Treść opublikowana przez adadur
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Może czwartek ... 27.12.2012
-
gdzie znależć ilośc płynu chłodzącego
6 litrów płyny (koncentrat + woda) to koszt 60-65 zł a ile wyszło cię te Borygo???
-
WOT - World of Tanks
Czemu bez konta premium te zarabianie idzie tak topornie - jak była ta akcja 1,5 miesiąca temu z 3 dniowym kontem premium za free to nabiłem ok 2 mln ... a od tamtego czasu pewnie 1 mln nie zarobiłem.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Spoty to ostatnio zaliczam w Katowicach i Gliwicach ... ale może coś pomiędzy świętami a nowym rokiem co???? Łukasz ze skodziną polecam ci wybrać się do Bosch Service na Łęczycką, niech ci Darek sprawdzi auto i będziesz miął pewność.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miło było poznać Jak będe rezał to o czym gadaliśmy, to sie odezwe Spoko ... daj znać to ci podpowiem parę rzeczy np. byś potem 2-3x nie rozbierał tunelu Zbieraj graty (spr. antenę na dachu czy to tylko GSM czy GSM+GPS - czaki ma ich trochę) Tak w ogóle to podepnij VCDS i zobacz co u ciebie siedzi bo jak masz antenę na dachu to jest/był telefon fabryczny i może masz BT (często jakiś prostszy model pod concerta II), ale obudowa, mikrofon i okablowanie jest, kupujesz moduł Q lub H + mała modyfikacja w kabelkach odnośnie mikrofonu i będzie chodzić pod RNS-E.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki Panowie za spota wczorajszego. musiałem wstać o 5 rano by podjechać do pracy więc odpuściłem kebaba ... ale za to o 11 wystartowałem do Elbląga i średnia z trasy 102 km/h (~600km) - zużycie ... 4 litry spryskiwacza kto wie może do zobaczenia w Bukowinie ... lub w Zwardoniu
-
Przejazd gierkówką S8 Warszawa - Piotrków Tryb.
Buba kierować się na Kraków ... zakopiankę chcąc dojechac w rejon katowic ...???? Potwierdzam "nowa" gierkówka za***ista droga - świetny asfalt, wszystkie krzyżówki bezkolizyjne ...
-
Spryskiwacze mgiełkowe
o jakim nr VAG kupiłeś spryski?
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Ja mam moduł J i u mnie kanał 61 jest nieaktywny. Możliwe, że kolega ma fizycznie inny moduł niż J - a z uwagi na zakodowane funkcje, przełączył się na taki właśnie wariant. A kolega pisze o boczkach drzwi więc z MK nie ma to za wiele wspólnego bo odpala to na każdym module.
-
B6/B7 montaż popielniczki 2 DIN w tunel 1 DIN
Ja wywaliłem tunel na stół, lutownicą te naroża przetopiłem potem wyrównałem nożykiem i nie ma śladu po obróbce.
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
ktos manianę odwalił ... zmyj to ino nie maniana tylko ori:wink: no coś ty ... chyba że nadgorliwe ASO tam wpsikało smar bo na pewno nie fabryka!
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
Nie robiłem tego nigdy przy immo a możliwe że tam można usunąć kluczyk, ale samego pilota z MK nie wykasuje w dosłownym znaczeniu, chyba że mając drugi kluczyk nadpisze ten zgubiony.
-
gdzie znależć ilośc płynu chłodzącego
Nie do końca tak ... rozrobić te koncentraty (1 litrowe - dostępne w skodzie, 1,5 litra w VW Audi i Seacie) w stosunku 1:1 - otrzymamy 6 litrów płynu - i zalewać mieszankę ... dalej ewentualny niski stan uzupełnić można samym koncentratem bo to już 100 czy 200 ml i nie ma szansy przekroczyć stężenia 60:40 (a płyn będzie w granicach -35...-40 st.C)
-
[ALL B6/B7] Regeneracja tylnego spryskiwacza z mechanizmem napędu wycieraczki.
Czytaj wyżej - też miałem problem ze zdjęciem tego dużego kółka zębatego ... trochę więcej siły i kręć w czasie ciągnięcia ...
-
Jak sprawdzić czy pompa wody jest sprawna?
to co opisujesz odpowiadało by zapowietrzeniu układu - posmigaj trochę lub zsuń wąz na podszybiu i odpowietrz potem zdaj relację czy ustąpiło
-
Wyciek płynu chłodniczego [ fotka ]
A od pędu powietrza nie nadmuc**je tego skądinąd
-
Ustawianie lusterek zew.
do mnie ta funkcjonalność nie przemawia ... ale jak nie używałem to nie wiem co to tak naprawdę daje
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
w Katowicach byłem na spocie w zeszłym tygodniu też szału nie ma - ze mną było 8 osób na na gyrosa wybrało nas łącznie chyba 6-u ale tam w obrębie kilkunastu kilometrów spoty co 2-3 dni w różnych miejscowościach
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
ktos manianę odwalił ... zmyj to
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
gdzie ty po pracy tam do seminarium śmigasz ? a co ty myślisz że usmiecha mi się stac w tej kolejce by w lewo skręcić ... wale nie otwarta nowa droga do niskiej i jest git
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
co tam ludzie?
-
Prośba o głosy ;)
głosik oddany ... dzięki forum ma poparcie a ty moja droga z 1000 piwek zjawiasz się na zlocie ... może uda nam się je przepić
-
gdzie znależć ilośc płynu chłodzącego
wydaje mi się że powinno wystarczy ci 6 litrów płynu - można kupić koncentrat 3 litry (G12+ lub G12++) i 3 litry wody demineralizowanej - mieszanka będzie miała odporność do -35 st.C ... jesli zobaczysz że jest za niski stan lub min. to kupisz koncentrat i dolejesz samego koncentratu - max stężenie to 60:40 (koncentrat:woda => odporność do -40 st.C)
-
Audi Q7, demontaż klamki zewnetrznej
Może to ci pomoże: ElsaWeb - VAG Audi Škoda Seat Volkswagen Online Repair Manuals
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
no i kiera multi