Treść opublikowana przez MRoger
-
[ALL] Stukanie przy hamowaniu
klocki przebadane .. nówki i nie są luźne .. ale zdaje się że przegub już kończy swój żywot i banan do wymiany.
-
[ALL] Jakie CB - 520xl czy coś innego ?
kumam
-
[ALL] Jakie CB - 520xl czy coś innego ?
Dla laika :polew:
-
[ALL] Jakie CB - 520xl czy coś innego ?
Jestem zielony w temacie ... a czym się różni - tak dla laika ten 510xl od 520xl ??
-
[ALL B5] Proszę o opinię i porady - TDI 110 czy 116 ?
Bałem się PD ale kupiłem i nie żałuję jak na razie, kultura pracy, przyspieszenie, podatność na mody to zdecydowanie na plus.
-
[ALL] Pomoc o wsparcie dla córki jednego z klubowiczy VU w petycji do NFZ
poszło
-
[B6 AWX] Dymi białym dymem
Pod obciążeniem turbinka parska
-
[B5 1Z] Przy uruchamianiu zapala się wykrzyknik 3 razy i 3 razy pika dźwiek
Na pewno Aku .. u mnie pikało również jak miałem nie dokręcone klemy !!!!!
-
[B5 AFN] Do czego to jest ?
Ja osobiście znalazłem już kilka takich rzeczy do niczego
-
[B5 AJM] Co to jest ?
Jak dla mnie to NIVO
-
[B5 AJM] Traci moc
dobry pomysł To może na przykład "Strefa Jedi"
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
A ja w cenie opon 16 kupiłem nówki 15 + używane stalówki. Zainwestowałem w polskie fabryki Firestone Winterhawk 2 195/65/15 w weekend trestowałem w Lublinie i muszę przyznać że jestem mile zaskoczony. Dobrze się sprawują nie hałasują na asfalcie i bardzo dobrze trzymają na śniegu i na mokrym. Ogólnie polecam :>
-
[ALL] Palm + GPS do 400 zł
Zastanawiałem się i chyba lepszym rozwiązaniem będzie samsung I780 navi jest teraz w promocji z automapą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
eeee ... te buty to z boberka
-
[B5 AJM] Zgasł i nie odpala błedy są i się nie chcą skasować
Sorki jeśli coś palnąłem ale byłem święcie przekonany że pompy nie ma
-
[ALL] Palm + GPS do 400 zł
Szukam prezentu i pomyslałem o czymś takim MEDION MD95000 (MIO 168) http://www.allegro.pl/item476725285_medion_95000_gps_mapy_99_sd_2gb_winpl_sirfii_krk.html Chodzi w zasadzie o nawigacje ale przy okazji będzie palm którego nie trzeba odblokowywać itp. żeby coś na nim zainstalować. Może ew. macie jakieś propozycje w podobnej cenie ??
-
[B5 AFN] ,,brak mocy "- obudowa filtra powietrza
a po co do filtra powietrza doprowadzone jest podciśnienie
-
[B5 AJM] Zgasł i nie odpala błedy są i się nie chcą skasować
w AJM ??? To by sobie kolega poszukał ...
-
[B5 AVG] PROBLEM Z PRZYSPIESZENIEM - pomocy !!!
Ja ostatnio też miałem taką zawieszkę ... turbina nowa, rury od dolotu i podciśnienia sprawdzone więc pewnie n75 zaczyna szwankować .... jak myślicie ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew:
-
Gdzie oddać do naprawy bezgotówkowej z AC w PZU??
Już raz tak robiłem ... wymiana drzwi .... drzwi były ze szrotu
-
Gdzie oddać do naprawy bezgotówkowej z AC w PZU??
Pewnie policzyli Ci za zamienniki.
-
[ALL] Kłopoty z wypłatą AC
No dobra starczy tych żali .. dziękuję wszystkim za wypowiedzi. Może jeszcze tylko ktoś mądry mi powie ile mam czasu na naprawę tego auta w ASO i przedstawienie im faktur.
-
[ALL] Kłopoty z wypłatą AC
No jasne ... to jak będę miał szkodę całkowitą poproszą mnie o fakturę za następny samochód kupiony w ASO ew. zaproponują 5000 zł bez faktury Spróbuj odpowiedzieć na moje pytania ... zamiast zabawiać się w psychologa. Realnie straciłem 5000 zł z mojego majątku i tą stratę powinni wyrównać. Wszelkie "dbanie" ubezpieczycieli to mydlenie oczu i oszustwo. Mogę to wydać na co mi się podoba bo jak czepiacie się umów i prawa nigdzie nie jest napisane że muszę to wydać na naprawę ... i mam prawo naprawiać gdzie mi się podoba nie kumam czemu ma to ich zwalniać z wyrównania szkody w pełnym zakresie. Jak naprawiam w ASO to co ... mój samochód jest w gorszym stanie czy jak ? To jak robię w ASO to szkoda w moim samochodzie wynosi 5000. A jak nie robię w ASO to 1800. No i co wy na to ? Z 5 tys. realnie po odjęciu wszystkiego (udział własny itp) zostaje mi ze 2500 wiec gdzie ten zarobek ... a jak nie mam od ręki 2500 żeby to naprawić to dostanę połowę tego ... no rzeczywiście sprawiedliwe jak cholera. Ciekawe jak by było coś poważniejszego .. bo na szczęście samochód jeżdzi ... tylko brać te grosze i zamknąć mordę tak ... chyba już wszyscy w tym kraju się przyzwyczaili do walenia w d*pę na każdym kroku :doh1: Bierz co Ci dają i spier.....
-
[ALL] Kłopoty z wypłatą AC
Penie macie rację ale czytałem OWU i tam również jest zapis o przywróceniu stanu auta z przed zdarzenia ... poz tym zapisane jest że naprawa w ASO. Czym w takim razie różni się ichniejsza wycena dla tych z zapisem i tych bez takiego zapisu ... po ch..ja płaciłem wyższą składkę. Nigdzie w wycenie nie jest uwzględniony spadek wartości auta. Ceny za części - zamienniki. Nijak się to ma do warunków umowy.