Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MRoger

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MRoger

  1. Przy jeździe na wprost nic się nie dzieję ale na zakrętach szczególnie w prawo słychać pojedyńcze głośne chrup ;(
  2. Koszty przegubów wcale nie są takie duże.. Ok. 150 za stronę. Nasłuc**j "Trykania" upewnisz się na 100%. Do mojego 250 wymienię oczywiście bez względu na koszty ale wolałbym wymieniać zepsutą część
  3. Może oblookamy na spocie a co do tych moich ozdobnych ...... ktoś coś wie
  4. Jak jadę i zacznę energicznie skrecać raz w lewo raz w prawo to za każdym razem mam takie głuche chrup z pod podłogi. Koszty przegubu są spore więc chciałbym wiedzieć czy to na pewno przegub.
  5. No to na sylwestra Poziu łykaj butelki od szampana .... d*pom
  6. Dołączę się ... mam po 2 lifcie i na plastikowych osłonkach - listwach progowych mam aluminiowe listwy z napisam A4 da radę dostać same małe alu-listwy. Jeśli ktoś mógłby sprawdzić numerek w ETCE ??
  7. Panowie ostrzegajcie ... ja byłem po obiedzie i na razie przez jakiś czas nie będę głodny
  8. Jak w temacie .. wlazłem do kanału i jak mam sprawdzić czy przegub jest sypnięty ??
  9. MRoger odpowiedział(a) na kola temat w Audi A4 B5
    Ja mam po drugim lifcie i tez jest blady i linie gubi ale jak bym zmieniał to z 1/2 fisa na cały ... wiem że już były rozmowy na ten temat ale może kolega wie również czy zgranie wgranie programu uda się w tym wypadku, pomijam kwestie sterowania. POza tym czy ktoś może polecić jakąś firmę z okolic wawy ?
  10. Najlepsiejszego i wszytkiego zdrowego :>
  11. no to jeszcze raz http://pl.youtube.com/watch?v=mi2h7bRNY5Y&feature=related
  12. pewnie też już było ale fajne: http://pl.youtube.com/wat...feature=related
  13. Polonez CARO
  14. Prezentuje ostatnią wypłatę miszcz patelni nie to z tych .. "tyle mi zostało i chętnie zarobię ... w japę "
  15. Dajta mnie te fele na warszawskie drogi: http://www.autokrata.pl/ogien/5186/twarde_felgi/
  16. I co motyw z odciśniętym wileorowniekm na papierku się udał :>
  17. Cholera a ja myślałem że tylko mój tak żre .. Wygląda na to że AJM to niezbyt oszczędna jednostka w porównaniu z innymi 1.9 szczególnie jak ma 160 kucy i właściciela z ciężką nogą :gwizdanie:
  18. no właśnie ... wymieniłem u fabiego i jest git
  19. W piątek srebrne B6 Avant z rameczkami skręcał z Jerozolimskich w Ryżową ... czyżby jakiś sąsiad z Ursusa
  20. artur28 A szkoda była z OC czy z AC ?? I jak zgłaszałeś sprawę do sondu ??
  21. Czytałem o tym wypadku .. najśmieszniejsze jet to że raczej nigdzie nie pojedzie bo głowicę ruszyło
  22. Może w takim razie przynajmniej wali w majtki :polew: u mnie po trasie dochodzą jeszcze butelki z siuśkami ...ale tego nie będe w środku rozlwał :polew:
  23. moja turbina też była suchutka .. wymieniona i nie dymi .. dziura w dolocie to czarny dym ...
  24. Spoko spoko te zacieki z gąbki jeszcze będą dodatkowo punktowane
  25. kurcze umyłem na święta ale już więcej nie będę znaczy się na wszystkich świętych

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.