Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MRoger

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MRoger

  1. Mechanizm wyjąłem bez problemu może dla tego ze był złamany ... na razie jeżdżę bez wycieraczek Fajnie wygląda taka pusta szyba. Tylko jak ustawić ten mechanizm .. czytałem w innych postach żeby dąć silniczkowi zrobić pełen przebieg .. ale potem jak ta miedzianą blaszkę, która idzie na silniczek przykrecić ... pod jakim kątem ?
  2. Super opis. Dodam od Siebie że w AJM nie trzeba odkręcać alternatora - wystarczy długa przedłużka i wcześniejsze zdjęcie rury od intercoolera. NIe trzeba było odpowietrzać układu, wystarczyło pompowanie rur.
  3. MRoger odpowiedział(a) na MRoger temat w 1.9TDI
    Termostat wymieniony wskazówka na blacie 90 i wszystko ok
  4. Czyli jednak odma i podciśnienie
  5. Wracam do tematu bo niestety pękł mechanizm dziś stanęły tak jak krzyńkowi i coś chrupnęło Pękło w tym miejscu: rozumiem że mam się rozejrzeć za nowym mechanizmem Czy na czopach wycieraczek są jakieś zabezpieczenia ?
  6. Na zdjęciu zaznaczona chyba odma - tyle że to raczej nie ma związku (chyba że nie ma ciśnienia oleju )... ale ja miałem takie objawy jak rozłączył mi się przewód ciśnieniowy ... sprawdź te cienkie rurki z podciśnieniem.
  7. odgrzewam temat ... udało się ?? przy sztycach ... tych dwu do których mocowany jest zderzak. W jaki sposób ... na końcu sztycy czy przy jej mocowaniu do nadwozia ??
  8. MRoger odpowiedział(a) na Tukan temat w 1.9TDI
    hhmm a czy czasami ta mgła olejowa która dostaje się do dolotu nie służy do smarowania innych elementów układu dolotowego .... EGR na przykład. Druga sprawa to czy w silniku nie ma czasami ciśnienia spowodowanego przedmuchami na pierścieniach .... i dla tego tak cieknie z odmy. U mnie jest tam wilgotno ale żeby się lało to raczej bym nie powiedział. Z resztą czy taka ilość oleju nie szkodzi turbince.
  9. To się zgodzę .. miałem W124 i lałem co popadnie ... wszystko przemielił .. sprzęt nie do zabicia.
  10. to było 4 lata temu ... niestety już tam nie pracuje ;(
  11. to...w zależności kto sponsoruje artykuł nie polecam, dobre do ciągnika
  12. Dokładnie .. ja miałem znajomego notariusza jak kupowałem mieszkanie i łaskawie odstąpił od opłaty
  13. MRoger odpowiedział(a) na MRoger temat w 1.9TDI
    Ok dzieki, znalazłem rewelacyjny opis wymiany baskecior/adadur ... no i już mam zajęcie
  14. MRoger odpowiedział(a) na MRoger temat w 1.9TDI
    nie chodzi mi raczej o koszt częsci mniej wiecej ... wymiana we własnym zakresie.
  15. MRoger odpowiedział(a) na MRoger temat w 1.9TDI
    W sumie szybko ... jak na diesla. ok 6-7 km. Ktoś już wymieniał ... jakie koszty jakie problemy ?
  16. http://www.joemonster.org/art/8726/Slownik_na_Walentynki_za_granica http://www.joemonster.org/filmy/11425/Gdzie_sa_moje_frytki
  17. Najlepsze że u mnie poprzedni "mod" był lutowany , w porównaniu z Twoimi zmianami to u mnie było tylko lekkie strojenie ... w sumie prawie seria :> ale takie były założenia w miarę bezpieczny program z równym przebiegiem mocy.
  18. MRoger odpowiedział(a) na MRoger temat w 1.9TDI
    Poprzednio był tylko problem z czujnikiem tem. silnika...
  19. My z adaho znamy juz poprawny wjazd Jakie pod prąd .... po prostu srzałki są źle narysowane A jak wiecie jak to napiszcie/zaznaczcie na mapce, bo ja wczoraj 3 razy wjeżdżałem i 3 razy wyjeżdżałem ...
  20. MRoger odpowiedział(a) na MRoger temat w 1.9TDI
    hmmm no dobra czujnik mam nowy (80zł ASO) ale niestety temperatura nadal wariuje na blacie ... najpierw wzrasta do 90 potem znowu 80 i tak sobie wędruje Jest jeszcze jakiś inny czujnik ? ... czy może termostat się sypie ... aaa auto miało małe bum od czego lekko przygięła się chłodnica, ale wycieków żadnych nie ma ??
  21. No i kata ni ma ... nie był aż tak bardzo zabity ale i tak go wydłubałem i powiem szczerze nie wiem czy to tylko wrażenie ale autko nie jest takie spięte i ładniej ciągnie na wyższych obrotach Wymieniłem przy okazji egr i teraz do Witka ... ale coś się dziwnego stało ... obroty na obrotomierzu wchodzą mi na 1500 ale słyszę że jak by to takie przekłamanie bo silnik klekocze jakby na 850 .. klimatronik na 28 kanale okazuje cały czas 43 ??? Ok .... zaadoptował się i już jest ok.[br]Dopisany: 05 Październik 2008, 22:10_________________________________________________No dobra ... byłem u Witka ... jestem pod wrażeniem Zmiana charakterystyki pracy nieporównywalna. jedzie jak po maśle i równo wkręca się do 4000. Wczoraj Krzyniek widział może się wypowiedzieć Niestety jak mocno depnę na 4-ce 5-tce powyżej 3000 widzę w lusterku czarny dymek. Nie jest to "Batory" ale trochę dymi. Jak to jest, bo mam wrażenie że diesel z przebiegiem no powiedzmy ok. 170.000 z chipem musi trochę zadymić. Witek mówił że ten typ tak ma i nie zamierzam tego kwestionować ale ciekawy jestem jak jest u was. Czy mam się z tym pogodzić czy szukać jakiś nieszczelności syfu w dolocie lub innych problemów.?? Jak Witek prześle mi wykres to wkleję .. ale wykres mocy jest jakby rysowany z linijką.
  22. Było miło miejscówka ok. gdyby nie te japońskie pierdziawki .... ponoć niektóre egzemplaże pamiętały jeszcze hiroszimę ... a ja myslałem że to diody tak swieciły
  23. Trzeba docenić poświęcenie dla kolegi z forum ... A tak w ogóle to zero dymka ... zepsuty EGR zapewne dawał spaliny na wysokich obrotach i dymił na czarno przy bucie. Teraz autentyczne zero dymienia. Ciekawe na ile to EGR a na ile kat który przy okazji się wykruszył :gwizdanie:. PS. Może ktoś wie ile mogę dostać za wydłubany wkład katalizatora ?? PS2. A teraz wygląda to tak
  24. To ja teraz was pogodzę ... wymieniłem EGR na sprawny wg zaleceń Musashi ............... ....a sprawny EGR dostałem od jaro4444 Dzięki Irek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.