Treść opublikowana przez adadur
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Poczytaj tu: 01561 - Ross-Tech Wiki spr. czy dobrze zamyka i blokuje tylne lewe drzwi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Robiles amory ? Zaleca sie takie rzeczy wymieniac. Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No niezłe niezłe ... po świętach będę drążył temat ... muszę obadać ile litrów potrzebuje mój głośnik ... kurna tylko myślałem o żywicy a nie MDF ... ale już coś wykombinuję.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Może po spocie byśmy śmigali na jakiegoś kebaba .. tyle że w E-gu trochę brakuje fajnego lokalu
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Teraz luknij do dzalu elektryki i dla przewodu 000 979 009 luknij w tabeli jaki pin trzeba kupic by sie wpiac pod koche sterownika drzwi. Kosz samego pinu 0.60 - 1.60 zl. Spr. tylko czy dobrze pamietam nr przewodu. Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A to do mnie bylo .... Dzięki za spota Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
wymiana klockow hamulcowych
stomi nie masz pojecia o klejach do gwint... Aby klej spelnial zad. ma byc gwint to nie jest srodek na naprawe gwintu. Poszukaj cos o heli coil. Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Nie bawic sie ... Rozwiercic lepek wkreta i wyjac lampke a nawet niech sie polamie. Kikut po wkrecie zlapac kombinerkami A i demontowac od razu trzeba rejestracje z ramka. Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Siemka!!! proponuję dołożyć napęd quattro:):) Ha ha ha do b5 .... Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
wymiana klockow hamulcowych
trzeba było fotę walnąć ... na śrubach mogł być nałożony klej do gwintów koloru niebieskiego - czyli serwisowy do odkręcenia, czerwony trzyma na amen i bez podgrzania to ciężko go ruszyć.
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Kupcie od razu śrubki nowe ... na allegro ktos sprzedawał już ze śrubkami i po cenach w getem już sie nie opylało.
-
Akumulator.
Moll (Kamina Start) jest kilkadziesiąt zł droższy ... z tym że tak na dobrą sprawę warto by brać MOLL M3 Plus K2 75Ah a ten już co najmniej o 100 zł jest droższy od Bosch S5 Boscha dostaniesz jako świeżą bułeczkę - można kupić "ze świeżą datą" np. lutego 2013, moll może być już trochę zleżały ale jak to będzie do kilku miesięcy to nie powinno być problemu.
-
Akumulator.
BOSCH SILVER S5 77AH 780A lub BOSCH SILVER S5 74AH 750A
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Dla iluminaci klamek przednich: PIN-1 z diody iluminacji (szaro-niebieski) leci do wtyczki 32 pinowej (T32c) w sterowniku drzwi do PIN-6. PIN-2 z diody iluminacji (brązowy) leci do wtyczki 32 pinowej (T32c) w sterowniku drzwi do PIN-21 (jeśli masz oświetlenie czerwone lub/i białe na obrzeżu drzwi to masz tam masę już wpięta i trzeba się dolutować).
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to jednak klamki sie podswietlane zdecydowałes zrobic ? ---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ---------- Aha co do planów to nie wiem czy masz ale lusterko wsteczne fotochromatyczne bym ci polecał, ja bez tego juz życia sobie nie wyobrażam Dobrze to przemyślałem głównie w kontekście wymiany przedniejsz szyby ... podejrzałem u brata, który ma te lustro ... zeszło mi ciśnienie w tym temacie bo aż tak użyteczne to nie jest a do tego trzeba by było zrobić rzeźbę w aucie bo nie mam MCE High a do tego potrzeba już inną instalacje w całym aucie, a montować po łebkach by mieć częściową funkcjonlalnoś - w zasadzie samo ściemnianie to szkoda roboty. Te lusterko jak wiesz powiązane jest z innymi dodatkami/funkcjami w aucie. ---------- Post dopisany at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany at 00:10 ---------- A no zeszło ... zacząłem w sobotę ale okazało się że w wiązkach elektr. jest mnóstwo roboty a okazało na domiar złego skończyła mi się taśma ... więc musiałem odczekać do poniedziałku a wiadomo w tygodniu już do pracy i za dużo się nie podziła bo jeszcze dni nie są tak długie. Ale jestem zadowolony z roboty i czekam na odpalenie tego dodatku co przypadkowo wyskoczył w trakcie.
-
wymiana klockow hamulcowych
z tyłu klocka będzie taka naklejka, papier ściągacz przy montażu w zacisk. Mam nadzieję że smar miedziany i do prowadniczek też kupiłeś ale dev więcej pewnie na ten temat powie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Czwartek - dziadek - rafi - grazny - adadur - Patrykbor - bielik No to kolejny mod zakończony - podsufitka S-line już w aucie tym samy domknąłem też do końca pełny pakiet oświetlenia wnętrza i tym sposobem mam w zasadzie cały pakiet S-line ... pomijając fotele które są w wersji sport czyli te same co S-line tylko w wersji materiałowej. czekam na kolejne graty na dokładkę pewnej funkcji w aucie Na wiosnę zabiorę się za montaż suba w lewym boczku ... w planach soczewki z B8, oświetlenie LED, pełna osłona podszybia i ... dalej pomysłów brak.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Środa: dziadek !rafi Czwartek: adadur GRazny !rafi Bielik??? Patryk???
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Bo znowu się nie dogadamy ... konkretnie nie zdeklarowani Środa: dziadek Czwartek: adadur GRazny Bielik??? Patryk??? !rafi???
-
Przejecie znizek OC po sprzedajacym ?
tu masz odpowiedzi: § OC po zakupie samochodu motoEkspert: Zakup samochodu używanego - Ubezpieczenie samochodu używanego generalnie zależy to od ubezpieczyciela - w twoim przypadku normalnie powinieneś płacic bardzo wysoka składkę za OC ... bys się pewnie złapał za głowę i albo szukał kogoś na współwłaściciela by korzystać z jego zniżek lub zmienił auto inne gdzie OC nie będzie tak bolało.
-
Rozkładana kanapa A4 avant
zaraz po złożeniu nie ale jak obciążysz robi się już płasko generalnie istnieją dwa sposoby na składane tylne siedzenia: - taki w którym odchylamy siedzisko i kładziemy oparcie Zalety: wyższa przestrzeń załadunkowa, płaska podłoga zaraz po złożeniu, siedzisko zabezpiecza obijaniem tyłu foteli przednich w razie przesuwania elementów Wady: konieczność demontażu zagłówków lub innego systemu ich chowania, krótsza przestrzeń załadunkowa, wykonanie więcej czynności obsługowych, nie przewieziemy pasażerów z tyłu jeśli siedzisko kładzie się w całości (nie ma sensu dzielona kanapa), niskie oparcie tylnych siedzeń, ciężkie metalowe siedzisko. - taki w którym kładzie się tylko oparcie Zalety: łatwość obsługi - jednym ruchem jedną ręką, dłuższa przestrzeń załadunkowa, nie trzeba demontować zagłówków, możliwość składania 1/3 lub 2/3 części oparcia a tym samym umożliwia to przewóz osób z tyłu. Wady: niższa przestrzeń załadunkowa, nieco pochyła podłoga zaraz po złożeniu Mi drugi system lepiej pasuje i całe szczęście taki jest w audi Mnie drażni jedna rzecz w B6 w stosunku do B5 ... mianowicie w B5 bez problemy można było zdemontować roletę przy rozłożonej tylnej kanapie w B6/B7 aby zdemontować roletę trzeba pochylić oparcie lub je położyć aby wyjąć roletę - w czasie załadunku gdy zdyszani chcemy szybko zapakować auto to spore utrudnienie. No i dlaczego ta roleta jest tak ciężka!!! toć waży z 15 kg kobieta z tym będzie miała problemy. Brakuje mi jeszcze patentu z Opla Omegi ... a chodzi o możliwość położenia oparcia przedniego fotela pasażera do przodu i w ten sposób mamy strasznie długa przestrzeń od kokpitu do klapy.
-
wymiana klockow hamulcowych
przy wymianie klocków nic teoretycznie nie odpowietrzasz bo w hydraulikę nie ingerujesz Jak wymieniasz płyn ... to odpowietrzasz wszystko łącznie z pompą na sprzęgle.
-
zasieg pilota-problem rozwiązany
Nie wiem czy pytanie było do mnie. Mam ori alarm, szyby mogę domykać trzymając wciśnięty przycisk. kolego jeśli to ty wspominałeś o tych 20 m to dlaczego wprowadzasz w błąd ... w instrukcji obsługi na stronie 71 jest napisane wytłuszczonym tekstem w ramce "Ze względów bezpieczeństwa otwieranie i zamykanie okien pilotem zdalnego sterowania można przeprowadzić tylko z odległości ok. 2 metrówod samochodu..."
-
Lampka podsufitki s-line vs zwykla - odcien szybki
Wczoraj sprawdziłem obie szybki dla lampki przedniej i tylnej ... na 100% mają ten sam odcień.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
W czwartek ... pasowało by, bo w środę nie dam rady