Treść opublikowana przez adadur
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie łapie się...
-
jaki kluczyk kupic
Szukaj tej samej czestotliwosci Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 AJM] zatankowana benzyna
Vagiem mozna wymusic prace pompki paliwa... Nalezalo zdjac jeden z przewodow w komorze silnika i odpalic procedure... Tyle co paliwa zostalo by w bloku to by sie przepchalo Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
wymiana klockow hamulcowych
Zalozmy ze kolega po wymianie klockow wymieni takze plyn hamulcowy Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
No właśnie nie posiadam alarmu Może masz dokładany ... sprawdz specyfikację może obsługuje komfortowe zamykanie i otwieranie
-
Jak zdemontowac podsufitke?
Poprawny link: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-podsufitki-a4-b6-b7-sedan-szyberdachu-137451/
-
[ALL B7] Montaż oświetlenia daszków przeciwsłonecznych 'bez wymiany podsufitówki'
Z tego co kojarzę to pomiędzy B6 i B7 występuje różnica w sposobie zapalanie lampek make-up 8D0 972 623 AA występują w 4 szt. (jak kolega wspomiał) 2 do lampek i 2 do daszków jak by ktoś szukał to zamiennik może być 4D0 972 623 te wtyczki występują również do głośniczków wysokotonowych w drzwiach
-
Lampka podsufitki s-line vs zwykla - odcien szybki
Jutro porównam ...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Nie kombinuj wyślij do Raggusia z forum
-
Filtr kabinowy
Wszystkie te filtry wykonane sa w tej samej technologi. Brac ten co do ktorego jakosc wykonanie jest ok. Ja pakuje bosch i mann Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
[ALL B7] Problem z bluetooth - co chwila rozłącza tel
Dzwon do nich udziela ci fachowych odp. Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
[ALL B7] Problem z bluetooth - co chwila rozłącza tel
No to gorzej ... potrzebujesz wiązkę pomiędzy BT a MMI oraz przewód specjalny do podpięcia mikrofonu - szukaj raczej gotowców ... np. w naviku: Kabel Bluetooth do Audi MMI 2G - Audi - Bluetooth - e-shop - Naviservice.com.pl - okablowania do systemów nawigacji satelitarnej lub Kabel Bluetooth Plug & Play do Audi MMI 2G - Audi - Bluetooth - e-shop - Naviservice.com.pl - okablowania do systemów nawigacji satelitarnej ale może warto zliczyć pierw koszty: elementy + robocizny Może lepszym okazało by się zamiana 2G na 3G które BT ma już wbudowane
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Grzesiu pomykając po trasie w cale nie emerycko 1100-1200 jest do osiągnięcia ... na całym baku jedąc lajtowo w trasie to te 1250 da sie przejechać (choc w moim przypadku umierał bym z nudów za kółkiem). Co do charakterystyki zbiornika ... chyba nie ma sposobu przejścia na liniowo-realne zużycie Opcje które sa pozwalaja na korekty na dole i górze (dot. wskazań) oraz na przesunięcie charakterystyki ... ale nie na jej zmianę. Chyba że ci FIS przekłamuje można go skorygować ...
-
[ALL B7] Problem z bluetooth - co chwila rozłącza tel
jesli miales fabryczny tel. to mozliwe ze tylko podmiana modulu i zakodowanie pozwoli odpalić BT w aucie, także mikrofon zbędny ... a antenka jest przy module, chyba ze ktoś ją wypiąl
-
Wyciek płynu chłodzącego
Bierz g12 g12+ lub g12++. G13 jest dla nowych aut i nie jest mieszalny z seria g12. Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
skrzypi i wyje pompa? przy skręcaniu
Mozna odkrecic przewod przy pompie... Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
Rząd uderza w stare samochody. Koniec ze sprowadzaniem
Drogie paliwo planowany wzrost kosztu przegladu podwyzszenie mandatow podwyzka oplat parkingowych coraz bardziej wymyslne fotoradary drozejace ubezpieczenia oc i ac chore wymagania na zdawanie prawa jazdy roznych kategorii i by tak mozna wymieniac... Dla rzadu potrzeba zoltej kartki by sie w koncu opamietali... Jeszcxe maja troche czasu ... Potem bedzie czerwona i aut z koryta. Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Zapytaj na trójmiejskich ... z E-ga mechaniory też wysyłają do 3-miasta
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Grzesiek w tygodniu sprawdze co mozna podzialac z tym tematem. Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wooooo:thumbdown: Można by tel. chyba namierzyć ... zgłosiłeś na policję
-
wymiana panelu klimatronik
Mam ale pod grzane stolki ;-) Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
Powiększenie bagaznika. Demontaż podłogi
luknij na foty w dziale car audio ... zobaczysz jak wygląda bagaznik bez nich
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Napinacz może ... co do LPG podpytaj gdańszczaków czy też w BRC ale mateogda z gdańska wiem że pracował w warsztacie montującym LPG i sam śmigał 1.8T+LPG
-
wymiana panelu klimatronik
Ale bzdury tu pisza... Kup poprostu ladny klimatronik (moze byc i z b7) zwroc tylko uwage ze te mlodsze maja troszke inna powloke lepsza jakosciowo i minimalnie w innym odcieniu. Nastepnie demontujesz swoj i demontujesz z niego panel przedni, potrzeba malego dobrego torxa i plaski srubokrent. Panel schodzi z przyciskami. W ten sposob masz ladny panel i swoja elektronike i nic nie trzeba kodowac, przyuczac vin czy kasowac bledow Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
KUPNO SILNIKA 2.0tdi - CZY DA SIĘ UNIKNĄĆ LOTERII ?
A co możecie zarzucic takiemu CAGA z 2008r.?