Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. Powiedz że przejażdzała gdzieś a napadał świeży śnieg i bujnęło z lewej na prawą a że było wąsko ...
  2. Boczkow nie ma sensu "demontowac" gdyz od wewnatrz ida zaraz przy nadkolach wiec zero zysku Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  3. o ile sterownik 16 do przyjęcia to w 17 chyba coś nie tak... zerkni tu: Audi A4/S4/RS4/Cabriolet (8E/8H) - Ross-Tech Wiki podane jest: "Channel 081: Vehicle Data Learning To start the process for vehicle data (VIN) learning, enter/save 00111 as new value." to nic nie zrozumiałem z twej wypowiedzi
  4. Chaotycznie strasznie to sformułowane ... chcesz wywalić: podłogę bagażnika (tą składana i demontowalną) oraz ten plastykowy wkład podwójnej podłogi ... jakiekies masz dziwne wizje ... po ci te kombinacje, na co ci większa przestrzeń. Ten plastykowy wkład można wymontować a boczki mogłyby zostać mocowane są przez zaczepy do siatki na takim wsporniku który podwyższa podłogę. Podwójna podłoga jest fajnym rozwiązaniem.
  5. Pytanie do kolegi co mu łapie otwieranie szybek z ... 20m Czy masz samoczynne domykanie szyb po zamknięciu auta? Czy masz dokładany alarm?
  6. adadur odpowiedział(a) na krisjaworski temat w 2.0TDI
    jakie macie objawy tej poduchy?
  7. wirus55 zloguj wg podwiedzonego tematu w dziale diagnostyka. Auto nie dogrzane ... wymagane min. 80 st.C Przepływka ... jak na razie nie domaga dynamicznie Robiąc logi zwróć uwagę na ustawienie rozrządu - generalnie grupa 004.
  8. kolego różnie to bywa ... choć chyba częściej jest tak że żarnik raz odpali a raz nie.
  9. Bzdura !! Zbieżność trzeba robić przy wymianie końcówek drążków lub samych drążków kierowniczych. Przy wymianie wahaczy, łożysk w kole, amortyzatorów i sprężyn nie trzeba robić zbieżności... BZDURA Kolego mój brat ma warsztat i zmieniając czesto np tuleje wahaczy i sworznie auto miało widocznie rozwaloną zbieżność. Jak nie będzie cieło opon to masz farta po prostu Kolego nie wprowadzaj w błąd: przy wymianie wahaczy nie trzeba zbieżności ustawiać - bo po co? ... - pomyśl... wahacz to element powtarzalny seryjnie - teoretycznie, bo jak wahacze produkowane są w szopie i mają przekłamanie w geometri to wiadomo ale to już kwestia wykonania (tolerancji) wahaczy i raczej to nie dotyczy renomowanych producentów. Istnieje możliwość wymiany tulei metalowgo-gumowej np. w bananie - koszt ok. 80zł w przypadku Lemfordera. Pierw należy wycisnąć "starą" tulejkę a potem można montować nową z tym że problemem jest na jaką głębokość ją wcisnąć bo wówczas geometrię wahacza szlak trafia a tym samym i geometrie auta. W ASO mają do tego specjalny przyrząd - zapewne wciska tulejkę na odpowiednią głębokość odrazu (do zaparcia), inaczej należało by mierzyć osadzenie tulejki "starej" i tak montować nową. także rozróżniaj prace - wymiana wahacza a wymiana tulei.
  10. adadur odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Powiem ci tak fotele to sobie odpuść bo masz chyba Sport więc różnicy specjalnie nie odczujesz (chybaże pójdziesz w Recaro) ale RNS-E to ja bym naprawdę przemyślał otrzymujesz śweitną navi z TMC, mp3, zestaw głośnowmówiący prawdopodobnie (kwestia modułu BT tel.) a że masz kiere multi (jak to ta ze słuchaweczką na guzikach) to masz może i BT (może niższy moduł ale można by podmienić, do tego audio się poprawia. jak nie masz polecam lampeczki na drzwiach: biała+czerwona bardzo praktyczna sprawa a podpięcie banalne
  11. bez VAGa do takich modów podchodzisz ... zczytaj błędy mam nadzieję że przejechałeś po wymianie kilkaset metrów i kontrolka dalej świeci.
  12. Tak trochę przypadkowo ... szykuje się nowe rezanko przy aucie coś ciekawego ... jeszcze podsufitki nie założyłem a już kolejne teile jadą do mnie. No i jeszcze muszę temat z szybą ogarnąć.
  13. Benzyna czy diesel sa tak samo zabezpieczone. Prawda jest taka ze nalezalo zadbac o jakies swoje zabezpieczenie lub dokupione tym bardziej ze nie bylo kpl. Kluczy Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  14. krzman zapoznaj się z http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/b8-caga-instalacja-telefoniczna-podlokietniku-vs-bt-212986 nie udało się odpalić BT pomimo wszelkich info że ten moduł powinien obsłużyć ... aluto z MMi 2G i zestawem tel. w podłokietniku Rada moja jest taka ... dąż do fabrycznego zestawu zawsze to wygoda i funkcjonalność najlepsza pomimo że koszt może będzie znaczny ale będziesz zadowolony
  15. a jak wytłumaczysz że raz 4 a raz 6 dni jezdził bez objawów przegubu...?
  16. się gimnastykujesz ... zalej G11 - może być FEBI, a G12++ odstaw na półkę poczeka na następne auto, z płynem latami nic się nie dzieje.
  17. potwierdzam to ... a że z chin, wiem że utarło się że z regóły to szajs ale w tym przypadku różnicy między ori nie potrafiłem dostrzec ... w ASO też kupić można części z chin
  18. w sumie co się martwisz ... on kupował części i montował ... masz 2 lata gwarancji ... o ile dostaniesz na to fakturę od mechanika (częsci + robocizna)
  19. do czerwca 1996r. fabrycznie zalewano płynem G11
  20. Tak czyta jesli udostąpni się dostęp z tym że kontakty z sim mają problemy z wyswietlaniem nazw (limit znaków) a do tego jesli mamy ten sam kontakt zdublowany na sim i w pamieci tel to na RNS-E pojawi sie duplikat (rozróżnić można go po ograniczonej ilosci znaków) i mamy burdel w ksiązce wyświetlanej w RNS-E
  21. nie wiem u mnie fukcjonuje wszystko jak w starej nokii z tym że następuje to rozłączanie a wiadomo że przez to na nowo laduje kontakty itp - wydaje mi się że jest to problem w sofcie tel. bo chyba inne na androidzie nie mają klopotow
  22. Może nie właściwe dla tego auta założył
  23. Przy głębokim wyłączenie RNS-E wyłącza się ta funkcja, do tego tracimy funkcjonalność przycisku << "wstecz" W Germanii gościu wyrezał taki specjalny modulik ...
  24. Thx za propozycję ale nie będę ci d. zawracał ... a wpaść to mógłbym towarzysko z jakimś specyfikiem do rozrobienia, Justyna zawsze może pokierować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.