Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MRoger

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MRoger

  1. Można wyprowadzić kabel jack-jack pod przednim panelem tak, żeby wychodził pod popielniczką i tam bardzo poręcznie można ulokować jakiegoś np. mp3 playera
  2. Nauczka ... że jak wszystko działa to lepiej nie wymieniać Jak masz druga osobę do pomocy to może sprawdzić czy zawór dopuszcza podciśnienie, powinien zasysać w momencie wyjęcia kluczyka ze stacyjki. Nie jestem pewien czy gdzieś jeszcze nie masz drugiego takiego zaworu ale ja nie wiem dokładnie.
  3. co masz na myśli
  4. No ja też ... 30-40 faktur rocznie
  5. przetwarzanie danych
  6. Może masz co odliczać .. ja w sumie trochę wachy, amortyzacja auta kompa i w sumie to wszystko co informatykowi do życia potrzebne. Chyba nie opłaca mi się ... zostanę na 17% ryczałcie. Tym bardziej że pewnie Poziu nieźle "zdziera" :polew:
  7. To ja pier.. le zostaje na ryczałcie
  8. I co mam mu powiedzieć ile zarabiam ooooo Flyer widzę że już korzystałeś i jak było
  9. Mój na trasie potrafi 8,5 łyknąć jak go przycisnąć ...
  10. A sprężyny masz w całości, bez ściągaczy i oryginalne ??
  11. MRoger odpowiedział(a) na whitebox temat w 1.9TDI
    A czujnik wymienia się 15 min ... trzeba tylko pamiętać ze jest tam gorący płyn chłodniczy. Ja wymieniłem czujnik temperatury bez sensu .... szkoda kasy
  12. to niestety wiem ... dobrze żeby była tania ... i dobrze robiła .... nie musi być wyględna
  13. W Warszawie ... mała własna działalność przechodzę z ryczałtu na książkę, będę potrzebował księgowej .... może ktoś zna/zajmuje się tym i mógłby coś polecić.
  14. MRoger odpowiedział(a) na whitebox temat w 1.9TDI
    Nie szukajcie dziury w d*pie ... termostat można dostać za 20-40 zł. Miałem to samo w AJM wymieniłem termostat i malina
  15. Mi też na zimno nierówno chodzi i strasznie klekocze .. jak stary diesel
  16. EGR a klapa gasząca to dwie różne rzeczy i klapa nie znajduje się w EGR tylko we wspólnej z nim obudowie Niestety nie kupisz ich oddzielnie sorki za OT
  17. Proszę o pomoc bo jestem nieco zielony ... Mam radio concert, które kupiłem ponieważ w aucie radia nie było. Okazało się że nie mam instalacji do tylnego wzmaka mimo że w tylnich dzwiach mam oryginalne głośniki. Grał tylko przód. Zepsuł mi się przedni głośnik więc postanowiłem kupić komplet głośników. http://www.allegro.pl/item522807461_alpine_spe_13cs_nowe_promocja_dobrego_brzmienia.html Bez specjalnych wymagań, tak żeby grało. Niestety po podłączeniu na jedne drzwi głośniki grają bardzo cicho o ile tweeter coś tak gra ale też cichutko to średni się w ogóle nie rusza ... a jak wezmę znacznie głośniej to zaczyna pierdzieć. Nawet kiedy wezmę balans na tą stronę to słychać je podobnie jak oryginalne ;( basu zero absolutne tak jakby coś było nie tak. Poprzednie głośniki grały bardzo ładnie numer dolnych to 8d0 035 4111 A zamieniłem na te wyżej i lipa ... nic nie gra :wallbash: Próbowałem przez zwrotnice i bezpośrednio i to samo. Jestem ciemny, nie mam pojęcia co robić pomóżcie please. Tweetery grają bardzo ładnie wysokimi ale te niskotonowe nie grają prawie w ogóle .. jakieś tam ciche szepty dobiegają. Poooooomooooocyyyyy
  18. To gdzie w końcu spot .. na cargo, tylko w którym miejscu ... ja też lubię się ślizgać
  19. Nie jestem audiofilem, chcę po prostu zainstalować głośniki które kupiłem bo ori były wysrane ... czeka mnie jeszcze zakup wzmaka i położenie kabli, żeby uruchomić tylne głośniki na ori radiu concert. Ktoś niestety wszystko wybebeszył możecie coś polecić w kwestii wzmacniacza do obsługi tylnych głośników. Chodzi mi o to żeby dobrze grało ... trochę lepiej od ori a tak w ogóle to kupiłem coś takiego http://www.allegro.pl/item522807461_alpine_spe_13cs_nowe_promocja_dobrego_brzmienia.html i wyobraźcie sobie że w MM zapłaciłem 119 zł
  20. o, o właśnie tak jak piszesz ... ale jeszcze nigdy nie korzystałem
  21. no nie EGR tylko samej klapy gaszącej ja miałem problem z wężykiem podciśnienia przy membranie i wiem jak telepało silnikiem przy gaszeniu. A gdzie niby Twoim zdanie znajduje się klapa gasząca ??
  22. eee kolego a nie masz odmrażania zamka wystarczy włożyć kluczyk przekręcić i potrzymać zdaje się Ja nie mam problemów z odpalaniem .... stoi w ciepłym garażu
  23. Po pierwsze musisz sprawdzić czy jest podciśnienie doprowadzone do siłownika EGR, czy wężyk jest założony .. mi kilka razy pękł. Problemem może być sam siłownik możesz go sprawdzić zdejmując z niego wężyk podciśnienia wciskając siłownik do końca po czym przytrzymać palcem otwór na który był założony wężyk, jeśli siłownik zassie i będzie trzymał znaczy się że jest ok (siłownik jest dostępny tylko razem z całym EGR). Ale moim zdaniem to nie wina EGR .. ja przez jakiś czas jeździłem bez i nic nie telepało. Sprawdzić warto ale przyczyny szukałbym gdzie indziej.
  24. Dzieki pox jutro zajadę tam i sprawdzę - jeszcze na kondratowicza jest sklep.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.