Treść opublikowana przez adadur
-
zgloszenie szkody z AC
Powiedz że przejażdzała gdzieś a napadał świeży śnieg i bujnęło z lewej na prawą a że było wąsko ...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jak tam ... żyjecie?
-
Powiększenie bagaznika. Demontaż podłogi
Boczkow nie ma sensu "demontowac" gdyz od wewnatrz ida zaraz przy nadkolach wiec zero zysku Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
o ile sterownik 16 do przyjęcia to w 17 chyba coś nie tak... zerkni tu: Audi A4/S4/RS4/Cabriolet (8E/8H) - Ross-Tech Wiki podane jest: "Channel 081: Vehicle Data Learning To start the process for vehicle data (VIN) learning, enter/save 00111 as new value." to nic nie zrozumiałem z twej wypowiedzi
-
Powiększenie bagaznika. Demontaż podłogi
Chaotycznie strasznie to sformułowane ... chcesz wywalić: podłogę bagażnika (tą składana i demontowalną) oraz ten plastykowy wkład podwójnej podłogi ... jakiekies masz dziwne wizje ... po ci te kombinacje, na co ci większa przestrzeń. Ten plastykowy wkład można wymontować a boczki mogłyby zostać mocowane są przez zaczepy do siatki na takim wsporniku który podwyższa podłogę. Podwójna podłoga jest fajnym rozwiązaniem.
-
zasieg pilota-problem rozwiązany
Pytanie do kolegi co mu łapie otwieranie szybek z ... 20m Czy masz samoczynne domykanie szyb po zamknięciu auta? Czy masz dokładany alarm?
-
Poduszki silnika
jakie macie objawy tej poduchy?
-
Prośba o analizę kogoś kompetentnego! Brak mocy, turbo dziura!
wirus55 zloguj wg podwiedzonego tematu w dziale diagnostyka. Auto nie dogrzane ... wymagane min. 80 st.C Przepływka ... jak na razie nie domaga dynamicznie Robiąc logi zwróć uwagę na ustawienie rozrządu - generalnie grupa 004.
-
Problem z migającym xenonem
kolego różnie to bywa ... choć chyba częściej jest tak że żarnik raz odpali a raz nie.
-
wahacze - jak zdiagnozować, który wahacz jest wadliwy
Bzdura !! Zbieżność trzeba robić przy wymianie końcówek drążków lub samych drążków kierowniczych. Przy wymianie wahaczy, łożysk w kole, amortyzatorów i sprężyn nie trzeba robić zbieżności... BZDURA Kolego mój brat ma warsztat i zmieniając czesto np tuleje wahaczy i sworznie auto miało widocznie rozwaloną zbieżność. Jak nie będzie cieło opon to masz farta po prostu Kolego nie wprowadzaj w błąd: przy wymianie wahaczy nie trzeba zbieżności ustawiać - bo po co? ... - pomyśl... wahacz to element powtarzalny seryjnie - teoretycznie, bo jak wahacze produkowane są w szopie i mają przekłamanie w geometri to wiadomo ale to już kwestia wykonania (tolerancji) wahaczy i raczej to nie dotyczy renomowanych producentów. Istnieje możliwość wymiany tulei metalowgo-gumowej np. w bananie - koszt ok. 80zł w przypadku Lemfordera. Pierw należy wycisnąć "starą" tulejkę a potem można montować nową z tym że problemem jest na jaką głębokość ją wcisnąć bo wówczas geometrię wahacza szlak trafia a tym samym i geometrie auta. W ASO mają do tego specjalny przyrząd - zapewne wciska tulejkę na odpowiednią głębokość odrazu (do zaparcia), inaczej należało by mierzyć osadzenie tulejki "starej" i tak montować nową. także rozróżniaj prace - wymiana wahacza a wymiana tulei.
-
[B6 AVF] by Edyta
Powiem ci tak fotele to sobie odpuść bo masz chyba Sport więc różnicy specjalnie nie odczujesz (chybaże pójdziesz w Recaro) ale RNS-E to ja bym naprawdę przemyślał otrzymujesz śweitną navi z TMC, mp3, zestaw głośnowmówiący prawdopodobnie (kwestia modułu BT tel.) a że masz kiere multi (jak to ta ze słuchaweczką na guzikach) to masz może i BT (może niższy moduł ale można by podmienić, do tego audio się poprawia. jak nie masz polecam lampeczki na drzwiach: biała+czerwona bardzo praktyczna sprawa a podpięcie banalne
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
bez VAGa do takich modów podchodzisz ... zczytaj błędy mam nadzieję że przejechałeś po wymianie kilkaset metrów i kontrolka dalej świeci.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Tak trochę przypadkowo ... szykuje się nowe rezanko przy aucie coś ciekawego ... jeszcze podsufitki nie założyłem a już kolejne teile jadą do mnie. No i jeszcze muszę temat z szybą ogarnąć.
-
Prośba o podpowiedź silnik benzynowy
Benzyna czy diesel sa tak samo zabezpieczone. Prawda jest taka ze nalezalo zadbac o jakies swoje zabezpieczenie lub dokupione tym bardziej ze nie bylo kpl. Kluczy Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
[ALL B7] Problem z bluetooth - co chwila rozłącza tel
krzman zapoznaj się z http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/b8-caga-instalacja-telefoniczna-podlokietniku-vs-bt-212986 nie udało się odpalić BT pomimo wszelkich info że ten moduł powinien obsłużyć ... aluto z MMi 2G i zestawem tel. w podłokietniku Rada moja jest taka ... dąż do fabrycznego zestawu zawsze to wygoda i funkcjonalność najlepsza pomimo że koszt może będzie znaczny ale będziesz zadowolony
-
Problem po wymianie przegubu :/
a jak wytłumaczysz że raz 4 a raz 6 dni jezdził bez objawów przegubu...?
-
G12 i G13 są mieszalne?
się gimnastykujesz ... zalej G11 - może być FEBI, a G12++ odstaw na półkę poczeka na następne auto, z płynem latami nic się nie dzieje.
-
Wymiana linki w mechanizmie podnoszenia przedniej szyby w A4 B6
potwierdzam to ... a że z chin, wiem że utarło się że z regóły to szajs ale w tym przypadku różnicy między ori nie potrafiłem dostrzec ... w ASO też kupić można części z chin
-
Problem po wymianie przegubu :/
w sumie co się martwisz ... on kupował części i montował ... masz 2 lata gwarancji ... o ile dostaniesz na to fakturę od mechanika (częsci + robocizna)
-
G12 i G13 są mieszalne?
do czerwca 1996r. fabrycznie zalewano płynem G11
-
Brak kontaktów z telefonu na fisie.
Tak czyta jesli udostąpni się dostęp z tym że kontakty z sim mają problemy z wyswietlaniem nazw (limit znaków) a do tego jesli mamy ten sam kontakt zdublowany na sim i w pamieci tel to na RNS-E pojawi sie duplikat (rozróżnić można go po ograniczonej ilosci znaków) i mamy burdel w ksiązce wyświetlanej w RNS-E
-
[ALL B7] Problem z bluetooth - co chwila rozłącza tel
nie wiem u mnie fukcjonuje wszystko jak w starej nokii z tym że następuje to rozłączanie a wiadomo że przez to na nowo laduje kontakty itp - wydaje mi się że jest to problem w sofcie tel. bo chyba inne na androidzie nie mają klopotow
-
Problem po wymianie przegubu :/
Może nie właściwe dla tego auta założył
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
Przy głębokim wyłączenie RNS-E wyłącza się ta funkcja, do tego tracimy funkcjonalność przycisku << "wstecz" W Germanii gościu wyrezał taki specjalny modulik ...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Thx za propozycję ale nie będę ci d. zawracał ... a wpaść to mógłbym towarzysko z jakimś specyfikiem do rozrobienia, Justyna zawsze może pokierować