Treść opublikowana przez MRoger
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cargo to ograna miejscówka a jak było na Ursusie
-
[ALL B5] Gdzie najlepiej w Warszawie kupić dystans ?
Byłem w 2 car-audio ale nigdzie nie mają mam rozbebeszone wszystko i jutro chciałbym kupić .. gdzie w Warszawie takie rzeczy dostanę .. ma ktoś namiar na jakieś duże car-audio gdzie to dostanę ? Czy pozostaje zakup na aledrogo lub sklepie intenetowym ??
-
[ALL B5] Gdzie najlepiej w Warszawie kupić dystans ?
... na 130mm na standardowe otwory montażowe drzwi przednich w moim Avancie. Ma ktoś jakiś namiar na sklep. Jaki powinienem kupć czy w II lifcie były inne cz takie mogą być?? http://www.allegro.pl/item516002503_dystanse_130mm_audi_a4_942000_drzwi_przod.html
-
Adapter AUX-IN do concert, emulator zmieniarki CD
hmm .. przecież pisałem że przepłaciłem, mogę tylko powiedzieć że działa
-
Adapter AUX-IN do concert, emulator zmieniarki CD
Mam podobny ale z wyprowadzonym jackiem i działa super podłączam pod to mp3 player lub telefon. Może tylko trochę przepłaciłem ja mam coś takiego http://www.allegro.pl/item481927617_adapter_aux_in_vw_audi_seat_mfd_f_vat.html
-
[ALL B5] Parametry ORI głośników
Potrzebuję informacji jakie głośniki podchodzą na przód do B5 2 lift. Może ktoś mógłby sprawdzić numer katalogowy w ETCE, padł mi głośnik a chciałbym kupić ori. Jestem w tym temacie niezbyt ogarnięty więc może macie jakieś sugestie .. wiem że potrzebuję 130mm ze zwrotnicami bo z przodu mam gwizdki i nie chcę na to dużo wydać powiedzmy max 100-200 pln. na aledrogo są oryginalne za 30 pln komplet ale nie wiem jaki mam numer. I czy lepiej kupić te ori czy inne .. jeśli tak to jakie w tej cenie. Nie mam pojęcia też do jakiej głębokości wejdą na przód bez przeróbek. Aaa i jaki mają zakres te z przodu .. mam wrażenie że graja nisko-średnio ale może ktoś ma jakieś dokładniejsze info/. może ew. coś takiego http://www.allegro.pl/item511793581_alpine_sxe_1350s_nowy_model_kompo_system_f_v.html
-
[B6 AVB] Jak jeździć dieslem ?
Przy takiej jeździe (2500-4000) mój pali 8,5 na trasie nie powiem ... przyjemne to odmulanie turbiny ... ale tylko jak ceny ropy są takie jak ostatnio
-
[B6 AVB] Jak jeździć dieslem ?
hmm czy to znaczy że powinienem jeździć pomiędzy 2700 a 4000
-
[B7 BLB] Koncepcja na dłubnięcie parcha - odsłona druga :)
jaro4444 Zdaje się zamawiałeś wentylowane nadkole od S4 b5, zamawiałeś w ASO ?? Ile dałeś i czy ew masz jakieś zniżki kontakt ??
-
Chyba czas na zmiane, BMW 3 hyhyhy
Przyznam szczerze że rozważałem zakup A4 Avant lub BMW3 touring. Audi wygrało zdecydowanie ze względu na wnętrza i uniwersalność. Teraz po kilku miesiącach użytkowania jedyne czego mi brakuje to tylny napęd ... dlatego następne będzie Q
-
[B6 AVF] Poradźcie, który środek czyszczący wybrać ?
Dajcie znać czy ktoś jeszcze byłby zainteresowany zalewaniem tego specyfiku. Napisałem do jednej z firm sprzedających kosmetyki z pytaniem o rabaty zniżki przy większym zakupie. Jesli zebrałoby się parę osób można by nieco zaoszczędzić.
-
[B6 AVF] Poradźcie, który środek czyszczący wybrać ?
Rozpoczynam akcję testową STP http://www.stp.com.pl/produkty/paliwa.html#paliwa08 Falowały mi obroty na biegu jałowym jak był zaparkowany na zewnątrz ... Przez kilka najbliższych tankowań będę zalewał ... zobaczymy czy coś się poprawi.
-
[B5 AJM] Regulacja drzwi kierowcy
Ja próbowałem to regulować ramą .. Jest tam taki klin, którym można regulować od wewnątrz w drzwiach od strony błotnika. Poza tym można ustawiac samą ramę ale szczerze siedziałem przy tym 2 godziny ... regulowałem ustawiałem sprawdzałem i ustawić to na prawdę nie jest łatwo ... u mnie też przy większych prędkościach jakby uszczelka na górze się odklejała i świszczy w dziurze poza tym drzwi odstają w bok przy słupku Jak by ktoś miał inofo co w którą stronę jaki efekt przynosi to nie trzeba by tego po omacku robić Opcja z podnośnikiem raczej do mnie nie przemawia .... chyba przed sprzedażą auta
-
[B5 ABC] moja pięknotka!!
No proszę Dani .. jaki ten świat mały :gwizdanie: I znów razem w klubie fajna bryczka wpadasz jeszcze czasem na 1stCav ??
-
[B5 AFN] Co to jest (znaleziska w misce olejowej) ?
Ten wypukły metalowy element to może jakiś klin od wału. Nie wiem jak dokładnie wygląda w Audi ale podczas zdejmowania koła pasowego na wale zdarza się że ląduje w misce.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://pl.youtube.com/watch?v=1g_KqdWktrY&eurl=http://mindblowing.pl/?p=81
-
[ALL B5] Jak sprawdzić przegub ?
Czyli sugerujesz że jak zamienię je miejscami i nie będzie stukać to znaczy że to przegub ??
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Ja też zrobiłem testa .. Lublin-Warszawa i z powrotem. W tamtą stronę do 180 dynamicznie i bez oszczędzania 8,6 Z powrotem do 120 tempomat delikatnie 6,7 Także wszystko zależy od stylu jazdy
-
[ALL B5] Jak sprawdzić przegub ?
Dzięki za radę ale takich patentów to nie uznaję .. chcę wymienić i to na nowy ori najlepiej, problem jest jedynie z 99% diagnozą - czy to rzeczywiście przegub. Ponieważ na początku stycznia będę zmieniał całe zawieszenie, to będę miał pewność że to nie wahacze. A skoro nie da się zdiagnozować inaczej to pewnie zdejmę ten przegub i go sobie na stole obejrzę ... wtedy będę miał pewność
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
..Że jaki ? nie widziałeś po drodze jak do Lub. jechałeś ? Ja tam akurat wtedy stałem ;( Wawa-Lublin ponad 3 h
-
[ALL B5] Jak sprawdzić przegub ?
Koszty przegubów wcale nie są takie duże.. Ok. 150 za stronę. Nasłuc**j "Trykania" upewnisz się na 100%. wcale nie są duże, do mnie tysiak. nie ma zamienników. ;( wiem bo wymieniałem - oczywiście po rabatach dzięki koledze taniej było...[br]Dopisany: 23 Grudzień 2008, 13:17_________________________________________________a takie skrzypienie-chrupanie to na pewno wahacz... stawiam na długi - trzy sforznie. jak popada deszcz, przestaje chrupać? Dobre pytanie ... chyba rzeczywiście mniej chrupie jak jest wilgotno ... dobra na początek zmienię zawiechę tym bardziej że banan do wymiany. Czyli sworznie można sprawdzić tylko podczas jazdy ?? Może ktoś zna jakiś inny sposób ??
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
Popieram, tylko proponuję zwróć uwagę że z punktu widzenia techniczengo jest to element zużywający się jak wiele innych może się okazać że jedynym uchybieniem Audi jest nie uwzględnienie wymiany tego elementu w jakimś dłuższym kalendarzu napraw. Wydaje mi się że bez ekspertyzy rzeczoznawcy uznającego winę producenta na konkretnie uszkodzonym egzemplarzu/egzemplarzach trudno coś będzie ruszyć to prawnie. Rzecznik praw konsumenta to chyba dobra droga.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Będą znów okazje na alledrogo to jeszcze nic, najgorszy był ten pociąg z audicami co się spalił A potem się dziwią że tak dużo czarnych jeździ
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Będą znów okazje na alledrogo
-
[ALL B5] Jak sprawdzić przegub ?
Na nierównościach stuka wahacz (banan) i to już zdiagnozowałem ale chrupie z drugiej strony niż zepsuty wahacz więc to nie to. ozi_wells O którym mówisz na górze są zdaje się dwa wahacze. Jak to się nazywa, w ETCE znajdę ?? Chodzi Ci o to żeby sprawdzić sworznie w górnych wahaczach, one też tak mogą chrupać ??