. MRoger odpowiedział(a) na MRoger temat w 1.9TDI
    Ok Dzięki .. w takim razie umawiam sie na wymianę turbawki .. nie będę ryzykował a zrobić i tak trzeba Gdzie najlepiej najszybcie i najtaniej zregenerować, wymienic turbo. Witka nie ma a chłopaki na Mineralnej coś nie mogą nic ustalić jeśli chodzi o turbinkę.... kurcze zależy mi na czasie bojadę z dzieciakiem nad morze i muszę mieć sprawną furkie
  15. MRoger odpowiedział(a) na MRoger temat w 1.9TDI
    A co z wyjęciem turbo ... dużo z tym roboty ?
  16. Dopóki mam w baku więcej niż 1/3 wskazuje w miarę ok, jak poziom paliwa spada poniżej to wskazówka opada i kom piszczy, że brak wachy Miał ktoś taki problem, gdzie szukac przyczyny ? Cy to jakiś problem z elektryką i wskaźnikiem na budziku, czy raczej czujnik który jest ... ee no właśnie gdzie .. w baku, przy pompie ??
  17. Witam .... mam problem z turbiną, puszcza olej na wysokich obrotach na 4 i 5-tce. Nie puszcza tego dużo bo na bagnecie nie widac. Ale jak żygnie to wtedy ściana dymu za autem i jeszcze jakiś czas później - dopóki się nie wypali. Ale do 160 można sie rozpędzić, bez depania i nic nic nie dymi. 1. Czy da radę jeszcze na tym pojeździć bez ryzyka że coś się wywali dodatkowo lub ew. bardziej niż jest ? 2. Czy jest jakiś problem z samodzielnym wymontowaniem turbawki co by ją oddać do regeneracji. Na co zwracać uwagę ?
  18. Jestem zakochany w Audi .. i na spocie się na pewno pojawię ... o ile dojadę. Na razie nie wiem zupełnie co mam robić, czy mogę jeździć bez pogarszania sprawy. mcm00 możesz na szybko podać namiary na Witka[br]Dopisany: 09 Lipiec 2008, 21:42 _________________________________________________A jakieś podejrzenia, ktoś miał może podobny problem .... i czy można jeździć autem
  19. Szukałem szukałem i kupiłem sobie wymarzone B5 AJM. Sprawdziłem na Vagu w stacji diagnostycznej ale nie było żadnych błedów. Wracając sprawdzałem jak chodzi i okazało się że szczególnie na 4 i 5 tce powyżej 3000 jak wcisnę do końca zaczął dymić szaro biały dym przegoniłem go wcześniej tak 180 i za autem chmura się ciągnęła.... zapach palonego oleju. Sprawdziłem olej okazało się że jest ponad max. Chcąc nie chcąc musiałem spokojnie dojechać do domu. Jak nie wciskam na maksa to nie dymi ale jak wcisnę powyżej 3 tysi zaczyna dymić. Co robić ... pomocy. Jestem nowym posiadaczem A4 i nie mam pojęcia co robić nie miałem dotychczas turbodiesla. Czytałem forum ale problem jest specyficzny a poza tym jestem załamany ... wywaliłem trochę kasy na furkę a tu lipa. Gdzi pojechać w warszawie żeby nie zdarli i sprawdzili pożądnie ... przepraszam jeśli temat już był ale pilnie potrzebna pomoc
  20. Marcin, szukam właśnie jakiegoś wypasionego Avancika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.