Treść opublikowana przez wujekmaciej
-
Ubywa płynu
korek kup na szrocie ale ori i zobacz co będzie. najszybciej uszczelka, lub termostat nie puszcza na chłodnicę - sprawdź czy ona jest ciepła
-
Po załączeniu klimy auto traci na mocy.
łożysko nie musi wyć, by wytwarzać większy opór..
-
Po załączeniu klimy auto traci na mocy.
spadek mocy będzie i wzrost spalania może rzeczywiście łożysko klimy się powoli kończy i daje większy opór. Możesz podłączyć vaga i sprawdzić obciążenie silnika na jałowym z klimą i bez
-
Nieszczelne wtryskiwacze
z tego co mi się wydaje, to ciśnienie za reduktorem to jest takie znikome, że nawet jeśli wtryski, listwa tudzież jakieś połączenie węża za raduktorem puszczało gaz to po przejściu z pb na lpg silnik powinien co najwyżej "zakrzusić" się i nawet nie zdechąć i pracować dalej. Swoją drogą jeśli podejrzewasz nieszczelność, to bierz płyn do mycia szyb i psikaj pianą w prawdopodobne miejsca ucieczki gazu i patrz czy na pianie idą bąbelki i od razu będziesz wiedział co się dzieje.
-
B5 Avant // 2.8 AMX Q+T // H&R //
dokładnie.. cofnij go troszkę Swoją drogą ładnie wyposażona sztuka, choć niektórzy wolą manuala
-
spoty Szczecin
Witam! Czy w Szczecinie jest jakiś dzień tygodnia i miejsca spotykania się fanów audi?
-
B5 fotele kompatybilność
z C5 chyba pasuje przód, z tyłem jest już konkretna rzeźba, ale ludzie chyba też wsadzali. Nie wiem czy przypadkiem od paska b5 nie będą pasowały. Ogólnie jeśli masz fantazję to i od ferrari upchasz, ale trzeba pokombinować
-
Skrzypi po zaciągnięciu ręcznego
mam to samo u siebie, więc nie ma się co stresować ten model tak ma
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
Zmiana skrzyni 5-biegowej na 6-biegową
ogólnie nie opłaca się
-
B5 1,8t quattro w 6ciu biegach?
tylko s4 miały 6-biegowe, przy czym na wymianie samej skrzyni by się nie skończyło.. skrzynia, półosie, dyfer i chyba zwrotnice.. koszta nieopłacalne
-
Takie tam B5 quattro... :)
też mam te zaciski, ale na tarczy 312mm... dają też radę Jeśli masz możliwość dorobienia adapterów to myślę, że by się bez problemu rozeszły ps. pomaluj je i zamaluj napis alfy
-
[A4 B5 V6] dodatkowa pompka obiegu wody
dzięki za odpowiedź!
-
[A4 B5 V6] dodatkowa pompka obiegu wody
Witam! Czy w a4 b5 w silnikach benzynowych V6 występowała dodatkowa pompka obiegu wody? Ta, która powinna się załączyć razem z wentylatorem (przeważnie) gdy samochód złapie za wysoką temperaturę? (szczególnie po zgaszeniu silnika)? Jeśli była to gdzie jej szukać??? ewentualnie gdzie idzie wiązka by sprawdzić ją "na krótko"? Pozdrawiam!
-
A4 b5 2.8 v6 ALG słaby na benzynie na lpg ok
łapanie temperatury to zapewne termostat do wymiany- sprawdź, czy chłodnica się grzeje zanim osiągnie 90st. skoro na lpg chodzi ok a na pb nie to przyczyny szukaj w układzie paliwowym
-
Manualna skrzynia biegów quattro DJS a DWN
musisz sprawdzić w Etce przełożenia czy jest 3,90 pare czy 4,11 jeśli są zgodnie (a prawdopodobnie są, bo dyfer niby taki sam) to można śmiało zakładać
-
Ogromne spalanie.
podłącz pod kompa i powie.. wróżąc z fusów obstawiam na przepływkę/sondę lambda
-
Czy pasują zegary od Audi s4 b5 do Audi a4 b5 1997r ? Z pełnym FIS em
Podłączam się do pytania Mam pół fis i by przejść na pełen fis potrzebuję licznik z full fis i manetki pod sterowanie fisem. Licznik z pełnym fisem pokazuje dodatkowo spalanie, czas pracy itp itd. ale czy trzeba dokładać nowe kable by pokazywał ładowanie aku i temperaturę oleju? By pokazywał które drzwi są otwarte to owszem trzeba kable nowe kłaść, ale co z ładowaniem i temp oleju? rozumiem że masz lifta całego ? tak, lift z pół fisem
-
Czy pasują zegary od Audi s4 b5 do Audi a4 b5 1997r ? Z pełnym FIS em
Podłączam się do pytania Mam pół fis i by przejść na pełen fis potrzebuję licznik z full fis i manetki pod sterowanie fisem. Licznik z pełnym fisem pokazuje dodatkowo spalanie, czas pracy itp itd. ale czy trzeba dokładać nowe kable by pokazywał ładowanie aku i temperaturę oleju? By pokazywał które drzwi są otwarte to owszem trzeba kable nowe kłaść, ale co z ładowaniem i temp oleju?
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Panowie co polecacie na przód (swap poprzez jarzma 451 z 288 na 312mm) tarcze i klocki tył standard 245mm (jakieś pomysły od czego pasuje p&p zacisk z jarzmem by przejść na coś większego w quattro?) tarcze i klocki pacjent a4 b5 2,8q - heble mają "mocno" hamować. Nie będą grzane z 200 do 0km/h coś nawiercane/nacinane (ładniej wygląda)