Treść opublikowana przez MRoger
-
Adapter AUX-IN do concert, emulator zmieniarki CD
Można wyprowadzić kabel jack-jack pod przednim panelem tak, żeby wychodził pod popielniczką i tam bardzo poręcznie można ulokować jakiegoś np. mp3 playera
-
[B6 AWX] Klapa gasząca - czy wszystko jest w porządku ?
Nauczka ... że jak wszystko działa to lepiej nie wymieniać Jak masz druga osobę do pomocy to może sprawdzić czy zawór dopuszcza podciśnienie, powinien zasysać w momencie wyjęcia kluczyka ze stacyjki. Nie jestem pewien czy gdzieś jeszcze nie masz drugiego takiego zaworu ale ja nie wiem dokładnie.
-
[ALL] Szukam księgowej
co masz na myśli
-
[ALL] Szukam księgowej
No ja też ... 30-40 faktur rocznie
-
[ALL] Szukam księgowej
przetwarzanie danych
-
[ALL] Szukam księgowej
Może masz co odliczać .. ja w sumie trochę wachy, amortyzacja auta kompa i w sumie to wszystko co informatykowi do życia potrzebne. Chyba nie opłaca mi się ... zostanę na 17% ryczałcie. Tym bardziej że pewnie Poziu nieźle "zdziera" :polew:
-
[ALL] Szukam księgowej
To ja pier.. le zostaje na ryczałcie
-
[ALL] Szukam księgowej
I co mam mu powiedzieć ile zarabiam ooooo Flyer widzę że już korzystałeś i jak było
-
[B6 AVF] Czy da się zmniejszyć dawkę paliwa w silniku na pompowtryskiwaczach ?
Mój na trasie potrafi 8,5 łyknąć jak go przycisnąć ...
-
[ALL B5] Jak "podnieść" AVANTA?
A sprężyny masz w całości, bez ściągaczy i oryginalne ??
-
[B5 AJM] Niedogrzany silnik
A czujnik wymienia się 15 min ... trzeba tylko pamiętać ze jest tam gorący płyn chłodniczy. Ja wymieniłem czujnik temperatury bez sensu .... szkoda kasy
-
[ALL] Szukam księgowej
to niestety wiem ... dobrze żeby była tania ... i dobrze robiła .... nie musi być wyględna
-
[ALL] Szukam księgowej
W Warszawie ... mała własna działalność przechodzę z ryczałtu na książkę, będę potrzebował księgowej .... może ktoś zna/zajmuje się tym i mógłby coś polecić.
-
[B5 AJM] Niedogrzany silnik
Nie szukajcie dziury w d*pie ... termostat można dostać za 20-40 zł. Miałem to samo w AJM wymieniłem termostat i malina
-
[B6 AWX] Klapa gasząca - czy wszystko jest w porządku ?
Mi też na zimno nierówno chodzi i strasznie klekocze .. jak stary diesel
-
[B6 AWX] Klapa gasząca - czy wszystko jest w porządku ?
EGR a klapa gasząca to dwie różne rzeczy i klapa nie znajduje się w EGR tylko we wspólnej z nim obudowie Niestety nie kupisz ich oddzielnie sorki za OT
-
[ALL B5] Nie grają niskotonowe po wymianie - rozwiązanie
Proszę o pomoc bo jestem nieco zielony ... Mam radio concert, które kupiłem ponieważ w aucie radia nie było. Okazało się że nie mam instalacji do tylnego wzmaka mimo że w tylnich dzwiach mam oryginalne głośniki. Grał tylko przód. Zepsuł mi się przedni głośnik więc postanowiłem kupić komplet głośników. http://www.allegro.pl/item522807461_alpine_spe_13cs_nowe_promocja_dobrego_brzmienia.html Bez specjalnych wymagań, tak żeby grało. Niestety po podłączeniu na jedne drzwi głośniki grają bardzo cicho o ile tweeter coś tak gra ale też cichutko to średni się w ogóle nie rusza ... a jak wezmę znacznie głośniej to zaczyna pierdzieć. Nawet kiedy wezmę balans na tą stronę to słychać je podobnie jak oryginalne ;( basu zero absolutne tak jakby coś było nie tak. Poprzednie głośniki grały bardzo ładnie numer dolnych to 8d0 035 4111 A zamieniłem na te wyżej i lipa ... nic nie gra :wallbash: Próbowałem przez zwrotnice i bezpośrednio i to samo. Jestem ciemny, nie mam pojęcia co robić pomóżcie please. Tweetery grają bardzo ładnie wysokimi ale te niskotonowe nie grają prawie w ogóle .. jakieś tam ciche szepty dobiegają. Poooooomooooocyyyyy
-
[ALL B5] Gdzie najlepiej w Warszawie kupić dystans ?
Dzięki .. o to mi chodziło.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To gdzie w końcu spot .. na cargo, tylko w którym miejscu ... ja też lubię się ślizgać
-
[ALL B5] Gdzie najlepiej w Warszawie kupić dystans ?
Nie jestem audiofilem, chcę po prostu zainstalować głośniki które kupiłem bo ori były wysrane ... czeka mnie jeszcze zakup wzmaka i położenie kabli, żeby uruchomić tylne głośniki na ori radiu concert. Ktoś niestety wszystko wybebeszył możecie coś polecić w kwestii wzmacniacza do obsługi tylnych głośników. Chodzi mi o to żeby dobrze grało ... trochę lepiej od ori a tak w ogóle to kupiłem coś takiego http://www.allegro.pl/item522807461_alpine_spe_13cs_nowe_promocja_dobrego_brzmienia.html i wyobraźcie sobie że w MM zapłaciłem 119 zł
-
Wasze niunie i mrozy
o, o właśnie tak jak piszesz ... ale jeszcze nigdy nie korzystałem
-
[B6 AWX] Klapa gasząca - czy wszystko jest w porządku ?
no nie EGR tylko samej klapy gaszącej ja miałem problem z wężykiem podciśnienia przy membranie i wiem jak telepało silnikiem przy gaszeniu. A gdzie niby Twoim zdanie znajduje się klapa gasząca ??
-
Wasze niunie i mrozy
eee kolego a nie masz odmrażania zamka wystarczy włożyć kluczyk przekręcić i potrzymać zdaje się Ja nie mam problemów z odpalaniem .... stoi w ciepłym garażu
-
[B6 AWX] Klapa gasząca - czy wszystko jest w porządku ?
Po pierwsze musisz sprawdzić czy jest podciśnienie doprowadzone do siłownika EGR, czy wężyk jest założony .. mi kilka razy pękł. Problemem może być sam siłownik możesz go sprawdzić zdejmując z niego wężyk podciśnienia wciskając siłownik do końca po czym przytrzymać palcem otwór na który był założony wężyk, jeśli siłownik zassie i będzie trzymał znaczy się że jest ok (siłownik jest dostępny tylko razem z całym EGR). Ale moim zdaniem to nie wina EGR .. ja przez jakiś czas jeździłem bez i nic nie telepało. Sprawdzić warto ale przyczyny szukałbym gdzie indziej.
-
[ALL B5] Gdzie najlepiej w Warszawie kupić dystans ?
Dzieki pox jutro zajadę tam i sprawdzę - jeszcze na kondratowicza jest sklep.