Treść opublikowana przez MRoger
-
[ALL B5] Jak sprawdzić przegub ?
Przy jeździe na wprost nic się nie dzieję ale na zakrętach szczególnie w prawo słychać pojedyńcze głośne chrup ;(
-
[ALL B5] Jak sprawdzić przegub ?
Koszty przegubów wcale nie są takie duże.. Ok. 150 za stronę. Nasłuc**j "Trykania" upewnisz się na 100%. Do mojego 250 wymienię oczywiście bez względu na koszty ale wolałbym wymieniać zepsutą część
-
[B5 AGB] Listwy ochronne na progach
Może oblookamy na spocie a co do tych moich ozdobnych ...... ktoś coś wie
-
[ALL B5] Jak sprawdzić przegub ?
Jak jadę i zacznę energicznie skrecać raz w lewo raz w prawo to za każdym razem mam takie głuche chrup z pod podłogi. Koszty przegubu są spore więc chciałbym wiedzieć czy to na pewno przegub.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to na sylwestra Poziu łykaj butelki od szampana .... d*pom
-
[B5 AGB] Listwy ochronne na progach
Dołączę się ... mam po 2 lifcie i na plastikowych osłonkach - listwach progowych mam aluminiowe listwy z napisam A4 da radę dostać same małe alu-listwy. Jeśli ktoś mógłby sprawdzić numerek w ETCE ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie ostrzegajcie ... ja byłem po obiedzie i na razie przez jakiś czas nie będę głodny
-
[ALL B5] Jak sprawdzić przegub ?
Jak w temacie .. wlazłem do kanału i jak mam sprawdzić czy przegub jest sypnięty ??
-
[ALL B5] Słabo widoczny FIS
Ja mam po drugim lifcie i tez jest blady i linie gubi ale jak bym zmieniał to z 1/2 fisa na cały ... wiem że już były rozmowy na ten temat ale może kolega wie również czy zgranie wgranie programu uda się w tym wypadku, pomijam kwestie sterowania. POza tym czy ktoś może polecić jakąś firmę z okolic wawy ?
-
Składamy życzenia świąteczno noworoczne....2008/2009
Najlepsiejszego i wszytkiego zdrowego :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to jeszcze raz http://pl.youtube.com/watch?v=mi2h7bRNY5Y&feature=related
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pewnie też już było ale fajne: http://pl.youtube.com/wat...feature=related
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Polonez CARO
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Prezentuje ostatnią wypłatę miszcz patelni nie to z tych .. "tyle mi zostało i chętnie zarobię ... w japę "
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dajta mnie te fele na warszawskie drogi: http://www.autokrata.pl/ogien/5186/twarde_felgi/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I co motyw z odciśniętym wileorowniekm na papierku się udał :>
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Cholera a ja myślałem że tylko mój tak żre .. Wygląda na to że AJM to niezbyt oszczędna jednostka w porównaniu z innymi 1.9 szczególnie jak ma 160 kucy i właściciela z ciężką nogą :gwizdanie:
-
[B5 ALL] Concert - nie działa regulacja głośności
no właśnie ... wymieniłem u fabiego i jest git
-
Spotkania na drodze
W piątek srebrne B6 Avant z rameczkami skręcał z Jerozolimskich w Ryżową ... czyżby jakiś sąsiad z Ursusa
-
ODWOŁANIE może się komuś przydać
artur28 A szkoda była z OC czy z AC ?? I jak zgłaszałeś sprawę do sondu ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czytałem o tym wypadku .. najśmieszniejsze jet to że raczej nigdzie nie pojedzie bo głowicę ruszyło
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Może w takim razie przynajmniej wali w majtki :polew: u mnie po trasie dochodzą jeszcze butelki z siuśkami ...ale tego nie będe w środku rozlwał :polew:
-
[B5 AFB] Przelany olej, problem ze spalaniem oleju -naprawione:)
moja turbina też była suchutka .. wymieniona i nie dymi .. dziura w dolocie to czarny dym ...
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Spoko spoko te zacieki z gąbki jeszcze będą dodatkowo punktowane
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
kurcze umyłem na święta ale już więcej nie będę znaczy się na wszystkich świętych